Přejít na obsah


Fotka

GgStat


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1202 odpovědí na toto téma

#1181 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:00

Ahoj, tak jsem si chtěla aktualizovat statistiky, stáhla jsem si PQ, našetla do GG a klikla na generování statistik. A hází mi to chybu: GeoJarry chyba: Problém v HTPP komunikaci. Nevíte někdo, co s tím? Díky, Daku :-)
  • 0

#1182 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:21

Daku napsal/a:
GeoJarry chyba: Problém v HTPP komunikaci.
Nevíte někdo, co s tím?
Díky, Daku :-)

Nezlob se, ale proč píšeš dotaz na GJ do vlákna ggstatu? Už se to řešilo ve vlákně GJ...

... máš opravdu, ale opravdu poslední verzi GJ?
... byl tam nějaký problém se softem při přihlášení na https a i to se tam řešilo, odkaz na stažení nějakých ovladačů.
  • 0

#1183 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:22

Ggstat Geojarry nepouziva. Takze poustis neco jineho, asi autostat? Pokud jsi PM, tak zadne GJ na generovani statistik ani nepotrebujes, ne?
  • 0

#1184 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:23

... máš opravdu, ale opravdu poslední verzi GJ? ... byl tam nějaký problém se softem při přihlášení na https a i to se tam řešilo, odkaz na stažení nějakých ovladačů.[/quote] Dělám statistiky přes GG, takže jsem tak nějak usoudila, že by to mělo být zde. Ale klidně to dám i tam. V GG mám nastavenou aktualizaci všech pluingů, takže předpokládám, že mám poslední verzi, můžu zkusit zkontrolovat ručně...
  • 0

#1185 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:26

HaLuMa napsal/a:
Ggstat Geojarry nepouziva. Takze poustis neco jineho, asi autostat?

Pokud jsi PM, tak zadne GJ na generovani statistik ani nepotrebujes, ne?


Ano, používám Autostat.

A jak tedy vygeneruji statistiky na první stránku profilu? Ty co jsou v záložce statistiky se mi moc nelíbí
  • 0

#1186 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:29

Klidně to moderátor může smazat, přesunu to jinam
  • 0

#1187 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 21:21

sobikovi napsal/a:
Když se podívám na tvoje statistiky a moje, tak ta tabulka vypadá jinak. Já nemám tu tabulku tak širokou... nevím co to dělá.

Mám nastaveno width na 740 a lupa tam není, ale nemám kolem statistik rámeček. Zkus vypnout ten rámeček...

FRAME none

Vypnutí rámečku, změna šířky ani nic dalšího nepomohlo. Postupně jsem ale přišel na to, že na vině budou asi JavaSkripty které jsou použity od poslední změny vzhledu gc.com a zařizují automatickou změnu velikosti objektů na stránce s profilem. Když totiž ve Firefoxu zakážu zpracování JS, k přeformátování a zmenšení grafů nedojde - ale to není řešení.
Otázka je, proč se toto v některých profilech neprojeví (Sobikovi, Mikrom) a zobrazuje to správně i se zapnutým JS. Napadlo mě, že by to mohlo být díky záložkám (TABMENU) ve statistikách GgStatu které já nepoužívám, ale když jsem zkusil dvě pokusné záložky vytvořit, nic se nezměnilo. Při přechodu na záložku s FindsByMonth došlo stejně ke změně velikosti grafu.

Takže kdyby někoho cokoliv napadlo, budu rád. Tyhle smrsknuté grafy se mi moc nelíbí... :(
  • 0

#1188 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 21:30

Mam stejny problem jako K-) Zkousel jsem i uplne odstranit tabulku vedle grafu ale ani to nepomohlo a obrazek s grafem se porad zmensuje. Zajimave je, ze ty roky, co mam skryte, se po kliknuti na odkryti zobrazi normalne. Na predchozi strane psal take kolega Bour ze ma stejny problem, koukam ted ale na jeho statistiky a uz se mu to zobrazuje spravne, tak to asi nejak vyresil.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#1189 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 22:33

Tak uz jsem to vyresil. Jde o to, ze vsechny nadpisy musi mit dodrzenou tu sirku, dal jsem vsude tech 720. A pozor jeste na jednu vec, pokud pouzivate PREINCLUDE a mate v nem pouzite nadpisy musi byt take 720 (na to jsem uplne zapomel a dost me to potrapilo) totez by asi melo platit pro POSTINCLUDE (ten ja ale nemam pouzity tak to nevim presne). Jeste s tim budu trochu laborovat, tak mozna to chvilema budu mit jeste v tech statistikach spatne.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#1190 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 22:39

K-) napsal/a:

Poslal jsem ti to na email, ale přikládám i sem svůj template na záložky... myslím, že je třeba poladit WIDTH pro jednotlivé části statistik, jelikož se to s jednou generální šírkou trochu pere... Zároveň jsem si ověřil, že se v IE, FF i Chrome statistiky tváří trochu odlišně.
  • 0

#1191 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 22:56

On se ten Javascript taky bohuzel obcas zmeni, takze je tezky najit nejaky univerzalni reseni. Ja ma teda spis problem jak nasimulovat ty zmenseny obrazky, at delam co delam, tak je proste nevygeneruju.
  • 0
MaFa

#1192 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 23:12

Jo Sobik to napsal asi presnejs nez ja, WIDTH pro jednotlive statistiky, to je presne ono. Me to jeste take rozhodila polozka "Nase kesky pod drobnohledem" kde jsem mel mnoho sloupcu a prelejzalo mi to take mimo tabulku, kdyz jsem nekolik sloupcu ubral tak aby se to tam veslo, tak se ty grafy srovnali.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#1193 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 1:09

sobikovi napsal/a:
Poslal jsem ti to na email, ale přikládám i sem svůj template na záložky... myslím, že je třeba poladit WIDTH pro jednotlivé části statistik, jelikož se to s jednou generální šírkou trochu pere... Zároveň jsem si ověřil, že se v IE, FF i Chrome statistiky tváří trochu odlišně.

Jojo, potvrzuji vyřešení problému. Je to opravdu v šířce jednotlivých částí statistik. Já tam pomocí INCLUDE přidávám vedle sebe zvlášť generované grafy (dopravní prostředky a noční nálezy). Každý z těchto obrázků měl šířku 385, což bylo v součtu víc než WIDTH celé statistiky. Stačilo zmenšit šířku těchto obrázků a odstranilo se přepočítání velikosti u grafů FindsByMonth, mapy Evropy i Nálezů podle hodin.
Chápu, že šířka statistiky byla díky mým přidaným širokým grafům moc velká, ale proč si gc.com JS vybral pro změnu šířky kromě těchto obrázků i ty další, tomu moc nerozumím...

Sláva, sláva, sláva... :pB):D
  • 0

#1194 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 8:22

MaFa napsal/a:
... jak nasimulovat ty zmenseny obrazky, at delam co delam, tak je proste nevygeneruju.


Odremuj si polozku MYOWNTABLE a ponech tam vsech tech 17 sloupcu a tutove se ti to rozhodi protoze je to moc dlouhy.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#1195 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 11:36

Ahoj,

zacal jsem si hrat s geogetem a chtel jsem vygenerovat statstiky. Kdyz jsem spustil ggstat, tak mi to hlasilo, ze mi chybi perl58.dll. Ten jsem si stahnul a kdyz ted spustim geostat, tak mi to hlasi application error:

The instruction at "0x100014d2" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "read".


Rikal jsem si ,ze to je nejaka chybka... tak jsem sel dle navodu, spustim to pres AutoStat, ale chyba tam je stejna...

Verze pluginu 1.1.33.

Predem diky za pripadne info, co s tim.
  • 0

#1196 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 13:41

lubik napsal/a:

MaFa napsal/a:
... jak nasimulovat ty zmenseny obrazky, at delam co delam, tak je proste nevygeneruju.


Odremuj si polozku MYOWNTABLE a ponech tam vsech tech 17 sloupcu a tutove se ti to rozhodi protoze je to moc dlouhy.


Hodil jsem to tam a nezdá se to nějak zmršený. Šířky sloupců jsou určené šířkou nadpisu.

Ale v té souvislosti - kde ovlivním šířku orámování ? Tloušťku čáry mám, ale GGstat dělá rámeček menší než je šířka tebulek a obsahu obecně. Šířku výstupního HTML mám nastavenou na 770.
  • 0

#1197 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 14:20

Ale v té souvislosti - kde ovlivním šířku orámování ? Tloušťku čáry mám, ale GGstat dělá rámeček menší než je šířka tebulek a obsahu obecně. Šířku výstupního HTML mám nastavenou na 770.

To se tu prece resilo nejmene mesic v asi tisici prispevcich!!!

GC.COM LIMITUJE SIRKU NA 750 ZNAKU !!!!!!!!!!

Proc do toho porad tahate GgStat a jine nastroje? Tohle ciste a jenom nastaveni CSS a javascriptu na gc.com. A gc.com dela vsechno mozne, aby to css nebo javasctript neslo modifikovat z profilu.

Takze problem je spis v tom, ze ty delas ty tabulky sirsi nez se vejdou do profilu, sirku by jsi rozhodne mel nastavit na neco mensiho nez 750.
  • 0
MaFa

#1198 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 15:04

MaFa napsal/a:

Ale v té souvislosti - kde ovlivním šířku orámování ? Tloušťku čáry mám, ale GGstat dělá rámeček menší než je šířka tebulek a obsahu obecně. Šířku výstupního HTML mám nastavenou na 770.

To se tu prece resilo nejmene mesic v asi tisici prispevcich!!!

GC.COM LIMITUJE SIRKU NA 750 ZNAKU !!!!!!!!!!

Proc do toho porad tahate GgStat a jine nastroje? Tohle ciste a jenom nastaveni CSS a javascriptu na gc.com. A gc.com dela vsechno mozne, aby to css nebo javasctript neslo modifikovat z profilu.

Takze problem je spis v tom, ze ty delas ty tabulky sirsi nez se vejdou do profilu, sirku by jsi rozhodne mel nastavit na neco mensiho nez 750.


A podíval ses na můj profil co mám na mysli ?
  • 0

#1199 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 15:22

A podíval ses na můj profil co mám na mysli ?

Jasne ze jo, je videt ze jsi nepochopil co jsem ti napsal. Zkusim to obrazkem.

Sirka ramecku definovana gc.com
+------------------------------------------------------------+
Sirka tabulky definovana tebou
+-------------------------------------------------------------------+

ejhle, tvoje tabulka je vetsi o 20 bodu, jake to prekvapeni, ze o 20 bodu presahuje ramecek. Takze jeste jednou,
ZMENSI SIRKU POD 750 BODU, nic jineho se opravdu delat neda, pak se tvoje tabulky vejdou do ramecku.


  • 0
MaFa

#1200 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2011 - 22:36

MaFa napsal/a:

A podíval ses na můj profil co mám na mysli ?

Jasne ze jo, je videt ze jsi nepochopil co jsem ti napsal. Zkusim to obrazkem.

Sirka ramecku definovana gc.com
+------------------------------------------------------------+
Sirka tabulky definovana tebou
+-------------------------------------------------------------------+

ejhle, tvoje tabulka je vetsi o 20 bodu, jake to prekvapeni, ze o 20 bodu presahuje ramecek. Takze jeste jednou,
ZMENSI SIRKU POD 750 BODU, nic jineho se opravdu delat neda, pak se tvoje tabulky vejdou do ramecku.


Tak promiň, já myslel že rámeček kreslíš ty. Resp, vidím, že ho kreslíš, ale důležitý parametr width=100% zmizel. Já předpokládal, že když do stránky podvrhnu příkaz že na to nemá jejich kód šahat, tak že se to bude vztahovat na celou stránku a ne jen na některé části.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama