Přejít na obsah


Fotka

Kontrola Policie ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#1 Petenero

Petenero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 19:11

Ahoj, dnes jsem našel tuto keš GCYVGR . Při logování mě zastavili chlapci Policie ČR. Máte také zkušenosti se strážci zákonů?Jak byste se zachovali Vy?;)
  • 0

#2 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 19:38

Ahoj, mezi kačery je hodne prislusniku PCR, a zalozili skvele kese. Je dobre mit kontakt na kacera-policistu, ktery kolegum vse vysvetli. Nam pomohl nahodny policista,pouceny mudla, kdyz se nam vztekly duchodce pokousel vyrvat z rukou kesku.
  • 0
Podpis

#3 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 20:27

LeeHill napsal/a:
...kdyz se nam vztekly duchodce pokousel vyrvat z rukou kesku.


A co ho na ní tak zajímalo? :D
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 20:33

Asi bych si sundal kalhoty a za křiku se snažil utéct.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 20:35

Pokud je keš na veřejně přístupném místě, pak by problém neměl být. Něco někam schovat taky není trestné, takže když jim to člověk vysvětlí, že je to hra pro děti :D asit o většinou projde.
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 20:55

No, me odchytli v noci na Cisarske louce s celovkou na hlave ... ;)
  • 0

#7 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 21:34

Při logování mě zastavili chlapci Policie ČR

a právě tohle mě odrazuje od hledání keší v blízkém zahraničním okolí. Nevím jak a co bych měl eventuálně vysvětlovat, když místním jazykem nevládnu vůbec.
  • 0

#8 sardno

sardno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 22:11

To my meli problem i s tajnymi pri jedne jejich akci. Nastesti meli mlzne podvedomi o tom co delame a po dukladnem prohlednuti kesky zda to neni plasticka trhavina a nasi identifikaci dalsich 4 tajnych nas propustili i s usmevem. Ale sranda to nebyla, operacni dustojnik byl pry v pohotovosti :) Klasika jsou silnicni prohlidky pri nocnich FTF ;) Jak na potforu stavi vas a ne projizdejiciho geokolegu.
  • 0

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 23:10

Ono je ted možná okolo Fučikárny (pardon, Výstaviště :)) teď trochu víc policajtů než obvykle. Třeba hlídají, aby Kočkům nechytlo ruské kolo...
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 7:24

Petenero napsal/a:
Ahoj,
dnes jsem našel tuto keš GCYVGR . Při logování mě zastavili chlapci Policie ČR. Máte také zkušenosti se strážci zákonů?Jak byste se zachovali Vy?;)

No v prvni rade, kdyz najdes cache, je dobre popojit s ni do mist, kde jsi pri logovani nenapadny. Jestli jsi u tehle zustal drepet a logovat na miste, tak se pak nediv. A jeste mas tu "drzost" napsat do logu, ze okolo projelo dost auta a doufas ze se neztrati... :@:@:@
  • 0

#11 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 7:38

petegeo napsal/a:

Petenero napsal/a:
Ahoj,
dnes jsem našel tuto keš GCYVGR . Při logování mě zastavili chlapci Policie ČR. Máte také zkušenosti se strážci zákonů?Jak byste se zachovali Vy?;)

No v prvni rade, kdyz najdes cache, je dobre popojit s ni do mist, kde jsi pri logovani nenapadny. Jestli jsi u tehle zustal drepet a logovat na miste, tak se pak nediv. A jeste mas tu "drzost" napsat do logu, ze okolo projelo dost auta a doufas ze se neztrati... :@:@:@

Přesně tak. Zalogovat můžeš klidně uprostřed houfu mudlů a nikdo si tě ani nevšimne pokud stojíš na chodníku, sedíš na lavičce atd. Nejhorší je dřepět někde u skrýše a "nenápadně" se kolem sebe rozhlížet jestli tě někdo nevidí. To je jak pěst na oko a nelze se potom divit že si někdo všimne.
  • 0

#12 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 13:54

Tak tak, jednou jsem logoval tak daleko od kese, ze jsem mel uplne pocit, ze tam mezitim dojde jiny kacer a kesku nenajde, ale byla to proste jistota, radeji dal, nez se prozradit. No a pro prislusniky pomahat a chranit v jinych zemich bych si asi nosil v kapse v prislusnem jazyce napsano neco o geocachingu, nebo pokud tohle kacer nebude mit v patricnem jazyce u sebe tak vetsinou preci byva v kesi kratky popis geocachingu tak pouzit ten z kese.
  • 0

#13 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 14:05

Ano stalo se mi něco podobného společně z Fantazy Tobem na jedné Budějovické multi,když sme počítaly idície na jakémsi zařízení přijelo auto z příslušníky a ihned se začaly vyptávat jestli nesprejujeme.Stačí podat(jako v mém případě) stručné vysvětlení a mělo by to bejt v pořádku.
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#14 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 16:02

Myslím, že není dobré prozrazovat polohu keše mudlům, ať už to jsou polymerovaní cajti či nikoliv.
  • 0

#15 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 16:20

V sobotu jsme počítali jednu multinu v jedná vesničce tady u nás. Jednalo se o to najít něco na místním kostelíčku. Tak jsme hledali a najednou se odněkud vynořil mudlodomorodý stařešek s holí v ruce a kontroloval, jestli nevykrádáme. Tak jsme si taky hned říkali, co by jsme asi vyprávěli příslušníkům, kdyby je na nás zavolal.
  • 0
Hledejte a najdete!

#16 Petenero

Petenero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 18:38

petegeo napsal/a:

Petenero napsal/a:
Ahoj,
dnes jsem našel tuto keš GCYVGR . Při logování mě zastavili chlapci Policie ČR. Máte také zkušenosti se strážci zákonů?Jak byste se zachovali Vy?;)

No v prvni rade, kdyz najdes cache, je dobre popojit s ni do mist, kde jsi pri logovani nenapadny. Jestli jsi u tehle zustal drepet a logovat na miste, tak se pak nediv. A jeste mas tu "drzost" napsat do logu, ze okolo projelo dost auta a doufas ze se neztrati... :@:@:@


Velmi mě zklamala Tvoje odpověď!:@ Tuto debatu jsem založil na téma Policie a geocaching. Ty jsi neodepsal na dané téma. Začal jsi řešit můj postup při logování této keše. Pro Tebe i pro ostatní zde je vysvětlení:

Přišel jsem v neděli odpoledne na místo určení. Hned jsem tušil kde keš je. Pro Ty, kteří vědí, musel jsem se ke keši nějak dostat. Jelikož s sebou beru mého psa, zvolil jsem odlovení a logování keše přímo u místa určení, abych nemusel jít dvakrát (pro keš, logovat mimo, dát zpět keš). Celý proces, tedy naleznutí schránky, logování, uložení schránky mi trval maximálně 2 minuty. Během těchto cca 2 minut neprojelo žádné auto, ani neprošel žádný mudla až při samém ukládání přijelo auto policie ČR. Nemohl jsem místo jen tak opustit, tak jsem s nimi musel diskutovat přímo u kešky a tudíž kolem projelo pár aut, mudla chodec žádný.
Samozřejmě když najdu nějakou keš, tak loguju mimo provoz. V tomto případě to nebylo možné z důvodu strachu o zdraví mého psa.

Nevim, proč si neodepsal na dané téma a pouštíš se do začátečníků! :@
  • 0

#17 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 19:32

JarMar napsal/a:
Přesně tak. Zalogovat můžeš klidně uprostřed houfu mudlů a nikdo si tě ani nevšimne pokud stojíš na chodníku, sedíš na lavičce atd. Nejhorší je dřepět někde u skrýše a "nenápadně" se kolem sebe rozhlížet jestli tě někdo nevidí. To je jak pěst na oko a nelze se potom divit že si někdo všimne.


jj, nejhorsi je pokouset se o nenapadnost. aneb jak di muj oblibeny spisovatel: pokud se budete kradmo priblizovat, budete podezreli. ale jakmile si to pevnym jistym krokem s horici pochodni namirite primo k benzinove pumpe, nikdo si vas nevsimne :D
  • 0

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 20:22

Dain & Olik napsal/a:
ale jakmile si to pevnym jistym krokem s horici pochodni namirite primo k benzinove pumpe, nikdo si vas nevsimne :D

... pokudmožno ještě ve výstražné reflexní vestě.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 21:24

Petenero napsal/a:...

Fajn, hezký příběh. Pokud beru na kešování svého psa, musím se tomu přizpůsobit. Je to stejné, jako když vyrážím já na kešky s kočárkem :D Takže v tvém případě, mohl jsi psa uvázat na druhé straně náspu, vyzvednout kešku (skoro celou dobu vidíš na svého psa a on sám se jistě bát nebude), vylézt za svým psem a v klidu v závětří zalogovat a pak se zase vrátit zpět uložit keš. Vše se dá stihnout taky za pár minutek, pes by se sám tu chviličku jistě nebál a ze silnice není nic vidět... a nebo taky když vidím, že bezpečně nevyzvednu a nezaloguji, tak jdu dál a vrátím se později, jindy, nebo ji prostě nemám... na prvním místě by měla být bezpečnost kešky a utajení!
  • 0

#20 palic

palic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 21:36

S kolegou Blaham-em jsme na začátku srpna lovili sérii Betonová hranice II poblíž Branné To jsme ale nevěděli, že tři dny před tím tam našli spálené auto i se zavražděným řidičem. Když jsme se vraceli z finálovky k autu, už tam na nás čekali jak uniformovaní policisté, tak kriminálka v civilu. Jelikož se neměli čeho chytit, tam to hlídali, a my jsme byli docela podezřelí. Museli jsme potom podat vysvětlení co a proč jsme tam dělali. V tomto okamžiku šla veškerá konspirace stranou a my vše popsali do nejmenších detailů. Pány z kriminálky GC zjevně zaujal a je možné, že rozšířili řady kačerů. Přibližně po třech týdnech proběhla médii zpráva, že pachatele našli.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama