Přejít na obsah


Fotka

Makro pro export do TrekBuddy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#41 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:07

medwyn_cz napsal/a:
(Jeste bych vam doporucil pouzivani vlastnosti GC.IDTag, ktera generuje krasny tag, co obsahuje typ, velikost, obtiznost a teren: napriklad TR12, UM45 a podobne)


Myslím že ten tag neumí rozeznat 2,5 od 2
  • 0

#42 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:12

To je pravda. Ja osobne to ale nepovazuju za problem. Pulka sem, pulka tam. V nazvu to staci orientacne, ne?
  • 0

#43 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:14

Pulky bodu stejne nehraji roli, mnohem dulezitejsi je fakt, ze to dokaze do pouhych 4 znaku dostat prehledne mnoho informaci najednou.
  • 0

#44 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:16

v cmt u waypointu je v mojí verzi Description + Comment. snažím se zobrazit co nejvíce informací o waipointu. ideální by bylo kdyby to umělo přebrat nápovědu k waypointům, která je napsaná jako hint u hlavní keše, ale to je asi neřešitelný, když to nemá jednotný formát. já si to u multikeší přepisuju ručně a export mi zaručí, že to pak mám u každého bodu.
  • 0

#45 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:20

je pravda, že jsem moc keší ještě nehledal, ale velký rozdíl v půlkách bodů určitě nebude. osobně tedy fandím také zjednodušenému formátu.
  • 0

#46 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 7:13

já u waypointů dávám jen Description, ale vůbec jsem nevěděl, že je ještě nějaký Comment, co to je nikde jsem nenašel podrobnosti nebo jsem slepý. Hint se dá dodat i do waypointů to není problém, už jsem o tom uvažoval a tak to tam také dám.
  • 0

#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 7:27

Kazdy waypoint muze mit svuj popisek, kde casto autori davaji, co ze se na tom waypointu vlastne ma delat. Geoget ma u waypointu jeste uzivateluv komentar, a k waypointu typu final ja treba pridavam navic hint a ten IDtag, abych jednoduse vedel, co ze to vlastne hledam a s jakymi obtiznostmi.
  • 0

#48 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 7:41

Dobrej nápad, to tam zapracuji :).
  • 0

#49 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 8:50

Jj ... souhlas ... hledám finálku a zaboha si pak nemůžu vzpomenout na velikost nebo nápovědu ... to se bude hodit ;)
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#50 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:02

přesně tak to potřebuju, GC.Waypoints[n].Description +GC.Waypoints[n].Comment
  • 0

#51 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:50

Mohu se zeptat jak se vam pak ty Waypointy v TB zobrazuji? Kdyz jsem si zkusil udelat export, tak to mam v TB namixovane s keskami a to neni zrovna moc prehledny...
  • 0

#52 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 11:58

Zobrazují se normálně mezi keškami, proto je důležitý mít ty waypointy správně pojmenovaný ;)
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#53 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 21:44

Tak tu mám prvotní nástřel verze 2.O beta. Zatím jen zapracování zdejších připomínek bez možnosti volit kde se co vypíše a kolik se toho vypíše. To bude později. Zatím bych potřeboval odzkoušet tuto verzi jestli je vše OK.
  • 0

#54 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 22:36

témátko pro TB, které zobrazuje ikonu kešky : http://www.trekbuddy...opic.php?t=3344
3. příspěvek
  • 0

#55 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 9:43

PetrX napsal/a:
Tak tu mám prvotní nástřel verze 2.O beta. Zatím jen zapracování zdejších připomínek bez možnosti volit kde se co vypíše a kolik se toho vypíše. To bude později. Zatím bych potřeboval odzkoušet tuto verzi jestli je vše OK.

Tak jsem to teď zkoušel a je to nadějný ;) ... přidávám moje postřehy:
- seznam kešek takhle s waypointama je pěknej , když dám seznam seřadit podle abecedy, tak by se mi líbilo mít GC.IDTag na konci (vím je to teď zatím beta ;))
- zobrazení waypointu je OK ... ta nápověda i finálky je super ... jen se asi do komentáře nakonec vloudil jeden znak navíc: | (pipe, roura)
- zobrazení bodu mi zatím nevyhovuje (to je důvod, proč jsem tvůj export doteď nepoužíval) ... v názvu by se mi líbil název keše a ten její kód může jít klidně do komentáře místo toho co je tam teď (to samé je v GC třída) ... a jak jsem psal, já nepotřebuju krátký ani dlouhý popis keše, ale to předpokládám půjde nastavit ;)

- a narazil jsem taky na chybku, trekbuddy mi nechtěl načíst jeden seznam ... neměl jsem moc času na testování, takže nevím proč to padalo, ale když tak přikládám ten chybnej export

Jinak musím říct, že z toho mám docela radost ... tenhle export se mi hooodně líbí!!!
Díky moc

Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#56 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 11:05

Jo a ještě malinká prosba u zobrazení waypointu ... asi to [GC.IDTag] by se mi líbilo na konci názvu, než na začátku komentáře ... ale to je jen drobnost ;)
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#57 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 12:04

Nastavení GC.IDTag bude volitelné a bude volba pro umístění před/za názvem keše či na začátku/konci komentáře k waypointu. Popisy bude možné ořezat či úplně vypustit dle nastavení uživatele. Ten znak "|" měl oddělovat Owner Note od komentáře z GeoGetu, ale vypadá to divně tak to raději smažu. Zobrazení bodu je nějaké divné. Mrknu na to a opravím to. V seznamu to jde dle volby preferovat GC název a v detailu bodu to nefunguje. Do komentáře (tag <cmt>) by měli přijít informace jak má Komik1000, aby se mohli zobrazovat v CMS od něho.
  • 0

#58 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 12:14

-sym je tam dvakrát, jednou správně a pak ti tam zůstal řádek kde ho přepíšeš na geocache. -v názvu kešky vůbec nepotřebuju mít gcid ale název a v komentáři potřebuju hint na moje přání zas takový ohled brát nemusíš, já si to upravim k obrazu svému. Hlavně at je to použitelné pro všechny ostatní.
  • 0

#59 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 12:14

Paráda ... díky
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#60 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 12:23

Komik1000 napsal/a:
-sym je tam dvakrát, jednou správně a pak ti tam zůstal řádek kde ho přepíšeš na geocache.

-v názvu kešky vůbec nepotřebuju mít gcid ale název a v komentáři potřebuju hint

na moje přání zas takový ohled brát nemusíš, já si to upravim k obrazu svému. Hlavně at je to použitelné pro všechny ostatní.


Tobě nevyhovuje to zobrazení hintu až po kliknutí na tlačítko GC pokyny:-) ? Já si třeba čtu nápovědu až jako poslední možnost a takhle ji hned vidím a chtě nechtě si ji přečtu. V mém případě je hezky skryta do doby než je potřeba :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama