Přejít na obsah


Fotka

Počet trakovatelných předmětů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2008 - 21:32

Pokud by měl někdo zájem, tak jsme na svém blogu vytvořil náhled všech ikonek trakovatelných předmětů na GC.com. Shlédnout můžete zde http://ustecaci.blog...t-na-gccom.html
  • 0

#2 ufogeon team

ufogeon team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 0:09

Ahoj, zajímalo by mě,jak si udělat ikonku na svůj vlastní TB.Neví to někdo?Taktéž CWG by mohlo mít svou ikonku.Jinak ten přehled je super.
  • 0

#3 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 6:37

CWG by nemělo mít svojí ikonu, protože to není trakovatelný předmět. Trakovatelný předmět vezmeš bez náhrady z keše, ale pak ho musíš do nějaké zase bez náhrady vrátit. CWG si bereš výměnou za něco a spousta kačerů si je nechává do sbírky! Je to sběratelská věc a ne trakovací.
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#4 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 8:15

[quote]Tacmud napsal/a:
CWG by nemělo mít svojí ikonu, protože to není trakovatelný předmět.
Trakovatelný předmět vezmeš bez náhrady z keše, ale pak ho musíš do nějaké zase bez náhrady vrátit.
CWG si bereš výměnou za něco a spousta kačerů si je nechává do sbírky! Je to sběratelská věc a ne trakovací.[/quote]
To není pravda ;) já narazil na CWGéčko, co bylo trackovatelné, ale zároveň si ho můžeš i nechat ;) Většinou ho beru na eventy...
Přidávám ještě odkaz: http://www.geocachin...aspx?id=1224147
  • 0

#5 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 8:43

To není trakovatelné CWG, ale obyčejný TB připíchnutý k CWG. Je to tedy TB a i ikonku má stejnou jako TB ;).
  • 0

#6 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 8:55

Standardně CWG není trackovatelný. Existuje pár trackovatelných CWG, ale tam majitel použil trackovací číslo z TB. Trackovací čísla se kupují od Groundspeaku, stejně tak ikonky. Přesněji by ti to mohli vysvětlit ti, co si nechali udělat vlastní geocoin.
  • 0

#7 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 9:24

PetrX napsal/a:
Pokud by měl někdo zájem, tak jsme na svém blogu vytvořil náhled všech ikonek trakovatelných předmětů na GC.com. Shlédnout můžete zde http://ustecaci.blog...t-na-gccom.html


Je to sice pěkné, ale bohužel to zobrazuje i všechny chyby v ikonách, které má Groudspeak v databázi.
Já si vytvářím archiv všech ikon 32x32 i 16x16 včetně jejich ID. Některé nové ikony ještě Groundspeak nezařadil do databáze a některé má špatně.
  • 0

#8 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 10:18

S tou změno na 32x32 by neměl být problém, i když některé ikony nejsou čtvercové a tak bych zachoval asi jen výšku 32px. S nezařazenými si neporadím ;), ale jak to myslíš s tím, že některé má špatně. PS: Jak zjišťuješ jejich ID, to klikáš na každou zvlášť nebo jsi přišel na způsob jak to generují.
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 11:11

PetrX napsal/a:
S tou změno na 32x32 by neměl být problém, i když některé ikony nejsou čtvercové a tak bych zachoval asi jen výšku 32px.
S nezařazenými si neporadím ;), ale jak to myslíš s tím, že některé má špatně.

PS: Jak zjišťuješ jejich ID, to klikáš na každou zvlášť nebo jsi přišel na způsob jak to generují.


Na stránkách Groudspeaku jde tuším stáhnout všechny aktuální dostupné ikony (bohužel už nevím kde jsem to stáhl). Každá ikona má jedinečné ID (číslo dvou - čtyřmístné). Číslovaní je celkem jednoduché, jde pravděpodobně o vzrůstající číselnou řadu.
Co se týče špatných ikon, tak aktuálně nejsou některé ikony v databázi korektně přiřazené.
Usuzuji tak z ikon mincí, které sám vlastním a u nichž došlo ke změně zobrazení ikony v profilu (například některé Benchmark Micro Geocoiny).
Jinak existují i jiné zdroje ikon než ty, které se zobrazují v profilu. Groudspeak si sice nechá za ikonku zaplatit, ale s jejím zařazením je to horší.
  • 0

#10 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2008 - 19:28

jeej... pekny obrazky :) dokonce sem v tom mnozstvi nasel i ty co vlastnim :D
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#11 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2008 - 17:13

Tak jsem to trochu upravil do matice 32x32px na jednu ikonku a vypsal po 25 na řádek. Teď to vypadá mnohem lépe, ale s těmi ikonkami, které nejsou zatím přiřazené si neporadím :D.
  • 0

#12 ufogeon team

ufogeon team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 10:39

Kde zaregistrovat nový TB???Ať hledám,kde hledám,nemohu to najít a na registraci GC mi to nejde.Asi jde o banální věc,ale pro mne zatím novou.Díky.:o
  • 0

#13 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 11:36

ufogeon napsal/a:
Kde zaregistrovat nový TB???


Na gc.com.

Ať hledám,kde hledám,nemohu to najít a na registraci GC mi to nejde.


Pokud to nemůžeš najít, jakto, že Ti to nejde?!
Specifikuj nejde.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#14 ufogeon team

ufogeon team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 12:15

Neumím anglicky a tak jsem hledal v průvodci na GC.cz.Pak jsem zkoušel na registraci geocoinů,ale to bylo asi špatně.-Jen jsem si prostě koupil nový TB a chtěl jsem ho poslat do světa,ale zatím nevím jak.Ještě jsem to nikdy nedělal ,tak nevím jak na to.Bláhově jsem si myslel,že mi někdo poradí,ale reakce s tím podpisem - jak to bylo myšleno?Je nějaký problém?
  • 0

#15 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 12:34

1. Na gc.com klikni v levém sloupci na položku Tracklable items 2. Na vyskočivší stránce zadej do pole Activate Trackable Item číslo, které má TB na štítku 3. Na další stránce vyplň (pokud se samo nevyplní) opět číslo na štítku do pole Enter Your Tracking Number, do pole Enter Your Activation Code pak zadej aktivační kód, který bys měl mít někde na samostatném lístečku u koupeného TB 4. (teď ti to neřeknu přesně, protože nemám žádný trackovatelný předmět, abych to mohl vyzkoušet) Na dalších stránkách postupně vyplníš jméno TB, popis jeho úkolu, další doplňující popis samotného TB, den aktivace a stát původu (tj. Czech republic). Tyto údaje (až na den aktivace a mám pocit, že i místo původu) můžeš pak kdykoliv změnit, takže si s tím nemusíš při aktivaci nijak lámat hlavu P.S. polerokův: "Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero...." je jen vtip, zobrazuje se mu u všech příspěvků, takže to nebylo nic osobního :D
  • 0

#16 ufogeon team

ufogeon team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 20:46

Moc děkuji Sutechovi za radu,snad se k tomu zítra konečně dostanu a dám vědět,jak jsem dopadl.Ještě jednou díky.B)
  • 0

#17 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 21:11

A koupil si určitě klasický TB ? Třeba Travel Slug,nebo Travel Ingot se prodávají mezi TB,ale aktivují se jako geocoiny na www.coincodes.com
  • 0

#18 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 5:55

Travel Slug a Ingot se aktivuji taky na GC.com ! Na coincodes.com se jen ziskava cislo pro aktivaci.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#19 ufogeon team

ufogeon team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 8:15

Dopl.: Koupil jsem klasické ,,psí známky"...........
  • 0

#20 ufogeon team

ufogeon team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 12:10

....poslušně hlásím...............:D.......TB aktivováno /TB 277 GR/ ale jednu vadu na kráse to ještě má - text mám pouze v češtině,kdyby se našel někdo ,kdo by mi to přeložil - má u mne jedno moje CWG /ufogeon/..;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama