Přejít na obsah


Fotka

Do listingu multin by měl patřit odhad délky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#61 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 20:30

U svých multin uvádím délku multiny (trasy) podle ideální cesty pěšky od stage k stage a na finále. Ano, může se to lišit podle toho, kdo jakou cestou půjde, ale přibližně to souhlasí a kačeři vědí cca jak je to dlouhý a jak to může dlouho trvat. Pokud to uvedeno není, očekávám finále pár metrů od poslední stage nebo výchozích pozic mysterky. Nenávidím multi/mystery, kdy se dozvím že finále nebo další stage je kilometr od místa...
  • 0

#62 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 13:36

Naprosty souhlas... kdyby to tak delali vsichni, bylo by to super. Je vyborne, kdyz po dvouhodinove ceste zjistim, ze mi za pul hodiny jede posledni autobus a finala je 1,2 km. Tak co ted - stihnu, nestihnu...? Odhad trasy nebo casova narocnost by opravdu mel byt v kazdem listingu - jak rikam, treba i zakodovany jako soucast hintu. Kdo ho nechce, nemusi si ho rozklikavat.
  • 0

#63 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 13:47

Mau Loftin napsal/a:

kaote napsal/a:
Ja vcera jednu jednoduchou a kratkou mestskou multinku na par set metrech resil snad dve hodiny :) Pritom kdyby v listingu bylo napsano 15 minut, nemuze proti tomu nikdo nic rict :) Holt vzdycky jede nejaky dalsi autobus, a pokud ne, da se jit pesky :)


proto bych neudával čas, ale počet km. Přeci by bylo vhodné vědět, jestli budu chodit pár desítek metrů nebo mezi jednotlivými zastávkami bude 10 km a jak daleko cca a kterým směrem je cache - samozřejmě né přesně, ale přibližně. Jak řikám, docela bych rád věděl, jestli mi to zabere dopoledne, nebo celý den a na základě toho se rozhodl jestli objetuju jiný zážitek v daném místě nebo ne.....


Na druhou stranu, kdyz jsem ted sel Baziliska, to, ze jsem nemel vubec zadnou predstavu, kde kes konci, bylo soucasti te uzasne atmosfery. Zejmena proto, ze Bazilisek na me licil nastrahy (nasledky te bourky a vichrice, kterou na me poslal, jsou videt snad po celych Cechach :), a ja az do posledni chvile musel bojovat s "necham to na nekdy jindy, nehci tu umrit :D " :)

Takze rozhodne si nemyslim, ze by se mel odhad delky psat vsude. K tajuplnym kesim typu Bazilisek to imho nepatri. K multinkam, ktere jen provazi po nejakych pamatkach atd., se to asi hodi. Ale to musi vzdy rozhodnout autor.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama