Přejít na obsah


Fotka

Hodnocení keší - nová vize


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
488 odpovědí na toto téma

#481 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:23

*mio* napsal/a:
Zkrátka se tu ukázala moje nezkušenost a žil jsem v domnění, že na svoje otázky dostanu jednoduché a přímé i když samozřejmě subjektivní vysvětlení, jako např.


mas to naprosto jednoduche:
0% - odpad
25% - podprumerna
50% - prumerna
75% - nadprumerna
100% - vyborna

Tady mas zakladni petibodovou stupnici. Pokud budes vahat mezi nejakyma dvema body, tak proste pouzijes prislusnou mezihodnotu. Hodnotici makro v geogetu te svoji grafickou podobou k tomuto postupu primo vybizi, aniz by mezihodnoty prekazely v zakladni petibodove stupnici.
  • 0

#482 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:28

HaLuMa napsal/a:

polerok napsal/a:
Neustále tady řveš, jak nesmyslná je myšlenka toho, aby si uživat vybral, jak velkou škálu chce. V čem je nesmyslná? Neřeším to, že je to jedno jak je škála velká, řeším otázku, v čem je podle Tebe nesmyslná.


Je to nesmysl, protoze to nesmysl je. Proc mam zbytecne nejak konfigurovat, jak to uzivatel chce, kdyz mohu nabidnout hodnotici formular v takove podobe, ktera vyhovuje obema skupinam najednou? Aniz bybylo potreba cokoliv prepinat. Pust si geoget a hodnotici makro, a pochopis.


Nesmysl to není. Je to možnost řešení. Nevím, proč každou možnost, která není podle Tebe označuješ za nesmyslnou.
Ano, vyřešil jsi to jinak, myslím, že dobře, nejdůležitější však je, že by to mělo být vyřešené, protože takto to nepřekáží "pětkařům" a "devítkáři" tam mají taky vše.

Zkus si vždycky než něco takhle odsoudíš nebo někoho nařkneš z toho, že má odpor ke GeoGetu říct "má jen jiný názor" a bude to v pohodě. Já si třeba teď v GG připravuju finálky mysterek na lov ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#483 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:46

polerok napsal/a:
Nesmysl to není. Je to možnost řešení. Nevím, proč každou možnost, která není podle Tebe označuješ za nesmyslnou.
Ano, vyřešil jsi to jinak, myslím, že dobře, nejdůležitější však je, že by to mělo být vyřešené, protože takto to nepřekáží "pětkařům" a "devítkáři" tam mají taky vše.

Zkus si vždycky než něco takhle odsoudíš nebo někoho nařkneš z toho, že má odpor ke GeoGetu říct "má jen jiný názor" a bude to v pohodě. Já si třeba teď v GG připravuju finálky mysterek na lov ;)


Ctes to nekdy po sobe? "je to vyresene, myslim si ze i dobre, ale dulezite je, ze by to melo byt vyresene." Co jsi mi timto chtel sdelit, nechapu. Rikas, ze je to vyresene, ale melo by se to resit? :o

Ten problem neexistuje! Je to vyresene, a sam uznavas ze dobre. Tak co chces proboha jeste resit? Co bys chtel prepinat? Z jakeho duvodu? Jde to i bez toho, proto povazuji celou myslenku prepinani za nesmyslnou. A za timto nazorem si pro zmenu stojim ja.
  • 0

#484 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:51

HaLuMa napsal/a:

polerok napsal/a:
Nesmysl to není. Je to možnost řešení. Nevím, proč každou možnost, která není podle Tebe označuješ za nesmyslnou.
Ano, vyřešil jsi to jinak, myslím, že dobře, nejdůležitější však je, že by to mělo být vyřešené, protože takto to nepřekáží "pětkařům" a "devítkáři" tam mají taky vše.

Zkus si vždycky než něco takhle odsoudíš nebo někoho nařkneš z toho, že má odpor ke GeoGetu říct "má jen jiný názor" a bude to v pohodě. Já si třeba teď v GG připravuju finálky mysterek na lov ;)


Ctes to nekdy po sobe? "je to vyresene, myslim si ze i dobre, ale dulezite je, ze by to melo byt vyresene." Co jsi mi timto chtel sdelit, nechapu. Rikas, ze je to vyresene, ale melo by se to resit? :o

Ten problem neexistuje! Je to vyresene, a sam uznavas ze dobre. Tak co chces proboha jeste resit? Co bys chtel prepinat? Z jakeho duvodu? Jde to i bez toho, proto povazuji celou myslenku prepinani za nesmyslnou. A za timto nazorem si pro zmenu stojim ja.


A proč na mě hned zase útočíš?!
Z mého pohledu je to vyřešené. Tím mělo by být, jsem měl na mysli, že pokud zase někdo nenapíš, že to, že je tam místo 5-ti políček 9 a to ho združuje tak to zůstane vyřešené a tím myslím, že i dobře jsem měl na mysli, že mé subjektivní cítění řeklo, že je to fajne.

Aneb, jak z pokusu něco pochválit stane pokus o atentát :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#485 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:53

Ja ti zjevne porad ublizuju, zatimco ty mne vlastne porad jen chvalis. Skoda jen, ze to ve tvych prispevcich opravdu videt neni.
  • 0

#486 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 13:55

JJ, přesně tak, protože já Ty jsi vlastně jen ten chudák, kterého nikdo nedocenil :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#487 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:15

ne, tuhle hru s tebou hrat nebudu.
  • 0

#488 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 14:17

A vubec, je zjevne cas toto vlakno zamknout. Hodnioceni bezi, funguje... tak co se tu trapit.
  • 0

#489 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:38

Svatá pravda.
  • 0
Proud user of GeoGet 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama