Přejít na obsah


Fotka

MISACZEK63 100


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2005 - 11:42

Takže Mišáku blahopřeji k první stovce !!! Gratulace je o to větší, že jsem dohledání tvé jubilejní kešky byl osobně přítomen, i když zcela náhodou. Ať ti to hledá, šipka se neplete a nožičky nebolí. Ještě jednou velká gratulace, která samozřejmě patří i tvému velmi sympatickému rodinému geotýmu.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2005 - 20:33

Takže Mišáku blahopřeji k první stovce !!! Gratulace je o to větší, že jsem dohledání tvé jubilejní kešky byl osobně přítomen, i když zcela náhodou. Ať ti to hledá, šipka se neplete a nožičky nebolí. Ještě jednou velká gratulace, která samozřejmě patří i tvému velmi sympatickému rodinému geotýmu.

pamas II - Taky moc GRATULUJI, jsi zatím první a poslední geocacher, kterého jsem poznal osobně, když nepočítám bratra :o). Tak ať to přesně zaměřuje i nadále.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2005 - 12:37

Preji hodne dalsich peknych zazitku na "lovu kesek" a gratuluji k prve zlomove hranici !!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2005 - 13:19

Taky gratuluju, hodne zdaru v dalsim geohledani!
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2005 - 13:21

Gratulujeme a prejeme do dalsi stovky hodne stesti.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2005 - 14:24

Také se připojuji ke gratulaci k první stovce a přání hodně úspěchů do té další.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2005 - 22:47

[quote]
Takže Mišáku blahopřeji k první stovce !!! ..................
Díky díky!!!!!!! všem stejně postiženým kačerům.Kromě svého bratra,který mmne k této krásné bláznivině přivedl, jsem zatím v "live-akci"poznal dva.A podle krátkých rozhovorů s nimi jsem poznal stejně postižené jedince.Samozřejmě myslím v dobrém slova smyslu.
Nejsem žádnej extra psavec,ale při příležitosti té první stovky trošku nesouvislých vět skusím vypotit.
Začlo to před osmi měsíci V Pardubicích na zámku,když jsem 2x skoro rozebral mostek před zámkem,když jsem byl přesvědčen,že TAM to musí být.Až třetí pokus byl úspěšný.Pak Smetanova cache a hned FTF.To jsem ještě nevěděl vo co go!Pak přišel krásný jarní zasněžený Borovský kostelíček.Potom Poklad zvědavavé paní a první e-kontak s tehdejším mazákem (asi tak třístovkářem)Šamanem.Pak následovaly mnou založené GC,když jsem měl tu potřebu nejen brát ale i dávat.A nejvíc srdečná záležitost pro mne byla Kunětická Hora!Mezitím proběhlo několik adrenalinových služebních cest s lovem pokladů.Nebo víkendových family-výletů za GC .Třeba do Českého ráje,odkud jsme přivezli jednodenní rekord-8 gc.A to jsem se ještě nepochlubil, že krom GC sbíráme ještě TZ.Turistické známky-takové dřevěné kulaté nesmysly.Zatím jich máme s family-teamem asi 250.
A pak třeba první TB, pro který jsem si v rekordně krátkém čase vyfuněl na Kozlov.(když na mne familteam čekal nervozně čekal pod kopcem) Následoval třeba mechovácká multi,kde jsem potkal prvního GC-lovce Pamase1(kterymu dlužím odpověď na jeho e-mail:jak to jde?---jo jde !!sory já nějak nestíhal odpovědět)A další a další dobrodruža ...plávání ve Žlebech přes řeku k old mostu nebo v 15ti stupnové Sázavě na ostrov kde byla GC neaktivní a já hledal a hledal a hledal....Nebo několik cest s MTB kolem na zádech rovnou za GC(Lichnice-jak jinak než do kopce!!!)Ale abych to nenatahoval.Prostě ke každý kešce z toho mýho sto řádkovýho seznamu mám to svý dobrodružo!!!!!A VO TOM TO JE !!!!A to jsem už před měsícem upgradeoval GPSku a tu svoji starou-dobrou právě dnes uspěšně prodal snad dalšímu cvokovi.Takže ještě jednou dikydikydikyvšemvšem.Hlavně své family-(ale zde ještě nějaké rezervy jsou!!!!!!!!!!)Zkusím se dostavit na nějakou společnou akci kačerů a hodit řeč live(a ne jen na netu)ČUSÍK DO DALŠÍ STOVEČKY
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2005 - 11:01

Ja som Ta este nevidel (aspon myslim) ale snad to niekedy napravime :) Gratlujem a vela stastia :)))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka