Přejít na obsah


Fotka

Mikulaska nadilka Geogetu2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#21 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:15

mikrom napsal/a:
chce si to znovu nastavit polygony ve filtrech jak je to ted rozdeleny.. mam totiz Default filtr na kralovehradeckej a pardubickej kraj a divil jsem se ze mi to nenacte kese :)


Tak tohle sem nejak pri patku odpo nepobral...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#22 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:16

zapomnel jsi na to obarveni vlastnich kesi na fialovo v okne s listingem dole :) a jeste bych byl rad kdyby pismo ve script debuggeru bylo neproporcionalni
  • 0

#23 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:23

brazajar napsal/a:

mikrom napsal/a:
chce si to znovu nastavit polygony ve filtrech jak je to ted rozdeleny.. mam totiz Default filtr na kralovehradeckej a pardubickej kraj a divil jsem se ze mi to nenacte kese :)


Tak tohle sem nejak pri patku odpo nepobral...


  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:29

HaLuMa napsal/a:
Tak co, drazi uzivatele Geogetu, byli jste cely rok hodni?

Jestli ano, pak tady za chvili uvidite nadilku. Jestli ne, najdete tu uhli! :D

No a vidíš, já jsem zlobil :( a nadílku taky vidím :D a už mám nainstalováno...

V menu GeoCache - NewCache nemám ikonku...
Přidání TAGů kraj, okres nenačetlo informace ke všem keškám, tak 1/3 je prázdná a některé okresy mají v textu uvozovky a některé ne?
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:31

brazajar napsal/a:
Tak jsem vse nainstaloval... a spustil GeoJarry makro "Update all" ... chvilku to jede, a pak se objevi chybova hlaska Transaction already open (viz obr.) - v detailu chyby je pak toto (viz priloha chyba.txt):


Moje drobna chyba v uvaze... stani si Geoget znova, mel by to byt build 387, a ten by mel chodit.

Pro zmenu ale pujde pridelovani tagu v pluginu vyrazne pomaleji. Ale to je je docasne, nez ten problem v dalsi verzi definitivne vyresim.
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:34

sobikovi napsal/a:
No a vidíš, já jsem zlobil :( a nadílku taky vidím :D a už mám nainstalováno...


Ve tvem pripade se zjevne peklo spletlo, a spocte ti to dodatecne. Neco jako nedoplatek. B)
  • 0

#27 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:47

HaLuMa napsal/a:

brazajar napsal/a:
Tak jsem vse nainstaloval... a spustil GeoJarry makro "Update all" ... chvilku to jede, a pak se objevi chybova hlaska Transaction already open (viz obr.) - v detailu chyby je pak toto (viz priloha chyba.txt):


Moje drobna chyba v uvaze... stani si Geoget znova, mel by to byt build 387, a ten by mel chodit.

Pro zmenu ale pujde pridelovani tagu v pluginu vyrazne pomaleji. Ale to je je docasne, nez ten problem v dalsi verzi definitivne vyresim.


Diky za bleskovou reakci... vypada to ze to jede...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:50

Skvele... zkusim dneska vecer udelat dalsi verzi, ktera krome funkcnosti vrati i rychlost CZdivide pluginu. ;)
  • 0

#29 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 17:35

Ahoj, moc díky za další verzi GG je tu spoustu pěkných nových fičur:-) Chtěl jsem se zeptat..dělal jsi něco s tím importem z html vlastních nálezů? Já jen jestli se snažím nadarmo, nebo jestli se snažím nějak špatně.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 17:50

V menu GeoCache - NewCache nemám ikonku... Přidání TAGů kraj, okres nenačetlo informace ke všem keškám, tak 1/3 je prázdná a některé okresy mají v textu uvozovky a některé ne?
  • 0

#31 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:34

Uvozovek jsem si všiml taky - vypadá to, že ty okresy, které mají v názvu mezeru mají uvozovky.
  • 0

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:39

Qnik napsal/a:
Ahoj, moc díky za další verzi GG je tu spoustu pěkných nových fičur:-) Chtěl jsem se zeptat..dělal jsi něco s tím importem z html vlastních nálezů?


Nemenil jsem tam nic, vyzkosuel jsem to na sobe a soubor to nacetlo spravne. Ale ted ne napada, ze sjem nezkontroloval, jestli se i spravne oznaci nalez. Hodim na to oko tedy jeste jednou.
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:41

sobikovi napsal/a:
V menu GeoCache - NewCache nemám ikonku...


To bude tim, ze ne u vseho ta ikonka vubec je. na funkci to nema vliv, je to ciste esteticka vec, az narazim na nejakou hezkou ikonku, dam ji tam. Tech mist bez ikon je tam rozhodne vic!
  • 0

#34 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:41

LudekV napsal/a:
Uvozovek jsem si všiml taky - vypadá to, že ty okresy, které mají v názvu mezeru mají uvozovky.


Kde presne to ukazuje ten okres s uvozovkami?
  • 0

#35 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:45

HaLuMa napsal/a:
Kde presne to ukazuje ten okres s uvozovkami?


Tady
  • 0

#36 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:49

HaLuMa napsal/a:
Proc by melo byt za rohem? Windows by ti prave mely samy ohlidat, a umistit ti ta okna tak, aby byla cela videt! Alezpon na WinXP se mi to takto chova... Otevrel jsem si ted asi 50 listingu najednou,a ani jeden nebyl umisteny tak, ze by byl byt kousickem mimo obrazovku...

Pokud se z nejakeho duvodu nemuzes na spravne okno s listingem doklikat mysi, pak pouzij alt-tab.


Tak jsem to zkusil a je to takto: GG2 otevře další listing v okně, které je posunuté doprava a dolů oproti předešlému oknu, přibližně o šířku titulkového pruhu, bez ohledu na velikost, kterou jsem naposledy uložil přes tl. Save Window, přičemž těchto pozic oken je max. 9, pak se to opakuje od začátku.
Čili ano, pokud nepřeženu velikost okna s listingem, bude na obrazovce celé.
S tím Alt-tab to nefunguje - to přepíná aplikace a jejich okna, ne child okna aplikace.
Čekal bych spíš Ctrl-Tab (to se běžně v tzv. MDI aplikacích používá), ale v GG2 nefunguje.
  • 0

#37 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:53

Na tom neco je. Co takhle otevirat okna listingu ve vlastnich oknech misto popup oken? Bylo by to asi logictejsi a lepsi (IMO)
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:01

LudekV napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Kde presne to ukazuje ten okres s uvozovkami?

Tady


Aha, tak to je jen chyba v zobrazovani, opravim to. Samotne tagy by mely byt spravne, coz lze overit ve filtrech nebo v listingu.
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:02

PeBo napsal/a:
S tím Alt-tab to nefunguje - to přepíná aplikace a jejich okna, ne child okna aplikace.
Čekal bych spíš Ctrl-Tab (to se běžně v tzv. MDI aplikacích používá), ale v GG2 nefunguje.


Jenze tohle neni MDI aplikace a me ten alt-tab krasne funguje. :o
  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:03

medwyn_cz napsal/a:
Na tom neco je. Co takhle otevirat okna listingu ve vlastnich oknech misto popup oken? Bylo by to asi logictejsi a lepsi (IMO)


A co myslis, ze to je? Je to samostatne nemodalni vlastni okno, zadny pop-up!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama