Přejít na obsah


Fotka

Pravidelné středeční skupinové zdolávání pražských a okolních drsnokeší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
404 odpovědí na toto téma

#81 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 14:46

Ja nemam ani jedno a pokud pujdu, tak na tu, kde bude min lidi :) Vcera uz mi to pripadalo hodne a trochu (trochu vic) se vytratilo to tajemno a vlastni "hledani". V takovemto davu bych sel asi jedine na fyzicky narocnejsi kesky ani dlouhym pesim multinam (trebaze nocnim) bych se asi taky nebranil (ovsem pochybuji, ze tam pujde takovy dav).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#82 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 14:49

Aštar vás všechny proklej fialovým kouzlem! Už 2 týdny jsem s vámi nebyl a ani další to nevypadá? Hamba vám :( Založím si vlastní komando a uvidíte :D
  • 0

#83 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 15:07

Heulwen napsal/a:
U me jednoznacne vede PTS! :) Zrovna mam na kline sesity ze stredni, ktere jsem doma pracne vyhrabala jen abych si mohla v PTS opravit chybu, pac mi zaludne nevychazi :-(
A protoze Nocni metro rozhodne taky stoji za to, tak bych se asi fakt rozpulila. Alespon nam pulka bude moct vypravet, jak se jim libily osvicene koridory (protoze na jizni spojce se odrazkama nesetri) a druha pulka nebude desit svou pocetnosti zamestnance tamni tovarny, kdyz pujdeme po tech trubkach :)
Sutechu, Ty uz mas PTS, ze se postaras o udernost dalsi roty? :)

taky hlasuju za PTS. nejde mi to vylusit...
  • 0

#84 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 15:53

ZuZu napsal/a:

Heulwen napsal/a:
U me jednoznacne vede PTS! :) Zrovna mam na kline sesity ze stredni, ktere jsem doma pracne vyhrabala jen abych si mohla v PTS opravit chybu, pac mi zaludne nevychazi :-(
A protoze Nocni metro rozhodne taky stoji za to, tak bych se asi fakt rozpulila. Alespon nam pulka bude moct vypravet, jak se jim libily osvicene koridory (protoze na jizni spojce se odrazkama nesetri) a druha pulka nebude desit svou pocetnosti zamestnance tamni tovarny, kdyz pujdeme po tech trubkach :)
Sutechu, Ty uz mas PTS, ze se postaras o udernost dalsi roty? :)

taky hlasuju za PTS. nejde mi to vylusit...

Kontrola vlastního výpočtu bude hned na začátku, takže fyziku do ruky a šup šup :-)
  • 0

#85 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 15:59

Jinak mi to začíná připadat krapánek už přeorganizované. Další noční lov bych navrhoval bez elektrických svítidel, tedy s petrolejkami, případně lampiony. Louče jsou také dobrý nápad, ale do lesa to není dobrý nápad, takže je interním předpisem č. 7/256 Gc. hned zakazuji. Doporučené oblečení viz Dpman a Heulwen.
  • 0

#86 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:44

Dain & Olik napsal/a:
to bych teda nedoporucil skupinovemu zajezdu

Ja si taky myslim, ze najezdy nejsou to prave orechove, proto jsme se jali mnozit komanda delenim :-)

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:
Mozkové drsnokeše nemají ve velké skupině ten půvab, protože šifru vyluští jen jeden člověk a ostatní ostrouhají

To né, vzdyt by si kazdy prinesl vstupenku v podobe vlastnorucne vyloupnutych souradnic :) O to vic napeti by to bylo, kdyby vedel, ze pokud to do druheho dne neda (treba), tak prijde o vypravu :) Ale je fakt, ze vetsinou nevime, jestli treba nebudou dalsi sifry na stagich... tak ne no :)

// Souhlasim s orientaci komanda na terenni drsnokese a megadlouhe multiny.

// Ac je mi jasne, ze kaceri, co nepujdou v komandu s Dpmanem budou nehorazne trpet, ze neuvidi, jak si bere domu na pamatku dalsi pulku stromu z blizkosti cache, dalsi jasna vec je, ze uz se v zajmu vlastnich zazitku na roty proste rozdelit musime.

Navrhuji nasledujici klic:
1) Ti, co maji baterku jen na klicich, pujdou na Nocni metro
2) Ti, co si vezmou boty na podpatku a jinak hlucne, pujdou na PTS
2) Ti, co si vezmou kratasy, pujdou na Los Padlos
3) Ti, co si vezmou sukni nebo kilt, pujdou na Stvanici

Cimz dostaneme idealni 3-5ticlenne roty, ktere mohou dane cache obchazet v ctyrfazovem cyklu :)

//Nejkacirstejsi je slovo utery, kdo to napsal?! :D
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#87 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 17:41

UTERY jsem napsal ja... kdo jde na metro v pondeli nebo v utery, at muzeme vsichni ve stredu na PTS at jsou spokojeni vsichni? :)
  • 0

#88 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 19:49

VXP napsal/a:
UTERY jsem napsal ja... kdo jde na metro v pondeli nebo v utery, at muzeme vsichni ve stredu na PTS at jsou spokojeni vsichni? :)

V úterý klidně půjdu :)
  • 0

#89 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 20:35

zlicinaci napsal/a:
Jinak mi to začíná připadat krapánek už přeorganizované. Další noční lov bych navrhoval bez elektrických svítidel, tedy s petrolejkami, případně lampiony. Louče jsou také dobrý nápad, ale do lesa to není dobrý nápad, takže je interním předpisem č. 7/256 Gc. hned zakazuji. Doporučené oblečení viz Dpman a Heulwen.

kdyby bylo u kesek mezi ikonkama o pristupnosti taky ikonka o vhodnosti terenni sukne,byla bych spokojena. Nemusela bych se porad prevlikat do kalhot:(
  • 0

#90 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 20:53

VXP napsal/a:
UTERY jsem napsal ja...

To je ale hrozny prece! :)) Psat utery, kdyz se kese lovi ve stredu a v utery je podle vseho volejbal! :)

ZuZu napsal/a:
kdyby bylo u kesek mezi ikonkama o pristupnosti taky ikonka o vhodnosti terenni sukne,byla bych spokojena. Nemusela bych se porad prevlikat do kalhot:(

Nic takoveho netreba. Kdyz se jakemukoliv terenu ukaze, ze po nem chodi dama, tak se sam prizpusobi a shodi jenom Dpmana z vetve .-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#91 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:05

Heulwen napsal/a:

VXP napsal/a:
UTERY jsem napsal ja...

To je ale hrozny prece! :)) Psat utery, kdyz se kese lovi ve stredu a v utery je podle vseho volejbal! :)


nevím nevím, ale mám tucha že volejbal je pondělní ;)

Jinak jsem mazala z práce dom a z dom šup za váma, ale... co se dělo v dejvicích nevím. Ve tři čtvrtě jsem ještě neměla Letnou za sebou, tak jsem to otočila zpátky. :-( Snad příště někde blíže severu města.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#92 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:26

Zegga napsal/a:
nevím nevím, ale mám tucha že volejbal je pondělní ;)

No jistě, ale v úterý ;)

ZuZu napsal/a:
kdyby bylo u kesek mezi ikonkama o pristupnosti taky ikonka o vhodnosti terenni sukne,byla bych spokojena. Nemusela bych se porad prevlikat do kalhot:(

A té sukýnky se neboj, je mnohem pohodlnější, zejména když třeba lezeš před nějakým kačerem směrem vzhůru :D
  • 0

#93 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:28

Heulwen napsal/a:
Nic takoveho netreba. Kdyz se jakemukoliv terenu ukaze, ze po nem chodi dama, tak se sam prizpusobi a shodi jenom Dpmana z vetve .-)

Přesně. :D
  • 0

#94 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:51

zlicinaci napsal/a:

Zegga napsal/a:
nevím nevím, ale mám tucha že volejbal je pondělní ;)

No jistě, ale v úterý ;)


kruci, mno jo...., už je to tu jak s Velkou Říjnovou co se slaví 7.11. :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#95 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 0:02

tak tady je jedna sice neni v Praze, ale je obtizna a 6 hodinova GC1HHH2
  • 0

#96 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:08

ty,ty,ty napsal/a:
tak tady je jedna sice neni v Praze, ale je obtizna a 6 hodinova GC1HHH2


Hmm, ta se mi libi, ale na stredecni lov je to trochu z ruky. Ale sel bych do ni skoro hned.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#97 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:21

ty,ty,ty napsal/a:
tak tady je jedna sice neni v Praze, ale je obtizna a 6 hodinova GC1HHH2

Jee, to jsem potesena :) Vzhledem k tomu, ze se to na trase Turnov-Mnichovo Hradiste kupi (2 wheriga!) a mam v Turnove kamarada, uz vim, s cim ho zase budu otravovat :)

Jinak pro nase nocni rychlodlovy jsem nasla vhodnou 11km dlouhou multi GCNQCP. Myslim, ze to je na ty tri/ctyri hodinky, takze idealni :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#98 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:33

hmm, tu mam, pesky 23 km, ale uznavam, nejsem normalni absolvent podobnych multin. Dle meho to na tech 11 km udelat ani nejde, to je nejkratsi spojnice bodu a ja u toho navic vylovil jeste par okolnich. Podle logu to pry jezdi vetsinou na kole - a zbabele objizdej to Brezanske udoli, ktere ja 2x prosel napric prakticky po spadnici pres spaleniste, polomy (a ze jich tenkrat bylo), potoky, ... Ale je to pekna prochazka.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#99 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 9:07

gord napsal/a:
Dle meho to na tech 11 km udelat ani nejde

Fájn :) O to vetsi vyzva to ubehnout v rozumnem case a stihnout rozumny spoj :) Okolni cache se ponechaji na individualni prohlidku za dne, abychom neprisli o vyhledy.

Apgrejd TODOlistu :-)

Jinak koukam, ze ty, ty, ty lovi nak casto s mym spolutabornikem Lukasem, hej! :)
Georozvedka T.O. Lvicata:
Vložený obrázek
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#100 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 9:15

Heulwen : Jinak koukam, ze ty, ty, ty lovi nak casto s mym spolutabornikem Lukasem, hej! :)

no, je to jednoduchy, ja mam kancl na jedny strane prehrady a na druhy bydli LP. Jo, a kdyz se potkaj dva geoblazni, tak se lovi lepe :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama