Přejít na obsah


Fotka

Mikulaska nadilka Geogetu2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 19:19

gord napsal/a:
Ja bych se primlouval za to, aby write notes byly dostupne i z kontextoveho mnu kesky jako driv. Vzdyt i RTF je dostupne z obou mist. Duvodem je treba to, ze pokud mam spatne pripojeni, pak si poznamky neprectu - zustane mi viset okynko o nacitani obrazku map, a visi a vi a visi, ani cancel na nem nefunguje.


Poznamky muzes cist a psat i pres:

- edit cache (poznamku ke kesi)
- Edit waypoint (poznamka k waypointu)
  • 0

#62 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 21:00

PeBo napsal/a:
Tak listingy jsou na taskbaru vidět a jde mezi nimi přepínat pomocí Alt-Tab. Díky!

Nikde nic nevidím.. kde bych měl co vidět? step by step.. prosím.
  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 21:12

PeBo napsal/a:
Tak listingy jsou na taskbaru vidět a jde mezi nimi přepínat pomocí Alt-Tab. Díky!


Aby to jo fest drzelo, tak to ted zkousil na Vistach. Tam to na taskbaru je take videt, nicmene pres alt-tab to prepinat nejde. A pak se v tom nekdo vyznejte... :o
  • 0

#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 21:14

sobikovi napsal/a:

PeBo napsal/a:
Tak listingy jsou na taskbaru vidět a jde mezi nimi přepínat pomocí Alt-Tab. Díky!

Nikde nic nevidím.. kde bych měl co vidět? step by step.. prosím.


Pustis geoget, a nechas si v nem zobrazit lobovlnmy listing. pa se podivas na taskbar a zjistis, ze okno s listongem tam ted ma svoje samostatne tlacitko. takze kdyz si pootviras vice listongu, muzes se mezi temi pokny prepinat pres taskbar.
  • 0

#65 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 21:43

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:

PeBo napsal/a:
Tak listingy jsou na taskbaru vidět a jde mezi nimi přepínat pomocí Alt-Tab. Díky!

Nikde nic nevidím.. kde bych měl co vidět? step by step.. prosím.


Pustis geoget, a nechas si v nem zobrazit lobovlnmy listing. pa se podivas na taskbar a zjistis, ze okno s listongem tam ted ma svoje samostatne tlacitko. takze kdyz si pootviras vice listongu, muzes se mezi temi pokny prepinat pres taskbar.

Aha, tak to jo. to funguje :-)
  • 0

#66 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 22:08

Pěkná nadílka. Dík. Poslal jsem Ježíška.;)
  • 0

#67 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 23:13

Po delší době jsem nainstaloval nový Goeoget - co je to za tu složku Distdata, co se tam náhle objevila vedle složky Data?
  • 0

#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 10:56

_Tom napsal/a:
Po delší době jsem nainstaloval nový Goeoget - co je to za tu složku Distdata, co se tam náhle objevila vedle složky Data?


Ona se objevuje v instalacnim adresari a je to vlastne vzor pro vychozi DATA adresar. At nasmerujes svuj data adresar kamkoliv, Geoget pri spusteni nejdrive provede jednosmernou synchronizaci z distdata do tveho DATA adresare.

Ucel toho je jeden - pokud zmenis datovy adresar, nemusis se uz starat o to, abys do nej take nakopiroval vse potrebne - to se tam nakopiruje samo z toho distdata.

Jasne?
  • 0

#69 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 11:07

[quote]HaLuMa napsal/a:
[quote]gord napsal/a:
Poznamky muzes cist a psat i pres:

- edit cache (poznamku ke kesi)
- Edit waypoint (poznamka k waypointu)[/quote]

Diky, toto jsem nenasel, beru zpet svuj puvodni pozada vek na vraceni do kontextoveho menu :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#70 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 11:09

[quote]HaLuMa napsal/a:
[quote]_Tom napsal/a:
Ucel toho je jeden - pokud zmenis datovy adresar, nemusis se uz starat o to, abys do nej take nakopiroval vse potrebne - to se tam nakopiruje samo z toho distdata.

Jasne?[/quote]

A mohu si vybrat, co v tom adresari ma byt? Me se tam po kazde instalaci objevi GeoStatGen, ktery uz davno nepouzivam a snad jsem po nem vymazal vsechny stopy na celem disku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#71 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 11:53

gord napsal/a:
Diky, toto jsem nenasel, beru zpet svuj puvodni pozada vek na vraceni do kontextoveho menu :)


Kazdopadne mne to privedlo na myslenku nastavovatka, ktere by zpusobilo, ze se pri prohlizeni listingu nebude pokouset nic tahat. ;)
  • 0

#72 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 11:55

gord napsal/a:
A mohu si vybrat, co v tom adresari ma byt? Me se tam po kazde instalaci objevi GeoStatGen, ktery uz davno nepouzivam a snad jsem po nem vymazal vsechny stopy na celem disku.


Pokudneco nechces, vymaz to z togo distdata adresare, jinak ti to z nej bude porad cpat zpet.

Mimochodem, v poslednich verzich se tam ten GeoStatGen uz nedava, takze kdyz jen odtamtud vymazes, pri dalsi instalaci se ti to tam uz nevrati. ;) (stejne jaky ty ukazkove testovaci pluginy...)
  • 0

#73 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 12:37

Bylo by tedy, prosim, jeste mozne vybirat si pri instalaci pluginy ktere chci instalovat? Fakt me nebavi porad mazat testovaci plugin a zakladni export WPT a podobne veci :(
  • 0

#74 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 13:03

jiste ze by to bylo mozne... az bude nejaky cas, tak to do toho instalatoru zabuduju.
  • 0

#75 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 13:08

Dekuji :) Jinak beru si na starost ze projdu program, najdu v nem chyby v anglictine a sepisu ti je. Napriklad "backuping database" nebo "informations" me biji do oci pri kazdem pouziti ;-)
  • 0

#76 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2008 - 22:42

HaLuMa napsal/a:

gord napsal/a:
Diky, toto jsem nenasel, beru zpet svuj puvodni pozada vek na vraceni do kontextoveho menu :)


Kazdopadne mne to privedlo na myslenku nastavovatka, ktere by zpusobilo, ze se pri prohlizeni listingu nebude pokouset nic tahat. ;)


Jo to by bylo chválihodné, a nejlíp kdyby to bylo hned na lištové nabídce aby se nemuselo nikam hluboce do menu, protže třeba proxi vypínám a zapínám dost často. BTW proč to vlastně nejde cancelnout?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka