Přejít na obsah


Fotka

Pravidelné středeční skupinové zdolávání pražských a okolních drsnokeší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
404 odpovědí na toto téma

#61 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:14

Moc dobrá akce! Fakt jsem si předem myslel že s Heulweninou sukní a DPmanovými šortkami si jen děláte srandu a ono ne :P

VXP napsal/a:
tak pristi tyden
...

Moc lehké. Přidej obtížnost...co takové:
GC1FN12 (ale tu asi už pár z vás má)
GC1GDKZ (na tu mám obzvláštní zálusk)
  • 0

#62 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:36

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:
Moc lehké. Přidej obtížnost...co takové:
GC1FN12 (ale tu asi už pár z vás má)
GC1GDKZ (na tu mám obzvláštní zálusk)


Tak na tu druhou mam vylustene souradnice uz nejakou tu dobu, ale cas jeste nebyl .-) Jinak celkem brnkacka :D
  • 0

#63 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:37

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:
Moc lehké. Přidej obtížnost...co takové:
GC1FN12 (ale tu asi už pár z vás má)
GC1GDKZ (na tu mám obzvláštní zálusk)


Štvanici ani omylem - vylezl jsem na 1. příčku a stačilo. B) A dokonce i náš horolezec kires prý neměl zrovna dobré pocity :D
PTS už mám - výborná, i když bych neřekl, že je nějak zvlášť náročná ;). Tedy přesněji těžší mi přišla "domácí" část, než ta terénní.
  • 0

#64 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:41

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:
Moc lehké. Přidej obtížnost...


ja vybiral ze seznamu Daina a Olika http://www.geocachin...94-3b822df9804d temne kese...

nocni mura mi taky prisla docela trapne jednoducha a teren v pohode :)

tak nahodte nekolik navrhu kam by se dalo pristi stredu jit jinam a uvidime kdo se na co ozve...
  • 0

#65 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:41

U me jednoznacne vede PTS! :) Zrovna mam na kline sesity ze stredni, ktere jsem doma pracne vyhrabala jen abych si mohla v PTS opravit chybu, pac mi zaludne nevychazi :-( A protoze Nocni metro rozhodne taky stoji za to, tak bych se asi fakt rozpulila. Alespon nam pulka bude moct vypravet, jak se jim libily osvicene koridory (protoze na jizni spojce se odrazkama nesetri) a druha pulka nebude desit svou pocetnosti zamestnance tamni tovarny, kdyz pujdeme po tech trubkach :) Sutechu, Ty uz mas PTS, ze se postaras o udernost dalsi roty? :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#66 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:50

Pokud se někdo najde, kdo se mnou půjde jinam, pak PROVEDU, MADAM :D
  • 0

#67 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 0:54

tak pujdeme na metro :)
  • 0

#68 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 1:36

Metro mam, PTS vypada dobre ale pro opravdove hard core komando navrhuji http://www.geocachin...1c-ae8c3629f5da ... lod sezenu:D:D
  • 0

#69 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 2:08

Tedy budiz seznam:
nocní cache:
Nocnim metrem pres jizni spojku GC1E785 (Na mem zebricku nocnich multin zatim neprekonana), Zeleni muzi GC15HGN (Uplne umelecky pocin, ale zadne stage), Hanspaulka 3 GC1JCJ7, Smrtihlav GC1AY45, Zeleni muzi GC15HGN, Cat's eyes GCH2XZ (Tu ale uz vsichni musite mit)

drsnokese:
Stvanice GC1FN12 /lezení vzhuru/, Los Padlos GC1C37W /plavba/ Most Legii GC1ARY6 /plavba/, Horor cache GC11YZA /desive rekvizity a finale v piskovne/ (nejdrsnejsi je finalka, pokud to vezmete zpatky dobre, teren je libovy), Ztroskotane UFO GC1G3WH

dlouhomulti cache:
1) Bila Dorota GC17MZR
2) Procházka a beh Milicovskym lesem tj. Kutil z Katerinek GC13T2T + Zavody O-RING GCM8AD
3) Knovizska a Stitarska GCNQCP
4) V Hostivarskem lesoparku mame jen kratke multi, zato jich je tam dost: Hostivarska sance GCHB02, Hostivarsky lesopark GC11H8B, Stare Petrovice GC112G4
5) Prokopsko-Dalejske udoli: Prazsky Pentagon GC1BJ49 + Prokopska vyhlidka GC1BAMY + Zelene udoli GCDF3F
x) Prsten Prometheuv GC1A3Q0, PTS GC1GDKZ
(Zatim jsem prednostne "priroda")
(pokusim se proluxovat mapu a objevit dalsi mysterky se stagema/multi, co vypadaji slibne; myslim, ze je dobre vyuzit komando i na odlov "prilis dlouhych multin", kde na to opisovani letopoctu nema osamoceny kacer nervy. skupina zvysuje moralku a rychlost :) )

zbyle wherigocache (ale uz dal, leda by mel nekdo autobus :) ):
Davle GC1A3VJ, Stribrna Lhota GC1A8ZB, Ostromec GCZYCA a teda jeste vlastne Petrin :)

Pokud vite o jakekoliv dalsi cachi, kde je drsny teren, hodi se tam miti vice mozku pohromade, odlov trva dve az tri hodiny, tak ji pridam na nas komandi TO DO list :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#70 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 3:50

Fotky (http://heulwen.rajce..._mura_27.11.08/) jsou nekvalitni a nehezke, pac neumim fotit, proto si myslim, ze staci kdyz budou na nekvalitnim a nehezkem rajceti, ale kdyby je preci jen nekdo chtel nahrat nekam vetsi, tak staci rict.
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#71 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 10:06

VXP napsal/a:

nocni mura mi taky prisla docela trapne jednoducha a teren v pohode :)


ja vam do toho nechci kecat, ale pokud bude chodit na kese skupina 20ti lidi, asi bude vetsina kesi trapne jednoducha :D to musite jit treba na tu stvanici a kazdy si tam vylezt sam :)

jo a jak tady zaznely prazsky strasidla - to bych teda nedoporucil skupinovemu zajezdu, protoze pak prijdete o veskere hledani a asi vas to nebude bavit, protoze se z toho stane pouhy pochod prahou ;). ale je to vase volba, ja jen upozornuju, abyste pak nebyli zklamani. :)
  • 0

#72 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 11:28

Tak co bude v plánu 3.12.? Že bychom se také přidali, třeba na Hororku? :o
  • 0

#73 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 12:04

Mozkové drsnokeše nemají ve velké skupině ten půvab, protože šifru vyluští jen jeden člověk a ostatní ostrouhají, resp. připraví se o ten skvělý pocit, když po několik hodinách (dnech, týdnech...) luštění se bací do hlavy se slovy kurnikšopatojsemdebildyťjetojasnýjakfacka! :D
Horror cache ve velké skupině také ne, to přestane být hororem.
Naopak fyzické drsňárny jsou ve skupině ideální, díky vzájemnému hecování. A na rozdíl od mozkokeší tam musí máknout úplně všichni. Pádlos vypadají dost zajímavě. Už začínám mít absťák po nočních raftech z Octoginty ;) Kiresi, kolik že těch lodí jsi schopen přivézt?

Sutech napsal/a:
Štvanici ani omylem - vylezl jsem na 1. příčku a stačilo. B) A dokonce i náš horolezec kires prý neměl zrovna dobré pocity :D

Tak to jsi mi dal ideální motivaci B)
  • 0

#74 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 12:26

Já jsem pro PTS a nebo to Noční Metro.
  • 0

#75 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 12:38

ok, takze ja si beru skupinku na Nocni Metro :-) kdo se prida? :D
  • 0

#76 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 12:49

Jak beru skupinku? :@ Naše drahá velitelka určila zástupcem mě :D Ne, ale teď vážně, na Metro půjdu rád, tedy pokud nás bude víc, než 2, takže musím zlanařit alespoň toho Dpmana :P: Pojď s námi, PTS je nůůůůůůda (není, ale to mu říkat nesmím ;)), navíc jsou tam fyzikální příklady - fuj B)
  • 0

#77 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 12:59

tak na PTS jsme taky jeste nebyli, tak pujdeme v utery na metro a ve stredu se skupinou na PTS? :D
  • 0

#78 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 13:20

Sutech napsal/a:
Pojď s námi, PTS je nůůůůůůda (není, ale to mu říkat nesmím ;)), navíc jsou tam fyzikální příklady - fuj B)

Kacíř! Na hranici s ním! Takhle urážet těch podzemní keše :D
  • 0

#79 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 14:12

omlouvám se ve spolek, ale nejak jsem to na 20:00h nestíhal. Rád se pridám príste
  • 0

#80 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 14:39

Já nemám ani PTS ani Noční metro... Ale asi bych sel spis na PTS... Ale ještě uvidim ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama