Přejít na obsah


Fotka

Přetížená fronta - posun limitu na schválení


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
104 odpovědí na toto téma

#41 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 13:17

ebik napsal/a:
Prostě spíš než automat na zpracování odeslaných žádostí, to chce odškrtávací seznam, který musí kačer odeslat odškrtaný, i s vysvětlením. Retrívr by ho četl, jen když se mu něco nebude zdát. Účelem toho seznamu by mělo být především to, aby donutil zakládajícího kačera promyslet všechny náležitosti mozkem a né jen některé a ještě navíc kolenem.


To je myšlenka rozhodně zajímavá a docela se mi líbí. V současnosti je systém před publikací keše omezen vlastně jen na jedno zaškrtávátko, a to "Yes, this cache is currently active" a i u toho někteří vypínají mozek, takže je otázka, jestli zvýšení "administrativní zátěže" budoucího vlastníka by způsobilo pečlivější volbu odpovědí. Přidal bych tam ještě to, aby keška nepřišla do fronty měsíc, pokud by se třikrát vrátila od reviewera označená jako nepublikovatelná

Jako většina debat to tu ale stejně skončí s tím, že reviewer nemůže dělat nic, co není v pravidlech groundspeaku a ty se kvůli nám nezmění. Protože když to udělá, práskne to nějaký ukřivděný hajzlík a bude to zase při starém...
  • 0

#42 Marty206-12286

Marty206-12286

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 19:25

Chtel jsem se jen zeptat jak dlouho bude trvat schvaleni novy keše?Aspon priblizne a za predpokladu,ze bude vse v poradku. Dekuji za odpoved.
  • 0

#43 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2008 - 19:47

Marty206 napsal/a:
Chtel jsem se jen zeptat jak dlouho bude trvat schvaleni novy keše?Aspon priblizne a za predpokladu,ze bude vse v poradku.
Dekuji za odpoved.

Reakci schvalovače by jsi měl očekávat do 3 dnů... a když ne, pak stejně nic nenaděláš a pokorně čekej.
  • 0

#44 braskove

braskove

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 10:54

Pokorně čekám už pátý den, bez jakékoliv reakce od RW... je to sice naše první keška, ale dodržela jsem veškeré rady, které se rewieveři uvádí... mám strach, že je chyba někde jinde, že jsem špatně vyplnila formulář nebo tak něco, i když se mi to nezdá... ale zatrhla jsem tam to Yes pro aktivování keše a teď když se podívám, tak jí vidím pod My caches waiting for review a když na ní kliknu, svítí tam This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing. Má to tak být??? Reviewerům jsem dnes poslala slušný dotaz, co se děje, zdali chyba není u nás, tak nevím.
  • 0

#45 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 11:12

Ano, má :) Vydrž, určitě se na tebe brzy dostane :P.
  • 0

#46 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 11:47

Tohle jsem objevil na plzenskem webu. Docela pekna ficurka :)
http://www.gc-plzen....p?article_id=57
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#47 Baron-14583

Baron-14583

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 11:54

První naše keš byla schválená za 7 dnů, druhá za 6 dnů, třetí za 5 hodin. Mají toho moc. Vydrž a dočkáš se.

braskove napsal/a:
Pokorně čekám už pátý den, bez jakékoliv reakce od RW... je to sice naše první keška, ale dodržela jsem veškeré rady, které se rewieveři uvádí... mám strach, že je chyba někde jinde, že jsem špatně vyplnila formulář nebo tak něco, i když se mi to nezdá... ale zatrhla jsem tam to Yes pro aktivování keše a teď když se podívám, tak jí vidím pod My caches waiting for review a když na ní kliknu, svítí tam
This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.
Má to tak být???
Reviewerům jsem dnes poslala slušný dotaz, co se děje, zdali chyba není u nás, tak nevím.


  • 0

#48 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 13:39

Mejstro napsal/a:
Tohle jsem objevil na plzenskem webu. Docela pekna ficurka :)
http://www.gc-plzen....p?article_id=57

Ano, jde o Poníkův nápad, který by se brzy mohl objevit i přímo zde na GC.cz. Nicméně i prázdnější fronta nezaručí rychlé schválení - zvlášť o víkendu býváme mimo (logické, snad nebudeme furt doma nad PC :)) a řada keší nováčků dá více zabrat připomínkováním, kdy jedna keška s chybama dá zabrat víc jak 10 kešek bez nich...
  • 0

#49 ditka

ditka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2008 - 0:02

ÓÓ, jaké překvapení. Po dvou hodinách od mého odeslání ke schválení byla keš připravena k FTF. Díky klucí Reviewerští.
  • 0

#50 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2008 - 13:09

TrainTour Reviewer napsal/a:

Mejstro napsal/a:
Tohle jsem objevil na plzenskem webu. Docela pekna ficurka :)
http://www.gc-plzen....p?article_id=57

Ano, jde o Poníkův nápad, který by se brzy mohl objevit i přímo zde na GC.cz. Nicméně i prázdnější fronta nezaručí rychlé schválení - zvlášť o víkendu býváme mimo (logické, snad nebudeme furt doma nad PC :)) a řada keší nováčků dá více zabrat připomínkováním, kdy jedna keška s chybama dá zabrat víc jak 10 kešek bez nich...

To je hezké! A nedal by se tam dát i počet kešek ve frontě čekaljících na schválení? Nebo ještě lépe seznam jejich GCxxxxx čísel? (Bez názvů, ten by prozrazoval moc). I začátečník by pak viděl, že keška na schválení opravdu čeká a měl jistotu, že neudělal nic špatně.
  • 0

#51 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 17:57

rodinka veverek napsal/a:
Nebo ještě lépe seznam jejich GCxxxxx čísel?


To bych nedoporučoval. Se znalostí kódu velmi brzo někdo šikovný přijde na to, jak se dostat do listingu, který ještě nebyl publikován. Mně napadají nejméně dva způsoby, které bych zkusil.
  • 0

#52 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 22:51

Zdá se, že nával nových keší způsobuje především nával nových kačerů. To je pravděpodobně jenom dočasná situace. V tuto chvíli se nabalují lidi co "o tom slyšeli". Nových lidí nebude přibývat do nekonečna (viz třeba http://en.wikipedia....diffusion_model). Počet aktivních cacherů se stabilizuje, bude vznikat méně keší, ale budou o to vymakanější. V určitém stadiu navíc nejspíš dojde k nějaké změně pravidel, nejspíš přitvrzení, viz třeba pozastavení některých typů keší (např. virtuálních) v minulosti. A to bude teprve překvápko. Do té doby je třeba popřát revjůvrům pevné nervy! Díky!!!
  • 0

#53 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 19:33

hoblik napsal/a:
Zdá se, že nával nových keší způsobuje především nával nových kačerů. To je pravděpodobně jenom dočasná situace. V tuto chvíli se nabalují lidi co "o tom slyšeli". Nových lidí nebude přibývat do nekonečna (viz třeba http://en.wikipedia....diffusion_model). Počet aktivních cacherů se stabilizuje, bude vznikat méně keší, ale budou o to vymakanější. V určitém stadiu navíc nejspíš dojde k nějaké změně pravidel, nejspíš přitvrzení, viz třeba pozastavení některých typů keší (např. virtuálních) v minulosti. A to bude teprve překvápko.

Do té doby je třeba popřát revjůvrům pevné nervy! Díky!!!


Snad to tak bude :)
  • 0

#54 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 21:19

Musím říct, že krize je pryč. Moje dvě nové cache byli venku během necelé hodiny, sám jsem koukal. :) Díky, revieweři.
  • 0

#55 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2008 - 17:44

... ale myslím, že krize neustala... Počítám, že čekám už 6tý den, myslím, že je možné, že cache neni dobře vyplněná (zakládám ji poprvé...) vkolizi doufám není... Ale stále žádná zpráva ani o tom, co všechno je špatně... No nic... jdu čekat dál...B)
  • 0

#56 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2008 - 18:35

Musim potvrdit,sam jsem koukal, jak rychle byla kes schvalena, take behem 1 hod. Za to patri klukum reviewerskym dik :D:D
  • 0

#57 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2008 - 19:11

Zdravím, tak asi to nováčkům jen tak neschvalují... no co :D
doufejme že reví alespon napíše že jsem hovád a nemam co zakládat cache :D

Oprava podpisu
  • 0

#58 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2008 - 19:27

Naše pátá keš taky u nich leží už od úterý....a nejrychleji byla venku ta naše první (cca za 3 hodiny), kterou jsme udělali po 46 nálezech (a přesto je zatím naše nejchválenější);)
  • 0

#59 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 16:08

prvni cache byla schvalovana 7 dnu, druha je uz 10 dnu ve fronte bez jakekoliv reakce.. Nejak netusim na cem to vazne, zejmena kdyz vidim ze se v Brne casto schvaluji i tradicionalky kde owner cache na souradnicich ani nepolozil.
  • 0

#60 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 16:25

SMAZÁNO - AUTOCENZURA - to co jsem napsal bylo dobře, ale nepatří to do diskuse reviewer (jako 80% zdejšího balastu) omlouvám se
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama