Přejít na obsah


Fotka

Stráta souřadnic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 7:53

Čau Petane, pro zobrazeni souřadnic musíš být přihlášený na GC.com. Napiš sem, jestli je tvůj problém vyřešený a případně tuto debatu ukonči.
  • 0

#22 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 9:55

mtauf napsal/a:
Jenom to ne :@ Tenhle paskvil možná vyšel právě z toho Wordu. Ale jinak souhlasím. Ty hrubky, co se občas vyskytují v listingu mi neskutečně pijou krev. Co je platná sebekrásnější keš, s propracovaným listingem plným hrubek? Alespoň u mne to kvalitu kešky automaticky sráží o 50%. Omlouvám se, asi se mnou teď hodně kačerů nesouhlasí, ale já jsem na tu češtinu trošku vysazenej a je pro mne jedním z kriterií kvality.


Ale souhlasí, jak je to s tou češtinou bídný, tak je to zlý. A nejhorší je, že i někteří vysokoškoláci (současní) by nenapsali větu bez hrubky a to je k ... :/
  • 0
:)

#23 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 9:57

drobik napsal/a:

Jarous1 napsal/a:
Je to sice jenom hra, ale na druhou stranu je to i Tvoje vizitka...

Cize dotycnemu nevadi aku ma vizitku na webe, lebo je to len hra. Tak co zase riesite za blbosti? :)

Btw, clovek ktory sa zivi programovanim webov by tento web tiez okamzite zakazal lebo to neni high-end prevedenie a nepouziva najmodernejsie technologie. Tak co, zakazeme gc.cz, je predsa "out" a je to hrozna vizitka pre geocacherov ... ? Alebo pouzivame dvojaky meter podla toho co sa nam prave hodi?


  • 0
:)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama