Přejít na obsah


Fotka

Dvě otázky ke GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#61 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2008 - 19:39

Jsem BM, takže postupuju následovně: 1. V GG si otevřu listing 2. Z listingu otevřu listing na GC.com nebo přímo stránku pro zápis logu (je na to i makro od mikroma) 3. Zapíšu log 4. V listingu v GG použiju makro na znovunačtení listingu přes Geojarry - tím se zaktualizuje i datum a čas nálezu
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#62 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2008 - 20:20

V GG jsem měl z dávného minula postahované keše v Německu, které měly místo státu jméno spolkové země. Protože jsem je kdysi stáhl spíš omylem, postupně jsem je odmazával. Teď už (aspoň u některých spolkových zemí) nemám žádnou keš, co by to tak měla nastavené. Přesto mi GG stále dává v seznamu států na vybranou i tyhle spolkové země. Jak bych se toho mohl zbavit? Díky! Edit později - týká se to nejméně jedné spolkové země, zatímco u jiné po smazání všech keší tato země ze seznamu států zmizela. Nastavení pro vypsání všech keší za účelem jejich smazání je přitom pokaždé stejné - všechna políčka s výjimkou státu jsou šedá.
  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2008 - 23:00

Seznam se vytvari z dat v databazi, tedy pokud se ti tam vypisuje, tak tam minimalne jedna keska je. Neni odfiltrovana nejakym jinym filtrem, treba ze je archivovana, nebo je to event?

Jinak muzes zkusit dat v database tools volbu fix country and state, coz by ti melo opravit stare zaznamy do podoby 'Germany' a spokovou zemi do state. Ne, ze by to vyresilo tvuj problem s odstranenim, ale pokud ma nekdo stara data, tak se uvedou doporadku.

Dale take muzes zkusit tamtez dat fix orphaned records, coz opravi pripadne pozapomenute nekonzistetni zaznamy v databazi a take odstrani pripadne duplicity. Pokud je v datech neco v neporadku, melo by se to tim opravit.

A pokud ani to nepomuze, pak muzes jeste dat vacuum and reindex. Pak uz ale bude databaze urcite v poradku a pokud ti stale bude ta spolkova zeme vyskakovat, tak tam zarucene nejakou kesku jeste mas. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama