Přejít na obsah


Fotka

Nejpřesnější BT GPS modul


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2008 - 13:35

No, tak tolik stížností na Navilock zase nemám. Funguje poměrně slušně, chytá se taky docela obstojně, chtěl bych ale prostě něco lepšího. Jinak ale nemůžu říct, že by to byl špatný modul. Jinak ten Pentragram mě moc neolsovil. Nechci modul který reaguje až při vyšší rychlosti, natož abych s ním musel mávat nad hlavou. Ale díky za postřeh.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#22 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2008 - 13:48

Jinak, zatím jediný obchod, kde jsem objevil ten Qstarz a který posílá do ČR je tady: http://www.superetra...gps-p-3809.html Cena s poštovným je bohužel značná.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#23 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2008 - 16:02

A co tady?
http://cgi.ebay.com/...p3286.m63.l1177

Modul za 60 liber, poštovné za 5, to dělá při 29 korunám za libru příjemných 1885 korun.
  • 0

#24 chemik-10443

chemik-10443

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2008 - 18:57

Sodobar napsal/a:
A co tady?
http://cgi.ebay.com/...p3286.m63.l1177

Modul za 60 liber, poštovné za 5, to dělá při 29 korunám za libru příjemných 1885 korun.

Pokud jsem to pochopil, tak je zájem o model "X", nikoliv o Platinu. Tu lze docela dobře sehnat i tady: http://obchod.sunnys...pset-51-ch.html
Možná, že se u nich objeví i model "x" ;)
  • 0

#25 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2008 - 21:58

Tak tak, zájem by byl o Xko. Bohužel je to asi poměrně nová záležitost. Obepsal jsem několik českých obchodů a dodavatel ani jednoho z nich to nenabízí. Budeme zřejmě muset počkat.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#26 vrtys

vrtys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 10:05

Ahoj pročítal jsem si vaši diskuzi a taky jsem teď před situací, kdy bych ňáký ten BT modul zakoupil. Líbí se mi moduly Evolve routeTraxx / goTraxx Přemýšlel jsem i o Qstarz, ale dočetl jsem se, že neumí zároveň zaznamenávat cestu a zároveň se spojit přes BT. To prý routeTraxx umí, ale zase mám u něho strach se zapnuté statické navigace. Měl jsem nokii LD-3W kde jsem docela v pohodě přes počítač statickou navigaci vypnul s ní se cache nedali hledat, ale po pár vybití baterky se mi znovu zapla a dostala se do stavu, že jsem nebyl schopen ji vypnout, tak jsem ji prodal známému, který není kačer a bude ji používat jen v autě. Nemáte někdo prosím zkušenost jak je na tom routeTraxx v terénu, jaký je rozdíl mezi Go a Route?
  • 0

#27 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 13:08

vrtys: No, pokud se nepletu, tak u Qstarz píšou, že buď je v režimu, kdy vysílá a nebo v režimu, kdy zaznamenává a vysílá. Mělo by to fungovat. Tuším, že to bylo v manuálu? Ale to bych kecal. Někde jsem to našel, tuším, že přímo na stránkách výrobce.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#28 vrtys

vrtys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 14:55

Johny_r napsal/a:
vrtys: No, pokud se nepletu, tak u Qstarz píšou, že buď je v režimu, kdy vysílá a nebo v režimu, kdy zaznamenává a vysílá. Mělo by to fungovat. Tuším, že to bylo v manuálu? Ale to bych kecal. Někde jsem to našel, tuším, že přímo na stránkách výrobce.


Aha podle tohoto obrazku http://www.palmpc.cz...ult/1010316.jpg jsem si myslel že si právě můžeš vybrat jedno nebo druhé.. ;)

ale jestli je to tak jak říkáš, tak je to příjemná zpráva.. teď by mě ještě zajímali osobní zkušenosti jestli je někdo má.. ;)
  • 0

#29 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 15:11

Pokud jde o bt-q1000x, tak asi zkušenosti nikdo mít nebude. Nicméně v jeho popisu na qstarz.com se píše: Easily switch Travel Recorder to LOG mode or NAV mode (Navigation + Log). Takže by to jít mělo. Jak je to u starších modelů nevím.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#30 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 20:53

q1000 platinum umí zaznamenávat a vysílat současně, říkal to někdo v threadu "jaký bt gps vybrat"
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#31 juro

juro

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2009 - 23:09

Čekám že sem někdo napíše zkušenosti s novou BT-1000X a ono nic ! Já ji mám druhý den a zatím se mi nějak nepodařilo zprovoznit logování. Neměla by tam být žádná finta tak nevím v čem je problém,přepnu na log a ledka signalizuje logování,zmáčknu knoflík...uložím pár bodů,ale když chci stáhnout trasu a body tak je mi oznámeno "no data in device"... Dále je v manuálu jasně uvedeno že v pozici log funguje i navigace,ale jakmile přepnu na log tak se bluetooth vypne. Takže buďto jsem slepý a něco přehlížím nebo se ta GPS chce fofrem navigovat do popelnice... Edit: Bluetooth v režimu Log už funguje,ale dodaný software si asi nerozumí s mým noťasem,trasy prostě z GPS neumí stáhnout. Zkusil jsem aplikaci BT747 a ta to stáhne bez problému...
  • 0

#32 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2009 - 15:28

Zdravím, tak už mám taky BT-q1000x. Loguje bezvadně, navigování jsem zatím neměl moc možnost vyzkoušet, ale u jedné keš mě teda tahala sem tam, i když satelitů měla hromadu. Mám nastavený přenos na 5Hz. Je možné, že by to bylo moc a PDA to nezvládalo? Zkusím to otestovat, ale znamená to nastavit, jít ven, vrátit se k PC, přenastavit atd. atd. a nějak na to nemám čas. díky
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#33 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 8:30

Ahoj, nějaké nové zkušenosti s Q1000x? Uvažuji o koupi potom, co semi po autobouračce rozsypala GPS Q1200 Ultra solar. Především, co mi vadilo na stávající je, že šipka (směr) reagovala, až když jsem se hodně pohnul / udělal hodně kroků.
  • 0

#34 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 17:54

No tak já mám například iTraXX (Evolve) a... no dá se, ale musí se na ni pomalu, při chůzi se musí počkat chvilku, aby se poloha "ustálila". Je pomalá, ale přesná.
  • 0
Jak říkám, mlčím...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama