Přejít na obsah


Fotka

Zámek a klíč


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#1 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 16:43

Veřejné prohlášení VXP: takže už je na čase, vyjádřit se ke všem legendám a jiným věcem ohledně této keše, nuže čtěte: Legendy o umístění: - klíč byl vložen do cache „Noční metro“ ve které se sice moc dlouho neohřál, ale není to nic v rozporu z úvodním zadáním zámku, a úvodní „hon“ za klíčem byla tak trošku sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví... A výsledek? - Brute force odlovy typických FTFkařů těžkých, málo navštěvovaných keší - stejní lidé budou potom mluvit o tom co je a není fér (přitom jsou sami na fórech probíráni že jejich FTF nejsou úplně košer...) - „rozhořčení“ dalších účastníků FTF eventů o tom jak je to těžké, úplně na *** apod - není trošku zvláštní, že to super utajené spiknutí ohledně FTF klíče mělo možnost vidět x lidí na hromadném odlovu? ostatní „problémy“ - obtížnost ... aby byli všichni spokojeni, přidávám jednu hvězdičku obtížnosti... protože není třeba nikde nic luštit, nikam lézt apod... stačí najít klíč a odemknout keš - co je na tom těžkého? (stačí si počkat nějakou dobu, až se určitá skupinka kačerů vyzávodí) - originalita ... kolik takových keší je v Praze? Že je to tak strašně neoriginální a okopírované? (zase za tím čtu nějakou uraženou ješitnost) - jestli někde klíč byl nebo nebyl ... opravdu čekáte že člověk zaloguje nějaký předmět ve chvíli kdy ho tam vloží? Že mezitím není několik minut, hodin či dokonce dní prodleva? - mikro z klíčem + finálka? ... z rybářské keše víme, že se mikra s určitými předměty mají tendenci ztrácet... benjo5 chápu že ti utekla FTF do sbírky, ale ty už jistě víš jak si zařídit další, viď? - jeden klíč málo? ... jeden zámek, jeden klíč ... těšte se na pokračování s pracovním názvem Korunovační klenoty... - mazání logů ... pokud chcete diskutovat, máte na to fórum geocaching.cz a další... tohle do logů ke kešce opravdu nepatří... - kdyby jste místo stěžování radši použili mozek jako Harald.cz a napsali si poslednímu nálezci prostě o klíč jako první, tak jste ho měli vy... nebyla tam absolutně žádná protekce... prostě si napsal, dostal ho... uspořádal „mini“ event a rázem je o 9 odlovů keše víc... což mi s jedním klíčem za dva dny zas tak špatné nepříjde... - umístění keše ... kde jinde v praze by jste ji chtěli umístit? Klíč se má pohybovat pouze na území prahy a kam jinam schovat finálku než do centra? DP.MAN Pánové, pánové, pánové. Podívejte se jak se chováte. Jako dobytek. Napadání a záplava emailů nebere konce. Nebaví mě číst jak vás s.ru a že jsem id.ot, kr.ten a sv.ně. Dneska jste už vymysleli že klíč prodávám. To už je vrchol. Nejlepší je že tomu i věříte. Časem možná vymyslíte že ho měním za fet nebo tak něco. Klíč byl vložen a záhy i vybrán z Nočního metra. Tam končil můj vliv na něj. Druhého lovce Haralda jsem jaktěživo neviděl. Obzvláště Dáin tady vykřikuje komu klíč dále půjčím. Od vložení jsem ho neviděl. Ostatní mu samozřejmě věří. Počet odlovů. Co říci. Vypočítáváte tady kolik asi tak kačerů může realně keš odlovit, že na vás nedojde. A proč by mělo? Uvědomte si že ne každá keš je pro každého. Já taky na spoustu keší nemám. A svět nespadne. Až na klíč narazíte tak odlovíte.O to větší radost bude lovec mít když na něj narazí. Není potřeba se někam hnát. Jste příliš zajetí v „normálních“ kolejích. Když je něco jinak už je zle. Za čím se ženete? Aby vám zmizla další keška z mapy? Jste normální??? Umístění. Keš musí být v centru města aby odlov nebyl problém a klíč šel ve vašem zájmu co nejdřív dále. Proč by měla keš mít vztah ke svému okolí? To je zase jen další zvyk. Není třeba ho nikterak dodržovat. Že zabírám místo? Bože můj vždyť vám nikdo nebránil keš tady vytvořit. Dvakrát jsem chtěl dělat Národní divadlo a ani jednou to nevyšlo. Napadám někoho? Ani slovem. Můžu říct že jste mi geocaching značně znechutili. Říkal jsem si že to zavřu, zruším účet a kašlu na to. Ale proč? Bylo by mi to líto. Nedám se. Naopak vy se smiřte s tím že tahle keš je taková jaká je. Nikdo vás nenutí aby jste jí odlovili. Máte právo výběru, já zase pravidel na své keši. Ohledně mazání logů. Což taky někteří nemohou překousnout. Jasně jsem psal že se můžete svobodně vyjádřit na fóru. Založil jsem vám tam na to novou místnost. Směle do dalšího napadání a urážek. V neděli já i VXP jdeme na Geoskořápky. Tam nás můžete, kdyby vám to slovní napadání nestačilo, ukamenovat, shodit do Čertovky nebo tak něco, za to že to vidíme jinak než vy. S pozdravem DP.man.
  • 0

#2 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:13

>takže už je na čase, vyjádřit se ke všem legendám a jiným věcem ohledně této keše Asi budem obvineny z GC kacirstva, nesledovania aktualnej geopolitickej situacie (...a pod) ale o ktorej keske ze je to vlastne rec? :)
  • 0

#3 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:14

Dpman: sice nevím, o kterou kešku jde, ale k zámkům obvykle bývá klíčů více. Za ten cestující klíč nebo jeho originální kopii proto nabízím dvě krávy a půl tuctu ovcí. Případně mohu v určenou denní dobu obětovat své prvorozené (nebo druhé, třetí, to je jedno) dítě ;)
  • 0

#4 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:16

drobik napsal/a:o ktorej keske ze je to vlastne rec? :)


jde o kesku GC1JK5B ZAMEK / LOCK :)
  • 0

#5 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:17

rsc_cz napsal/a:
Dpman: sice nevím, o kterou kešku jde, ale k zámkům obvykle bývá klíčů více. Za ten cestující klíč nebo jeho originální kopii proto nabízím dvě krávy a půl tuctu ovcí. Případně mohu v určenou denní dobu obětovat své prvorozené (nebo druhé, třetí, to je jedno) dítě ;)


zrovna dneska tam v 17.00 probiha(l) hromadnej utok na hrad (zamek)
  • 0

#6 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:23

VXP napsal/a:
jde o kesku GC1JK5B ZAMEK / LOCK :)

Diky za luc svetla do zatemnenej mysle :) Z listingu sa aj tak neda pochopit wo-co-go v keske, ale listing kesky bez listingu, iba s hintom... Kam to spejeme velebnosti? :)
  • 0

#7 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:24

VXP napsal/a:
zrovna dneska tam v 17.00 probiha(l) hromadnej utok na hrad (zamek)

Ze by svetovy sampionat v lockpickingu ? :)
  • 0

#8 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:30

drobik napsal/a:listing kesky bez listingu


nj jak to dp upravoval, tak smazal i listing :)

tady je "listing" ... Vložený obrázek
  • 0

#9 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:35

Kdyz se tedy vyjasnuji vsechny legendy okolo kese ... Neni mi porad uplne jasny, kdy byl Klic vlozenej do kese „Nocní metro“? Opravdu az 10 dni po publikaci kese?
  • 0

#10 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:38

Dpmane, tohle je nějakej další level či co? Já zatím honím tramvaj :):):)
  • 0

#11 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:41

derilin napsal/a:
Kdyz se tedy vyjasnuji vsechny legendy okolo kese ...
Neni mi porad uplne jasny, kdy byl Klic vlozenej do kese „Nocní metro“?
Opravdu az 10 dni po publikaci kese?


kdepak odpoved se skryva ve vete "sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví"

klic byl vlozen do nocniho metra 2. 12. 2008 a pak lezel ladem a cekal na svuj den :)
  • 0

#12 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:42

zlicinaci napsal/a:
Dpmane, tohle je nějakej další level či co? Já zatím honím tramvaj :):):)


jj dalsi level, a tim ze jsi to nesledoval, jsi prisel o hystericke vylevy mistnich slecen :D
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:48

VXP napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Dpmane, tohle je nějakej další level či co? Já zatím honím tramvaj :):):)


jj dalsi level, a tim ze jsi to nesledoval, jsi prisel o hystericke vylevy mistnich slecen :D


Nemůžu to sledovat, když jako magor čumím po každé tramvaji, která jede okolo :)
  • 0

#14 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 17:49

VXP napsal/a:
nj jak to dp upravoval, tak smazal i listing :)

blik :) uz mi svitlo... a konecne to zacalo davat aj zmysel,
diky za info :)
  • 0

#15 rostej

rostej

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 18:33

OMG koukal sem na listing a nestacil se divit kam az prazskej geohunting dospel .. nekterym kacerum uz holt nestaci hon za nejvic ftf, hon za nejvic kesema, hon za nejdelsima seriema, hon za nejvic zalozenejch stupidnich kesi ... uz se budou i hadat o svoje SVATE PRAVO odlovit vsechny kesky na svete a nejen to, z urazene jesitnosti budou pomlouvat nekoho kdo mel odvahu udelat mazanou kes driv nez oni, napadat za neoriginalitu (prosimvas, kolik kesi je dneska jeste originalnich? ruku na srdce, zakladatele googlovacich mikrovek v praze, mate pocit ze vy jste ti nejoriginalnejsi?) jenze dneska se z hry ktera mela ozivit volny cas a prinutit cloveka zvednout prdel a jit ven stava jen dalsi 'urvi co muzes' .. musim mit nejvic TB nejvic cachi a kdo mi to znesnadni to je lump a dostane za vyucenou .. misto pochvaly ze udelal neco zajimaveho. ze nikdo nekritizuje potisici videnou mikrocache u zakladni skoly, ktera ma druhej den 400 odlovu a je do tydne pryc... protoze sami takove zakladaji? nebo proto ze na FTF-hunt je to snadny cil? jeste pred par lety mel gc punc konicku pro blazny, dneska je to masova zabava, ve ktere si hledani jedinci s nizkym sebevedomim, jez si neustale potrebuji neco dokazovat, moznost vyniknout a opozdeny nastup dohaneji 'vsemi prostredky' kdysi sme se smali kdyz dorci nebo paba 'jeli nahodou kolem nove cache' dneska nekteri povazuji za povinnost, aby ftf bylo jejich a beda tomu kdo jim v tom zabrani! bruteforce, ftf eventy (prosimvas kde ste to videli, aby bylo 40 lidi prvnich???) nebo kombajnovani ... je to jeste radost? nebo pubertalni soutez o imaginarni prvni pricku na nesmyslnem zebricku? zacinam se stydet ze sem geocacher :-(
  • 0

#16 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 18:44

VXP napsal/a:

derilin napsal/a:
Kdyz se tedy vyjasnuji vsechny legendy okolo kese ...
Neni mi porad uplne jasny, kdy byl Klic vlozenej do kese „Nocní metro“?
Opravdu az 10 dni po publikaci kese?


kdepak odpoved se skryva ve vete "sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví"

klic byl vlozen do nocniho metra 2. 12. 2008 a pak lezel ladem a cekal na svuj den :)


Nojo, ale kde ležel ladem a čekal na svůj den. Já bych byla předpokládala, že v "Nočním metru", tam však po 2.12. bylo dvanáct kačerů a nikdo ho tam neviděl. ?????. Nechápu a asi ani nechci.
  • 0
Sylvia999

#17 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 18:51

Sylvia999 napsal/a:Nojo, ale kde ležel ladem a čekal na svůj den. Já bych byla předpokládala, že v "Nočním metru", tam však po 2.12. bylo dvanáct kačerů a nikdo ho tam neviděl. ?????. Nechápu a asi ani nechci.


tak je to otazka, nebo to vedet nechces? :-) odpoved se nachazi hned v prvnim prispevku...
  • 0

#18 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 18:59

Jezis vy ste tajemni jak hrad v karpatech
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:22

drobik napsal/a:

VXP napsal/a:
nj jak to dp upravoval, tak smazal i listing :)

blik :) uz mi svitlo... a konecne to zacalo davat aj zmysel,
diky za info :)


no vis drobiku, zda se mi, ze te panove neseznamili s celym listingem. pak ti to da smysl uplne cely. jeste tam totiz nedavno bylo:
Aby jsme vynechali z prvotního odlovu bežné FTFkare (protože se jedná o hru a nikoli soutež) a udelali radost také tem "bežným" lovcum umístil jsem TB klíc do jedné z Pražských keší bez toho abych ho do ní zalogoval. Už na Vás nekde ceká.

neceka. 3.12. byl publikovan zamek. den predem 2.12. si dp a vxp predali klic. necekal nikdy nikde. no a pri protestech, co je to za opicarnu, dp maze a maze a maze. skoda, asi by to chtelo nakopirovat sem z watchlistu, co jsem to vykrikoval a jak pry tomu vsichni verili :D. ale aspon ze udelal radost jednomu beznemu lovci, vxpemu :D (zacina mi to pripominat znameho zaka 7.tridy duska a jeho kamarada, kteri pred dvema roky v praze zakladali a lovili kesky sobe navzajem - prvni vzal pixlu, vrazil ji pod kamen, druhy se sehnul, vytahl ji a radostne napsal "je super mit hodne ftf v praze". a pak to sli publikovat :D)

no a ted po dvou dnech protestu, kdyz se to provalilo do vsech stran, panackove po usilovnem premysleni daji dohromady bajku, ze pry to byla sociosonda do zivota geocacheru. oooo jeeeeeee :D neco originalnejsiho a vic uveritelneho by tu nebylo. :P
  • 0

#20 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:30

Dpman napsal/a:
Veřejné prohlášení
...
S pozdravem DP.man.

Tohle Veřejné prohlášení je sice zajímavé, ale tvoje "trošku sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví..." vlastně neexistuje, nikde po ní není ani stopa. Bylo by mnohem zajímavější, kdybys sem na gc.cz přidal všechny logy, které jsi z listingů (keše a klíče) tak iniciativně smazal. Pak by si i zcela nezaujatý čtenář mohl udělat svůj vlastní názor na to, jak to všechno bylo a jaká sonda do čeho to vlastně byla...

Myslím to zcela vážně - bez těch logů je to opravdu jen tvůj subjektivní pohled na věc a s nějakou vážně míněnou sondou to nemá nic společného. Co ty na to? Pokud ty logy už nemáš a smazal jsi je i u sebe, můžu ti je všechny poskytnout :P!
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama