Přejít na obsah


Fotka

Wherigo v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#81 Zue

Zue

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 21:44

Ahoj, pokud nikdo nema nic proti, zitra bychom se spolu s basti radi pripojili? (nemame potrebnou techniku a kdo ma porad na eventech nechapave koukat o cem se to ostatni bavi :D) A jestli Sutech necha doma strychnin, tak vezmeme na psa i pesana? (burty klidne vezmi!) :D Dorazili bychom az na osmou. Diky
  • 0

#82 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 22:17

Skoda, ze zejtra nemuzu :(
  • 0

#83 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 23:56

Ahoj lidi Když vidím to houfování, hlásím se též. Psa už sice mám jednou za sebou, ale ono se v okolí určitě ještě něco najde.... Mimochodem Borgusova zvířecí není za tmy úplně fajn....
  • 0
Monte

#84 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 0:15

Monte-x napsal/a:
Ahoj lidi
Když vidím to houfování, hlásím se též. Psa už sice mám jednou za sebou, ale ono se v okolí určitě ještě něco najde....

Mimochodem Borgusova zvířecí není za tmy úplně fajn....


Me se nelibila ani za dne, mizerne maskovani a spatna obuv udelali sve... Ale rad se projdu... ;)
  • 0

#85 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 0:17

Sutech napsal/a:
Ve středu v 18 hod. budu někde na nástupišti stanice Střížkov, kde chci začít, než půjdu na Psa (nebo psy? :D), takže pokud chcete jít někdo se mnou (plán cesty viz výše), tak tam.
Kdo mě ještě nezná, tak poznávací znamení je igelitová taška plná buřtů, masa a lahvičky se strychninem :P


Strychnin je proflaknuta vec, vezmeme botulotoxin - cca 33 gramu staci na vyhlazeni lidststva :D Letalni davka je opravdu malicka... :)
  • 0

#86 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 8:01

Vložený obrázek
Nejsem si jist, zda bude dnes dostatečně hnusně :( No, snad se to pokazí, ačkoli to zatím nevypadá ... snad bude aspoň mlha jak mlíko... ;)
  • 0

#87 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 9:59

Tak to já vezmu Fandu a půjdeme se seznamovat. Colorado zapůjčíme zdarma ;)
  • 0

#88 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 10:21

Sutech napsal/a:
Já určitě půjdu před Psem ještě postupně na GC162B6, GC1AR4A, GC1CDN4, GCQQ4B, GCJFRF, GCRG5K a pokud vyluštím, tak i GC19ACP a GC111RV, takže pokud se chce někdo přidat, společnost uvítám.
A na programu není pouze lovení kešek, ale i menší psí decimace v parku Přátelství :D


Tak snad taky dorazim na tu sestou, jestli me surfovani ve skole moc nevycerpa... Ty mysterky mam tusim obe lousknute, tak kdyz tak sluzebnicek...
  • 0

#89 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 11:05

no ja se snad prijdu mrknout, jak event 30ti jedincu sprintuje parkem :D
  • 0

#90 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 11:16

Dain & Olik napsal/a:
no ja se snad prijdu mrknout, jak event 30ti jedincu sprintuje parkem :D


Psa uz mam odloveneho, takze ja sprint budu taky jen sledovat:DKazdopadne rad poznam clena Hexensch.... jejichz kesky mam defakto kousek od rodneho bydliste ;)
  • 0

#91 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 15:35

To pocasi se mi zda taky takove nudnee, ale treba se zatahne a spusti se krupobiti 0.-) Jinak jsem zjistila, ze jsem si doma zapomnela kabel k gpsce, tak doufam, ze tam bude nekdo s aktualni cartrigi v coloradu a pujde to prenest tim infraportem... pujde?
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#92 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 15:42

Pripadne nevzal by nekdo ten usb kabel, kdo ma colorado, prosim? Vezmu si notasa a natahnu si to rovnou tam. Zachranili byste me :) EDITEK: Juchuuu, funguje to pres kabel od fotaku, to je radosti na Starem Belidle :-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#93 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2008 - 16:40

Tak bohužel, nestihnu se dostavit, tak se tam chovejte slušně a na dalším kombajnu čau!
  • 0

#94 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 11:20

Pes dostekal, mlha uz skoro zmizela a tak si rikam, co zajit pristi tyden na dalsi Wherigio - Za sarkou s baterkou? Kdo by mel zajem? Videl bych zacatek cca kolem pul sedme, pripadne trochu dele (ovsem opet ve stredu).
  • 0

#95 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 16:53

Hmm, a co budeme delat my, co jsme tam byli minuly tyden? Ty wherigo cache nejak rychle dosly, Petrin a Davle pry nic moc a netusim, jestli jede pulnocni autobus z obce Jince, kde se nachazeji wherigo Zlate Nugety. Asi nam nezbyva nez zalozit dalsi vlakno o nocnich a dalsich vhodnych peknych multinkach na stredecni eventolovy, kterych se nehodlam vzdat, protoze mi cini prahu mene sedou a desivou :)

Jinak se mi zrodil v hlave plan, jak dostat Sutecha na geowiki, prosim zapojte se do projektu :-) : Myslim, ze spousta zde neaktivnich cacheru nevi o geokomunite temer nic a jejich povedomi se odviji jen od zapisu v logboocich. Tudiz bychom jim meli zpristupnit alespon ty zakladni informace jako napr., ze Sutech travi na Sarce psy, formou viditelnych zapisu v kazdem prostornejsim logbooku :) Ostatne je to oblibena forma ceske spamovaci recese a nejsme sobecti a posleme ten vtip dal :) V trampskych kempovkach po cele CR je treba takto rozsireno heslo "Chemik ma chlupaty zuby." a proflakle "Servit je vul" - http://cs.wikipedia....i/Servít_je_vůl uz se na wiki dostalo, takze vime na kom je ted rada :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#96 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 17:10

Srandičky, srandičky :D Mno, ale když jsme u toho - právě včera jsem s pomocí redaktora pořadu Na vlastní bulvy Jankem Kroupou (civilním příjmením jsme jmenovci ;)) odhalil, kdo je skutečným travičem psů v Šárce. Je to dp.man. :o Proč, ptáte se? Je to jednoduché, odpověď se nalézá v jeho přezdívce ;) Co jiného může znamenat ono tajemné "dp.", než dog-poisoning, tedy celým jmeném dog-poisoning man, nebo-li Muž trávící psy :D Této teorii pak ještě přisvědčuje druhá věc - onen ožrala, co mě křivě obvinil z této činnosti, tak učinil v místě, kde má dp. man svou cache, a kde podle jeho slov se několikrát otrávené maso našlo :P
  • 0

#97 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 17:15

Heulwen napsal/a:
Hmm, a co budeme delat my, co jsme tam byli minuly tyden? Ty wherigo cache nejak rychle dosly...

A co Zahada Blair witch? Sice je disablovany, ale vypada to ze je stale hratelne a odlovitelne...
  • 0

#98 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 18:00

Sutech napsal/a:
Srandičky, srandičky :D
Mno, ale když jsme u toho - právě včera jsem s pomocí redaktora pořadu Na vlastní bulvy Jankem Kroupou (civilním příjmením jsme jmenovci ;)) odhalil, kdo je skutečným travičem psů v Šárce. Je to dp.man. :o
Proč, ptáte se? Je to jednoduché, odpověď se nalézá v jeho přezdívce ;) Co jiného může znamenat ono tajemné "dp.", než dog-poisoning, tedy celým jmeném dog-poisoning man, nebo-li Muž trávící psy :D
Této teorii pak ještě přisvědčuje druhá věc - onen ožrala, co mě křivě obvinil z této činnosti, tak učinil v místě, kde má dp. man svou cache, a kde podle jeho slov se několikrát otrávené maso našlo :P

A sakra. Je to venku :D Travička zelená ...
  • 0

#99 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 18:34

Heulwen napsal/a:
netusim, jestli jede pulnocni autobus z obce Jince, kde se nachazeji wherigo Zlate Nugety.


Par lidi by se mi do auta veslo. Treba by se nasla i nejak keska v okoli.
  • 0

#100 JR12

JR12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 18:39

Par fotecek z obu wherigo na rosa.mk.cvut.cz, prihl. jmeno kacer a heslo geo. At mate na co vzpominat :).

PS pro gorda: baterky i kes jsem nakonec nasel ;).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama