Přejít na obsah


Fotka

Mikulaska nadilka Geogetu2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#41 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:09

Nu dobra, tak tedy jinak: at jsou okna s listingem zobrazena na panelu uloh
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:17

medwyn_cz napsal/a:
Nu dobra, tak tedy jinak: at jsou okna s listingem zobrazena na panelu uloh


To by, prirozene, melo jit zajistit. Zkusim, uvidim, jestli to nebude mit nejake jine neblahe dusledky.
  • 0

#43 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:26

HaLuMa napsal/a:

PeBo napsal/a:
S tím Alt-tab to nefunguje - to přepíná aplikace a jejich okna, ne child okna aplikace.
Čekal bych spíš Ctrl-Tab (to se běžně v tzv. MDI aplikacích používá), ale v GG2 nefunguje.


Jenze tohle neni MDI aplikace a me ten alt-tab krasne funguje. :o


Zkusil jsem to teď ještě na jednom počítači a je to to samé - Alt-Tab nepřepíná na listingy. Oboje Windows XP SP3.

Nemáš tam nějakého jiného správce úloh nebo tak něco?
  • 0

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 20:10

PeBo napsal/a:
Zkusil jsem to teď ještě na jednom počítači a je to to samé - Alt-Tab nepřepíná na listingy. Oboje Windows XP SP3.

Nemáš tam nějakého jiného správce úloh nebo tak něco?


No to tedy nemam. system uplne stejny, servicepack taktez. Chova se mi to takhle na ctyrech ruznych pocitacich. ;) Ale vsechny maji spolecne jedno - klasicky styl oken.
  • 0

#45 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 20:49

Tak nevím, co se děje, ale přestal fungovat Geojarry, respektive import z něj (samotný download v příkazovém řádku proběhne, následně se objeví přiložené okno).

:(

Vložený obrázek
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 20:55

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak nevím, co se děje, ale přestal fungovat Geojarry, respektive import z něj (samotný download v příkazovém řádku proběhne, následně se objeví přiložené okno).


Nevim, co se deje, lidi nectou prispevky pred nim. ;)

Aneb, je to chybicka, stahni si novejsi build, tak je to provizorne opravene (za cenu nizsiho vykonu maker co prirazuji tagy). Finalni reseni je prave ve vyrobe.
  • 0

#47 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 20:59

HaLuMa napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak nevím, co se děje, ale přestal fungovat Geojarry, respektive import z něj (samotný download v příkazovém řádku proběhne, následně se objeví přiložené okno).


Nevim, co se deje, lidi nectou prispevky pred nim. ;)

Sorry, zepomněl jsem v Opeře po dojezdu domů zmáčknout F5 k načtení těch nových ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 8:08

Jak už jsem psal. U cca 16 keší se nedotáhne kraj a okres.. nějaký nápad čím by to mohlo být? A připomínám ještě ty uvozovky... díky.
  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 10:46

sobikovi napsal/a:
Jak už jsem psal. U cca 16 keší se nedotáhne kraj a okres.. nějaký nápad čím by to mohlo být? A připomínám ještě ty uvozovky... díky.


Velmi pravdepodobne bude mit tech 16 kesi vychozi souradnice mimo ty polygony. Bud jsou uplne mimo republiku, nebo jsou nekde tesne na hranicich, a vlivem nepresnosti souradnic v polygonech, pripadne i vlivem nepresneho vedeni tech hranic, se ty body proste ocitly mimo. 16 kesi z jedenacti tisic, to asi velky problem neni, to se da doplnit i rucne. ;)
  • 0

#50 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 12:13

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Jak už jsem psal. U cca 16 keší se nedotáhne kraj a okres.. nějaký nápad čím by to mohlo být? A připomínám ještě ty uvozovky... díky.

Velmi pravdepodobne bude mit tech 16 kesi vychozi souradnice mimo ty polygony. Bud jsou uplne mimo republiku, nebo jsou nekde tesne na hranicich, a vlivem nepresnosti souradnic v polygonech, pripadne i vlivem nepresneho vedeni tech hranic, se ty body proste ocitly mimo. 16 kesi z jedenacti tisic, to asi velky problem neni, to se da doplnit i rucne. ;)

jj, je to opruz, ale dá. Šlo spíš o to upozornit na chyby v polygonech.
  • 0

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 12:31

Vzhledem k tomu, ze muzeme byt vubec radi, ze nejake polygony mame... Pripadnou opravu necham na jinych. ;)
  • 0

#52 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 13:20

HaLuMa napsal/a:
Vzhledem k tomu, ze muzeme byt vubec radi, ze nejake polygony mame... Pripadnou opravu necham na jinych. ;)


Polygony (pro kraje i okresy) jsem v makru pro GSAK upravil tak, že zasahují hodně za hranice, viz http://archaikum.cz/...k/polygoncz.zip. Makro používá podmínku stát=ČR, takže to nevadí. Jak je to u GeoGetu nevím
  • 0

#53 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 14:02

Koukám, že u jednotlivých keší to zobrazuje volbu Show Attachment a Open RTF attachment i když tam nic takového není... podle niance, že jsou aktivní jen volby, které lze použít, by mělo být neaktivní dokud tam něco takového není... Je možné změnit si ikonku zpět na původní pěknou ikonku geocaching.com? Dá se někde nastavit odkaz na zobrazení kešky v jiné mapě nebo aby to nebylo do fotomapy?
  • 0

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 14:18

sobikovi napsal/a:
Koukám, že u jednotlivých keší to zobrazuje volbu Show Attachment a Open RTF attachment i když tam nic takového není... podle niance, že jsou aktivní jen volby, které lze použít, by mělo být neaktivní dokud tam něco takového není...


To je tvoje nepochopeni te funkce...

Show Attachments otevre okno, ve kterem se spravuji prilohy. Treba tim, ze do toho prazdneho okna pres drag&drop pretahnes nejake soubory ci slozky. Takze ta volba ma smysl, i kdyz zadne attachmenty nejsou!

Podobne volba Open RTF attachment ma smysl, i kdyz takova priloha neexistuje. jednoduse proto, ze se tim ten prazdny RTF soubor i zalozi. ;)

sobikovi napsal/a:
Je možné změnit si ikonku zpět na původní pěknou ikonku geocaching.com?


Ikonka byla zmenena zcela zamerne. Vedly mne k tomu dva duvody:

- Vzhledem k mym zkusenostem s groundspeakem chci predejit pripadnemu dohadovani-se o tom, jestli nahodou neopravnene nepouzivam jejich logo.

- Druhym duvodem je to, ze v dohledne budoucnosti je doba, kdy ta volba nebude otevirat jen stranky na gc.com, ale i nejake jine... takze jsem potreboval nejaky univerzalnejsi symbol. Ted je tam alespon ten neoficialni symbol geocachingu. Nerikam, ze je to definitivni.

No, a takovy treti a subjektivni duvod muze byt i fakt, ze se mi to oficialni logo ani trosku nelibi. ;)

sobikovi napsal/a:
Dá se někde nastavit odkaz na zobrazení kešky v jiné mapě nebo aby to nebylo do fotomapy?


Neda. A nejake nastavovani nemam v planu, protoze takova funkce se da snadno zaridit plugin-scriptem, trebas i pro voce kesek najednou. ;)
  • 0

#55 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 14:46

No nevím, myslím že by bylo správné Add attachements když tam nic není a pokud tam už něco je, pak Show attachements. Ale já vím, tak jak to je to správně. Zobrazování kešky v jiné mapě třeba skriptem dostanu do kontextového menu pravým tlačítkem?
  • 0

#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 14:51

sobikovi napsal/a:
No nevím, myslím že by bylo správné Add attachements když tam nic není a pokud tam už něco je, pak Show attachements. Ale já vím, tak jak to je to správně.


Az bude vsechna prace hotova, tak ti tam klidne to prejmenovavani akce (protoze porad to bude delat totez, jen se to bude jinak jmenovat...) udelam. :)

sobikovi napsal/a:
Zobrazování kešky v jiné mapě třeba skriptem dostanu do kontextového menu pravým tlačítkem?

Nedostanes. (ale co neni, muze byt...) Nicmene jen kvuli tomu se mi ted programovat nejake nastavovani skutecne nechce.
  • 0

#57 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 17:31

Tak je tu jeste jedna, pomikulaska verze: - Abychom udelali radost i Sobikovi, pribyla nova funkce, ktera vzdy pri prvnim spusteni geogetu v nejaky den, provede automatickou zalohu databaze. V konfiguraci si lze nastavit, kolik takovych zaloh se ma shromazdovat - nejstarsi nad tento pocet se automaticky odmazou. Pokud nastavite jako pocet nulu, zaloha se nebude vubec provadet. Pripadna obnova zalohy se ale musi, z mnoha duvodu, provest rucne (prejmenovanim souboru...). - oprava chyby s transakci, ktera opet zrychlila zpracovani pluginu, ktere modifikuji databazi. - Zkusil jsem provest experiment, ze se ona s listingem objevuji na taskbaru. Je treba zjistit, jak se to chova na ruznych systemech. - v listingu u blizkych kesi, ale i v offline indexu jsou vase vlastni kesky podbarveny fialove. - ve sloupci s tagem by se jiz nemusely ukazovat uvozovky u hodnot s mezerami.
  • 0

#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 18:01

Ja bych se primlouval za to, aby write notes byly dostupne i z kontextoveho mnu kesky jako driv. Vzdyt i RTF je dostupne z obou mist. Duvodem je treba to, ze pokud mam spatne pripojeni, pak si poznamky neprectu - zustane mi viset okynko o nacitani obrazku map, a visi a vi a visi, ani cancel na nem nefunguje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 18:34

Díky, zálohování se bude jistě hodit a uvozovky jsou pryč :-)
  • 0

#60 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 18:35

Tak listingy jsou na taskbaru vidět a jde mezi nimi přepínat pomocí Alt-Tab. Díky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama