Přejít na obsah


Fotka

PDA Friendly


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2004 - 14:03

Pred nedavnem se tu vedla diskuse o tom, jak prohlizet stranky na GC.com z PDA. Fakt je ten, ze jsem se jednou zkousel "probit" s PDA k urcite cache z hlavni stranky GC.com a ma trpelivost chabla pri nacitani kazde dalsi 30kb stranky. V ramci efektivni a rychle prace v terenu jsem si zprogramoval jednoduchou aplikaci, ktera zpracovava volne dostupna data z GC.de a odkazuje primo na print friendly stranky cachi na GC.com. Prvni verze aplikace je k nalezeni na

http://geocaching.bxhome.org/pda.php
http://geocaching.bx...78317&radius=30 - vypis skrysi ve vzdalenosti 30km od Moravian Fall 2004

zatim podporovane funkce: vypis podle wp a vzdalenosti od nej a chronologicky vypis dle data zalozeni. Pokud chcete zadavat polohu tak si nastavte v gps nebo patricnem softwaru souradnicovy system na "hddd.ddddd°". Na seznamu mest na hlavni strance samozrejme netrvam ;)
Pro ty co nejsou online z terenu muzou vyuzit ve spolupraci s nejakym webdownloaderem a pak nahrat do PDA, notebooku popripade tiskarny ;D

Lovu zdar!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2004 - 19:04

Cauky, prave sem to vyzkousel ve svem starickem palmu a prohlizeci spider pres GPRS a maka to super...urcite to na svych cestach vyuziju...diky Ondra

Pred nedavnem se tu vedla diskuse o tom, jak prohlizet stranky na GC.com z PDA. Fakt je ten, ze jsem se jednou zkousel "probit" s PDA k urcite cache z hlavni stranky GC.com a ma trpelivost chabla pri nacitani kazde dalsi 30kb stranky. V ramci efektivni a rychle prace v terenu jsem si zprogramoval jednoduchou aplikaci, ktera zpracovava volne dostupna data z GC.de a odkazuje primo na print friendly stranky cachi na GC.com. Prvni verze aplikace je k nalezeni na

http://geocaching.bxhome.org/pda.php
http://geocaching.bx...78317&radius=30 - vypis skrysi ve vzdalenosti 30km od Moravian Fall 2004

zatim podporovane funkce: vypis podle wp a vzdalenosti od nej a chronologicky vypis dle data zalozeni. Pokud chcete zadavat polohu tak si nastavte v gps nebo patricnem softwaru souradnicovy system na "hddd.ddddd°". Na seznamu mest na hlavni strance samozrejme netrvam ;)
Pro ty co nejsou online z terenu muzou vyuzit ve spolupraci s nejakym webdownloaderem a pak nahrat do PDA, notebooku popripade tiskarny ;D

Lovu zdar!


  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 11:08

Predpokladam, ze poznas cachemate, geotoad, plucker a podobne nastroje?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 19:09


JO! JO! JO! Toto je moc sikovna vec, a navic moznost mit jako kriterium vyhledavani vzdalenost, to je to, co mi velmi schazelo. Prece jen si nepamatuju kdy byla ktera cache zalozena. Urcite budu casto vyuzivat, dekuji moc.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 11:50

Predpokladam, ze poznas cachemate, geotoad, plucker a podobne nastroje?


Zkousel zkousel a nic z toho mi nevyhovuje, bud je to pro palm nebo to chrousta gpx a nebo to neni uplne ono:)) Jeste jsem pridelal mapku, ted uz jen staci "zapichnout" stylus misto zadavani souradnic( je to sice hrubsi ale, kdo by se psal s cislama,ze?:)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2004 - 16:59

Vypada to suprove. Jen skoda, ze to nezvladne WAP na mobilce. Je to na nej moc velky :(
Zda se, ze si budu muset nejaky to PDA taky poridit. Ale vubec se v tom nevyznam. Poradil by mi tady nekdo co je lepsi, pripadne nejakej odkaz?
Dik M.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 12:16

Dival jsem se na to jenom na webu ale myslim, ze na Palm zase nahodim nejaky browser (Eudoru:). Snad se s tim nejak popasuje. Jinak - dobra prace :-)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2004 - 17:07

Starsie PDA sa da zohnat napr. cez nemecky eBay, my sme tak jedno kupovali a vyslo to nieco pod 2000 Kc (blizsie info poda Drevokocur). Inac my s Drevokocurom pouzivame program Cache Mate, akurat Drevokocur donho upravil podklady, mame tam vsetky nenajdene cache v CR, cast Nemecka, cast SR a Rakuska (da sa to nastavit podla jednotliveho usera), mame tam vsetky popisy, 5 poslednych logov, hint...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2004 - 22:35

Vypada to suprove. Jen skoda, ze to nezvladne WAP na mobilce. Je to na nej moc velky :(
Zda se, ze si budu muset nejaky to PDA taky poridit. Ale vubec se v tom nevyznam. Poradil by mi tady nekdo co je lepsi, pripadne nejakej odkaz?
Dik M.

Dost zalezi na telefonu, ktery budes pouzivat jako modem, idealni je Bluetooth spojeni. Mel by umet i GPRS. Nektere telefony uz v sobe maji i Internetovy prohlizec. Pak PDA ani nepotrebujes.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2004 - 16:59

Vypada to suprove. Jen skoda, ze to nezvladne WAP na mobilce. Je to na nej moc velky :(
Zda se, ze si budu muset nejaky to PDA taky poridit. Ale vubec se v tom nevyznam. Poradil by mi tady nekdo co je lepsi, pripadne nejakej odkaz?
Dik M.

Koupil jsem nedavno Handspring Treo 270 v Elektroworldu za 6800 kc. Palm OS, spousta aplikaci, ale spatna zkusenost. Prvni kus mel vadnej konektor k nabijecce ( pri nabijeni vypadla funkce telefonu ). Vymenili mi to za jinej a u nehoi se zase po case objevila zluta skvrna na displayi. Druha vymena uz probehla zpet za penize, protoze nemeli uz dalsi kus. Jinak nebyt tech zavad, byl by to asi nejlepsi PDA jakej jsem kdy videl. Melo to uzasnou klavesnici ! Byval bych si koupil Treo 600 ( jeste lepsi ale nevidel jsem :-) y kterej ma v sobe jeste fotoaparat, takze logy by mohly byt kompletni i s fotkama rovnou z mista nalezu, ale ten je prilis darahy :-(
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2004 - 15:57

Dival jsem se na to jenom na webu ale myslim, ze na Palm zase nahodim nejaky browser (Eudoru:). Snad se s tim nejak popasuje.
Jinak - dobra prace :-)


Jeste jsem udelal odkaz na mapu.. ted uz jen staci vyrazit na velky lov :-D

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2004 - 9:02

Dost zalezi na telefonu, ktery budes pouzivat jako modem, idealni je Bluetooth spojeni. Mel by umet i GPRS. Nektere telefony uz v sobe maji i Internetovy prohlizec. Pak PDA ani nepotrebujes.

Pouzivam N7250i. Nema BT ale ma IR. S NTB to funguje dobre. PDA snad maji taky IR.
Jinak telefon umi WAP a HTML (xHTML) ale otevre stranku jen do asi 20kb.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2004 - 17:10

Pouzivam N7250i. Nema BT ale ma IR. S NTB to funguje dobre. PDA snad maji taky IR.
Jinak telefon umi WAP a HTML (xHTML) ale otevre stranku jen do asi 20kb.

To Milancer:
Mam tady 2 nevyuzite palmy (Visor barevny a HandEra cernobila) tak bych ti mohl nektery z nich dlouhodobe zapujcit na vyzkouseni. Ja ted davam prednost Windows iPAQu, ale s Palmem to jde taky dobre.
(Pisu mozna uz pozde, byl jsem mimo CR.)
JARRY
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2004 - 9:13

To Milancer:
Mam tady 2 nevyuzite palmy ...


Dik moc za nabidku. Zatim uvazuju spis o nejakym PPC. Ale zaroven zvazuju uz dost diskutovanou otazku jesti vubec PDA/PPC. Obavam se, ze bych to sebou stejne nenosil. Chtel jsem to kvuli pripojeni na inet pres GPRS.
Ale to co v terenu potrebuju najdu na wapu. Tak mi to prijde skoro zbytecny, tahat dalsi neoutdoorovy zarizeni.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama