Přejít na obsah


Fotka

Přetížená fronta - posun limitu na schválení


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
104 odpovědí na toto téma

#101 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 14:05

Pěkně jsi to Pepo napsal.
A chci jen poznamenat, že když dachmh napíše "...s publikací těch svých pár kousků jsem neměl nejmenší problém." (:D), tak to berte jako velkou pochvalu pro reviewery a důkaz toho, že se fakt snaží na 100% !!!

PS: Opět si dávám černej puntík za příspěvek v sekci reviewer, ale pochval není nikdy dost;)
  • 0
Retired slowcacher

#102 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 14:30

Jsem taky moc rad sice jste se mnou měly ty obvyklé problémy ale slibuji že příští se bude moc vypustit bez jakékoliv připomínky :-) Díky za to že radíte a pomáháte a díky za vaší heroickou práci.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#103 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 17:31

K TB/GC před schválením - Je to nevhodné také proto, že takovou keš lze mnohdy najít a zalogovat ještě před publikací. Sám jsem takovou hledal a našel, takže vím, o čem mluvím.
  • 0

#104 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 17:35

Možná, že by stálo zato stanovit minimální dobu, za níž bude keš publikována, například nejdřív za měsíc. Vlastník by se musel každý týden přihlásit a odklepnout tam, že keš opravdu, ale opravdu schválit chce. :D Zabránilo by se takovým excesům, že někdo v hnutí mysli založí keš a tak rychle, jak vzplanul, tak rychle vyhasne.
  • 0

#105 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 1:41

Vlákno ze zvrhlo z informací reviewerů a dotazů na ně ohledně zdržených publikací (přetížená fronta,...) do diskusí o HTML editorech, dobách jak dlouho komu schválení trvalo... a já z toho mám v mailu denně cca 20 mailů, které se dotazů na reviewery vůbec netýkají, takhle opravdu ne!:) Vlákno ZAMYKÁM, až budou opět dotazy týkající se přetížení fronty a doby schválení, lze založit nové, ale NE pro diskuse (na to jsou jiná vlákna), ale opravdu jen pro kontakt reviewerů. DÍKY!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama