Přejít na obsah


Fotka

Objekty ROP


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#81 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 9:12

Selmice napsal/a:
Sorry nepřišla jsem se tu hádat, ale jen tlumočit názor správců databáze, který taky zastávám.


Promiň ale na tohle už musím reagovat. Kolik z vás používá turistické cesty a značky, případně mapy? A pomáhali jste je značit či zaměřovat? Ruku na srdce.....

PS: a zkusenost na chemika, pry staci napsat. Psal jsem osobne primo jemu a odpoved jsem jiz nedostal. Jen vim, ze tady pise pod timto nikem, ale normalne pouziva jiny. (alespon to driv tvrdil)
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#82 chemik-10443

chemik-10443

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 9:58

Selmice napsal/a:
Mě jen překvapuje jak byste rádi data, ke kterým jste nepřispěli (kromě kolegy chemika).. asi si neuvědomujete kolik práce dalo dát tohle do kupy.... a teď byste to chtěli mít naservírovaný až pod čumák - jedním kliknutím mít všechno.....

Tak jsme se potkali i tady :)
Něco s tím uděláme ;)
  • 0

#83 chemik-10443

chemik-10443

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 10:02

Iluvator napsal/a:
PS: a zkusenost na chemika, pry staci napsat. Psal jsem osobne primo jemu a odpoved jsem jiz nedostal. Jen vim, ze tady pise pod timto nikem, ale normalne pouziva jiny. (alespon to driv tvrdil)


Kam jsi psal? Fakt já nic nedostal. Myslel jsem, že jsi se nakonec spokojil s tím co máš.
  • 0

#84 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 11:16

chemik napsal/a:

Iluvator napsal/a:
PS: a zkusenost na chemika, pry staci napsat. Psal jsem osobne primo jemu a odpoved jsem jiz nedostal. Jen vim, ze tady pise pod timto nikem, ale normalne pouziva jiny. (alespon to driv tvrdil)


Kam jsi psal? Fakt já nic nedostal. Myslel jsem, že jsi se nakonec spokojil s tím co máš.


Tak to se moc omlouvám. Zkusím se podívat do starých emailu a preposlat to ještě jednou. Bylo v něm odůvodnění proč jsem sháněl ty souřadnice. Můj zájem je spíš v tom směru, že když narazim na nějaký objekt, nebo zbitky, či dokonce i "jinak zabarvenou trávu" vrtá mi hlavou co tam bylo a proč to lidi postavili právě zde. Kolikrát hledám cesty co už cestami dávno nejsou, ale zůstali po nich náznaky v terénu. Je to kolikrát hodně zajímavý sledovat vývoj krajiny a bunkry do této oblasti také patří. Takže z toho důvodu byl můj zájem.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#85 Selmice

Selmice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 12:00

Víte proč nemají náladu psát do fora?? Podívejte se jak jste se do mě pustili... tak asi tak. Chteli jste vyjazdreni tak jsem vam ho napsala. Ptala jsem se jak kolegy z ropiku tak i z opevneni.
Nebudu se k teto diskuzi uz vyjadrovat.
  • 0
JUST HUNT IT!!!!

#86 Selmice

Selmice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 12:00

.
  • 0
JUST HUNT IT!!!!

#87 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 12:08

Selmice napsal/a:
Víte proč nemají náladu psát do fora?? Podívejte se jak jste se do mě pustili... tak asi tak. Chteli jste vyjazdreni tak jsem vam ho napsala. Ptala jsem se jak kolegy z ropiku tak i z opevneni.
Nebudu se k teto diskuzi uz vyjadrovat.

Nic proti tobě, ale pustila ses ty do ostatních, tak se nediv za tu reakci... nechce někdo tento flame zamknout?
  • 0

#88 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 13:02

Selmice napsal/a:
Víte proč nemají náladu psát do fora?? Podívejte se jak jste se do mě pustili... tak asi tak. Chteli jste vyjazdreni tak jsem vam ho napsala. Ptala jsem se jak kolegy z ropiku tak i z opevneni.
Nebudu se k teto diskuzi uz vyjadrovat.


Kvuli tomu jsem se tady nechtěl vyjadrovat ani já. Ale po to co jsi napsal, mi moje dobrovolná činost a minulost u Turistů a TOMíků připadla hodně zbytečná a tak jsem se ozval znova.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama