Přejít na obsah


Fotka

Hromadná předvánoční objednávka mincí (dárků) z geocoinshop.de


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
54 odpovědí na toto téma

#21 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 9:22

Bo.T.L. napsal/a:
Jestli někdo chcete nějaké geocoiny a již se nevejdete do objednávky, která je zde prezentovaná cz.memo, tak já objednávám geomince celkem pravidelně na různých geoshopech a mám i několik desítek neaktivovaných. Kdyžtak koukněte na můj profil.
Co se týče nejlevnějších trackovatelných geocoinů, tak mimo Travel Express existují samozřejmě i jiné možnosti.


Nešiř tady poplašné zprávy, objednávka bude uzavřená až v neděli, jediný problém je, že nějaké mince na tom shopu prostě nemají. Jsou vidět, ale nejdou objednat, protože jsou vyprodané. Takže do objednávky se vejdou všichni, ale musí objednat coiny co jsou v obchodě.
  • 0

#22 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 10:29

cz.nemo napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
Jestli někdo chcete nějaké geocoiny a již se nevejdete do objednávky, která je zde prezentovaná cz.memo, tak já objednávám geomince celkem pravidelně na různých geoshopech a mám i několik desítek neaktivovaných. Kdyžtak koukněte na můj profil.
Co se týče nejlevnějších trackovatelných geocoinů, tak mimo Travel Express existují samozřejmě i jiné možnosti.


Nešiř tady poplašné zprávy, objednávka bude uzavřená až v neděli, jediný problém je, že nějaké mince na tom shopu prostě nemají. Jsou vidět, ale nejdou objednat, protože jsou vyprodané. Takže do objednávky se vejdou všichni, ale musí objednat coiny co jsou v obchodě.


To jsi ale špatně pochopil. Já totiž objednávám celkem pravidelně a neřeším kumulaci objednávky. Jestli tohle je pro tebe jednorázovka, tak po neděli smolík. Ano musí se objednat geocoiny co jsou v obchodě. No já mám i geocoiny co NEJSOU v obchodě. :-)
Tak šťastný hromadný nákup.
  • 0

#23 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 10:37

Ahoj, tak jsem take poslala objednavku, DIKY! :)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#24 Dave017

Dave017

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 15:56

cz.nemo napsal/a:

Dave017 napsal/a:
...někdo tu chtěl i Happy caching, pokud bychom se každý dohodli na obrázku a stejné barvě ...


Sada Happy caching není nijak vyhodná, cena za mince je skoro stejná ........
mincí.[/b]


no to sice ne :-D ale jistým lidem jde vyloženě o ikonku krtečka/kočky/berušky atd .... já bych klidně šel taky do Texpress ... ;)
  • 0

#25 Manka.

Manka.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 23:10

Tak jsem poslala také svůj příspěvek :)! Ještě jednou moc díky!!!
  • 0

#26 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 23:57

super nabídka už jsem ti taky odeslal moji objednávku.;)
  • 0

#27 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 0:00

Teda jak to sleduju, tak to bude pekne tezka skatule :)))
  • 0

#28 Manka.

Manka.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 14:40

Taky koukam, ze Ceska posta bude mit namale :)...
  • 0

#29 Radekb

Radekb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2008 - 22:03

Taky bych něco objednal, ale nepočítám s účastí na žádném eventu. Neobjednává i někdo, kdo je také z Kladna a coiny by někde vyzvedl?
  • 0

#30 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2008 - 22:33

Radekb napsal/a:
Taky bych něco objednal, ale nepočítám s účastí na žádném eventu.
Neobjednává i někdo, kdo je také z Kladna a coiny by někde vyzvedl?

Jak píše dá se poslat i doručit doporučeně.
  • 0

#31 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2008 - 19:32

Už se našel...

Pokud nekdo znate Rudu Hamaka (rhamak), nebo to tady bude cist, at se mi ozve z nejake adresy, kam mu muzu napsat. Podle toho na jakou adresu mi psal a jak mel napsanou objednavku tohle vlakno necetl a kdyz jsem mu zkousel napsat, tak mi prislo, ze ma plnou schranku a neni mozne mail dorucit. Nevim jak ho kontaktovat. Dik za spolupraci.


  • 0

#32 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2008 - 19:37

Pandrhola napsal/a:

Radekb napsal/a:
Taky bych něco objednal, ale nepočítám s účastí na žádném eventu.
Neobjednává i někdo, kdo je také z Kladna a coiny by někde vyzvedl?

Jak píše dá se poslat i doručit doporučeně.


Muzu poslat postou, nebo po nekom. Kdyz se vas domluvi vic, tak muzu poslat i vic objednavek v jednom balicku. Ale doporucene dopisy jsou pojistene na 500Kc a pokud bych posilal neco vyrazne drazsiho, tak bych to posilal balickem a bylo by drazsi postovne. Postou nic nepojisteneho posilat nebudu. Posledni geomoznost je, ze u mince poslu trackovaci cislo, vy si minci aktivujete a date ji do ukolu cestu do Kladna a ja ji nekde vlozim do kese :) Ale tam neni zaruceno, ze dorazi v dohledne dobe...
  • 0

#33 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2008 - 21:25

Ja jsem z Kladna, na event neplanuju jit, ale premyslim ze bych se zastavil na Zlicine nebo na tý Olšanský. Naštěstí tam nejezdím každý den, ale až budou mince, tak si tam nadšeně zajedu ;)
  • 0

#34 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2008 - 16:28

Rozeslal jsem emaily s platebními údaji, pošlete, prosím, peníze co nejdřív, ať můžu objednat zboží. Nabídka se mění každým dnem.
  • 0

#35 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2008 - 19:30

jak to planujete s predanim?.. resp pokud bude ofiko predani nekde v praze, tak bych nekoho sehnal, kdo by mi to vyzved.. pokud by mel nekdo cestu-a vic lidi bylo ochotno predat cast treba v hradci kralove, nebo pardubicich tak by mi to taky nevadilo.. :) (v pripade nejakyho kladna apd, budu muset volit postu, pac to mam pres pul republiky)
  • 0

#36 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2008 - 12:32

tak s TomFuk jse se dohodli, ze si to do pardubic nechame poslat v jednom balicku, tak pokud by se nekdo chtel pridat, tak dejte vedet do zitra (utery), pak posilame penize.
  • 0

#37 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2008 - 18:05

Jak jsem psal, předání buď na nějakém eventu nebo pracuju na Olšanské 6, tak není problém se domluvit a klidně během dne vyběhnu před barák předat balíček. Kuřáci taky každou chvíli běží ven :) S posíláním peněz nečekejte, klidně těch 40 korun pošlu zpátky, když budete chtít balíček předat osobně nebo spojit s někým dalším.
  • 0

#38 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 16:26

Jej,nějak jsem prošvihla tuhle akci. Nebudete ještě něco objednávat? Nebo kdyby někdo objednával TB nebo Travel Express, měla bych o dva zájem. Mohla by se objednat ta "kupka po deseti (pěti);)" a vyšlo by to celkově levněji.
  • 0

#39 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 20:03

Pokud někomu nedorazil mail s platebními údaji, ozvěte se, pošlu ho znova.
  • 0

#40 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 20:51

JuCaKe napsal/a:
Jej,nějak jsem prošvihla tuhle akci. Nebudete ještě něco objednávat? Nebo kdyby někdo objednával TB nebo Travel Express, měla bych o dva zájem. Mohla by se objednat ta "kupka po deseti (pěti);)" a vyšlo by to celkově levněji.


Já objednávám celkem pravidelně. TB nějaké mám, takže v tom problém nevidím. Co se týče TravelExpress tak jsem si všiml, že pro objednání většího počtu kusů za nižší cenu neměli dostatečné množství na hromadnou objednávku (10ks).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama