Přejít na obsah


Fotka

GSAK & FindStatsGen3 + mapy ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
74 odpovědí na toto téma

#61 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 23:38

poznámky jsou v souboru FindStatGenNotes?.dat, takže tak <i src=...> nakopíruj sem Nebo v nastavení FSG klikni na tlačítko poznámky a zadej to tam... A nezapomeň zobrazení poznámek zapnout v Nastavení sekcí
  • 0

#62 rago

rago

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 7:54

[b]rsc_cz napsal


tak skvělé, funguje to, díky Vám oběma
  • 0

#63 the_most

the_most

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 13:10

Ahoj všem, prosím Vás mám problémy se zobrazováním map ČR ve statistice. Pročítám všemožn logy, zkouším různé věci a stále nic. Snažím se teď najít funkce getstate a getcounty v GSAku, ale bezúspěšně. Mohl by mi někdo poradit, prosím? Děkuji MOŠT
  • 0

#64 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 20:08

add 'getstate a getcounty v GSAku' svého času jsem s tím taky zápasil a pročítal zdroje na tomto fóru. Došel jsem k tomuto vlastnímu závěru (nedělám si patent na pravdu a naopak přivítám fundované poučení ;))... GSAK od jisté doby podporuje při loadu GPX/LOC/ZIP souboru nastavení v polích County a State update. Já sám ale nakonec používám makro polygony_CE.gsk
  • 0

#65 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 21:03

Funkce getstate a getcounty jsou funkce makrojazyka, takže pokud je chceš použít, musíš si nějaké to makro napsat (v GSAKu na jejich použití žádné tlačítko není). Tvorba maker je v nápovědě k programu podrobně popsaná, je to skvělá zábava na dlouhé večery ;).
Výše zmiňované makro polygony_CE tyto funkce používá, najít se dá na http://archaikum.cz/gc/gc_prg_gsak.php
  • 0

#66 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 10:29

Vygeneruji si statististiku ale nezobrazuji se mi ikonky typu keši. Jedná se u ruzne tabulky co tam jsou a pod.. Chybí mi tam ten sloupec s typem keše. Mam posledni beta verzi Gsak a zkoušel jsem i nejnověkší Findstatgen4 a pořad nic netušite kde muže byt zakopaný pes
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#67 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 13:20

Brunoos kukol som tvoj profil a viem kde je chyba :) daj spustit makro FSG a potom vybehne okno daj OPTIONS tam v kolonke MILESTONE SEPARATION mas 50 a pod tym je TYPES? no a to TYPES musi byt zaskrtnute a bude ti zobrazovat typy kesi teraz som to odskusal na mojom profile...
  • 0

#68 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:32

njn - už to facha - díky moc za radu
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#69 Betax

Betax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationBrno, Vysočina

Publikováno 27 listopad 2011 - 20:03

Ahoj!

Mam dotaz. Nedari se mi dostat nazvy kraju do mapy CR. Soubor s daty je stazen utilitkou primo z makra, US kody zemi jsou videt, ale CR ne (viz muj profil zde). Muzete mi nekdo poradit jak to zaridit? Diky...
  • 0

#70 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 18:20

Ono to nejde, protože to ještě nikdo neudělal ;) ... Zkusím vytvořit popisky pro kraje a poslat to na stránky GSAKu. Takhle už to je vytvořené třeba pro Polsko (viz můj profil). Pro ČR už je udělána mapka okresů s jejich zkratkami.
  • 0

#71 Betax

Betax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationBrno, Vysočina

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:11

Dej sem pak vedet, jestli to udelas. Abych si updatnul. To jsem ani nevedel, ze to takhle jde.. DIK!
  • 0

#72 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 21:31

Mapka krajů s názvy pro ČR i Slovensko už je funkční. Nyní je opět funkční i mapka okresů ČR, která byla generována příliš světlá. Aby se statistika zobrazila i s popiskami, je potřeba ji znovu vygenerovat. A nakonec, kdo raději mapky bez popisků, tak je může vypnout v nastavení FSG -> County Map Data File Editor -> Use map Overlay.
  • 0

#73 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 23:07

Kde se da stahnout nova mapka s popisky?
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#74 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 23:17

No, ve tvém profilu vidím české okresy a slovenské kraje. Další mapy si přidáš v nastavení FSG: Další mapy -> Install Map Data Files From GSAK. Tam si přidáš, co potřebuješ, např. Czech States
  • 0

#75 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 23:23

Aha, ted koukam, že jsem nepochopil jak to bylo myšleno :) Ja myslel že je do mapy přidano to, že přimo na mapě v danem okrese se zobrazi hodnota počtu odlovenych.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama