Přejít na obsah


Fotka

GgStat


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1202 odpovědí na toto téma

#81 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 22:40

no je tam toho vic blbe, ted sem klik na trutnovskyho draka (GC1AY1X) a odkaz je GC1G7GE.. se mrkni u mych ctyrech (profil)

EDIT: tak koukam, ze ten odkaz je u vsech stejnej! na jednu cache, nekde bude teda chybka..
  • 0

#82 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 22:41

Tak, už je tam oblíbená opravená verze a.
  • 0
MaFa

#83 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 22:46

tak jeste bude verze "b" :))

kuli tem odkazum
1 	16.06.2006 			GCWN75 	Rechenburg
2 	05.04.2008 			GC1AY1X 	Za trutnovskym drakem
3 	30.07.2008 			GC1EQ13 	Jehudim Fardros
4 	20.10.2008 			GC1G7GE 	Mostova
ale v odkzy sou vsechny
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1G7GE

  • 0

#84 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 22:47

Odkaz uz je opravenej, vyjde v dalsi verzi.
  • 0
MaFa

#85 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 8:30

Nemohu do GeoGetu dostat mnou nalezené cache (eventy):| pod jednou identifikací a tím pádem mám ve statistice o jednu cache méně. GeoJarry si s tím také neporadil. Poradíte někdo?
10/22/2008 Velka GeoPardubicka GALA ( parba ) 2008
3/7/2008 Velka GeoPardubicka GALA ( parba ) 2008

Díky. Jinak program je super a statistiky taky. Autor zaslouží veliké PLUS.
  • 0
DANDU1

#86 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 11:26

dandu1 napsal/a:
10/22/2008 Velka GeoPardubicka GALA ( parba ) 2008
3/7/2008 Velka GeoPardubicka GALA ( parba ) 2008

no tam bude problem v tom, ze geoget neumi logovat dvakrat found-it jednu cache, bere to tak jako minarjo 1kes=1found :)
pac s tou VGP to bylo tak, ze byla jednou u Vatikana, nejak normalne (tam sem nebyl) a podruhe byla v gala (abychom meli sanci videt sharteanu v sukni) s tim, ze pokud prijdes v GALA, tak si ji muzes znovu zalogovat jako found.
  • 0

#87 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:03

Jak to řeší ostatní? Určitě nejsem sám kdo má tento problém. Možná by stálo za úvahu to do GEOGETU nedodělat jako vlastnost nálezu, nebo nějak podobně. Nebo nějaká funkce v menu? Díky
  • 0
DANDU1

#88 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 18:43

Asi vetsinou nijak nebo si jde v GeoGetu udelat falesnou kesku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#89 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 18:51

Tak jak pise Gord. Z menu Geocache / New cache, zadas imaginarni GC (treba GC1111) vznikne ti zaznam kese, das Edit a doplnis co chces + potom Found.
  • 0

#90 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 7:46

Co se týče zrovna pardubické pařby..tak tam je stejně problém ten, že ty si ji 2x do roka podle autorových pravidel stejně nemůžeš zalogovat. VGP = co rok to log a je jedno kolik VGP v daný rok navštívíš. Tedy pokud to Doktor nějak nezmírnil. Tento problém však nastává na Dubu keškovémGC198PY , ovšem tam opravdu pomohly "falešné GC"
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#91 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 10:54

Pařba v GALA (to jsme byli s kolegou) se dle listingu (tak jsme to pochopili) může logovat FOUNT It, stejně jako ta předchozí. Nebo se mýlím? Falešné GC zkusím, to mě nenapadlo. Např i SRDCE GEOCACHINGU lze logovat 2x na původním místě a na novém. Díky
  • 0
DANDU1

#92 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 11:33

Ono se to ma tak... kaceri se deli na dve skupiny: 1. kaceri, kteri z nejakeho duvodu loguji nejake kese dvakrat. 2. laceri, kterym logovani stejneho GC podruhe prijde zvracene. Obe skupiny maji mnoho argumentu, kterymi podporuji svuj postoj. Netreba je tady ted znova opakovat. Ja se netajim tim, ze patrim do te druhe skupiny, proto mne uz kdysi, od uplne prapuvodu Geogetu ani nenapadlo, ze by se mel program zabyvat necim takovym jako je vicenasobny nalez. Tak proto to tam neni. Vysledkem je trosku zapeklita situace - jiste neni problem predelat Geoget tak, aby neco takoveho umel, ale je treba to vymyslet tak, aby se s tim nezbourala zpetna kompatibilita databaze (Protoze Geoget uz neni zdaleka jediny program, ktery tu databazi pouziva!), a zaroven aby to nebyla z pohledu databaze zbytecna divocarna, ktera by zbytecne celou praci s databazi zdrzovala. Tedy mozne to je, jen se to musi nejak chytre vymyslet a bude mne to stat nejaky cas a nejakou tu praci. A protoze prace na Geogetu je porad dost, a zaroven casu nazbyt neni, tato vec zatim lezi v supliku.
  • 0

#93 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 12:09

Osobně si myslím, že není důvod něco měnit. Stačilo by například, kdyby šlo do wpt cache zadat na začátek neco jiného nez GC např GF (fake) ... tím by se docílilo, že můžu přidávat wpt, ale nebudu mít strach, že se trefim zrovna do nějakého wpt který existuje, nebo že někdy bude existovat wpt který jsem si vymyslel.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#94 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 12:19

Qnik napsal/a:
Osobně si myslím, že není důvod něco měnit. Stačilo by například, kdyby šlo do wpt cache zadat na začátek neco jiného nez GC např GF (fake) ... tím by se docílilo, že můžu přidávat wpt, ale nebudu mít strach, že se trefim zrovna do nějakého wpt který existuje, nebo že někdy bude existovat wpt který jsem si vymyslel.


To vubec neni spatny napad, pak by i zbyvajici oznaceni mohlo zustat a byla by jasna prislusnost ke kesce. V jedno z tech prvnich dvou znaku by mohlo byt i poradi nalezu a pak by tam snazivci mohli chodit az do haleluja.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#95 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 16:45

a jak budete logovat potreti? kdyz bude, jak to chapu GC1234 jako prvni found a GF1234 jako druhej found :P osobne jsem byl na VGP jednou a SRDCE GEOCACHINGU se stacilo prestehovat nez jsem ho stacil odlovit na prvnim miste, takze s tim problem zatim nemam :D
  • 0

#96 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 15:39

Tak mně zdá se přestaly fungovat stats v IE :( Navíc se objevil problém s kódováním. V Opera funguje vše, až na "š", které hází čtvereček. Jinak v IE & Firefox je to rozhozené celé. Neporadí mně někdo pls? Dííky za cokoli.

STATISTIKY

v profilu mám takovýto odkaz:

<center>
<object data="http://lukas-kuzel.net/bin/stats.html" type="text/html" width="835px" height="3920px" border="0" standby="Loading...">
Váš prohlížeč nepodporuje Flash nebo Object. Statistiky naleznete zde.
</object>
</center>

  • 0

#97 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 17:52

no ja to mam ve FF ok, az na problem s kodovanim
jinak nez jsem presel k nahravani pres geojarry na profil, tak jsem se dopracoval k tomuto kodu na stranku s profilem
<!--[if IE]>
Error, Internet Explorer has very poor support for tag <object><br />
and geocaching.com blocking other options like iframe, js...<br />
You will find my stats <a href="http://gc.mikrom.cz/stats.html">here</a>.
<![endif]-->

<!--[if !IE]> <-->
<object type="text/html" data="http://gc.mikrom.cz/stats.html" width="790" height="4200">
Some error. You'll find my stats <a href="http://gc.mikrom.cz/stats.html">here</a>.
</object>
<!--> <![endif]-->

a co se kodovani tyce, tak ja mam v Template uplne na zacatku
# Vstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8)
INCODING cp1250
# Výstupní kódování (iso-8859-2,iso-8859-1,utf-8)
OUTCODING utf-8
a funguje mi to ok, tak nevim..
  • 0

#98 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 19:25

Pokud vkladas statistiky do tagu <object>, muze byt docela problem v tom, ze soubor vyrobeny ggstat-em neni korektni HTML (chybi mu prave hlavicka, kde browser hleda informace o kodovani. - On to vlastne ani korektni HTML byt nemuze, protoze GgStat predpoklada vlozeni do textu stranky a ne do tagu <object>.

Zkus vlozit na zacatek souboru se statistikou neco takovehoto (nastav spravne typ kodovani):

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"
  "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-type" content="text/html; Charset=Windows-1250" />
<title>Osobní statistiky</title>
</head>
<body>

a na konec
</body></html>

Pak by to melo pracovat ve vsech browserech, dokonce snad i v pripade, ze do <object></object> vkladas jine kodovani nez ma cela stranka nebo i jiny <object>. Mne to takto funguje bez problemu, pokud jsem to tam nemel, obcas se potize vyskytly.

Bohuzel, upravou Template takto upraveneho souboru dosahnou nejde, protoze vse se vklada az do tagu <div> pro statistiku. Pro tento pripad by se hodil nejaky prikaz "PREHTML", ktery by umoznil vlozit text pred hlavni <div> statistiky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#99 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 19:39

Tak problém s kódováním zdá se vyřešen (thx to mikrom). Díky! Ale s tím IE to teda nevím... když tam (na ukázku) nechám jen ten kód, co jsi mně poslal, tak se to chová divně... Jinak jestli si ušetřím problémy tím, když použiju ten geojarry, tak si to raději nastuduju a pojedu přes to.
  • 0

#100 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 19:44

Koukni na muj profil, jestli se ti taky bude zdat, ze se chova divne. Pouzivam samostatny soubor vkladany do tagu <objekt> a problem nevidim (krome toho MSIE, kde se musi zobrazovat mimo gc.com).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama