Přejít na obsah


Fotka

Zámek a klíč


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#21 derilin

derilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:36

VXP napsal/a:

derilin napsal/a:
Kdyz se tedy vyjasnuji vsechny legendy okolo kese ...
Neni mi porad uplne jasny, kdy byl Klic vlozenej do kese „Nocní metro“?
Opravdu az 10 dni po publikaci kese?


kdepak odpoved se skryva ve vete "sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví"

klic byl vlozen do nocniho metra 2. 12. 2008 a pak lezel ladem a cekal na svuj den :)


Jsem hloupejsi, potrebuju to vic polopate.
Takze to bylo takhle nebo ne?
- DPman vlozi klic 2.12. do kese "Nocni metro"
- Klic tam od 2.12. do 14.12. byl
- Ty jsi ho odtamtud 14.12. vyzvednul
  • 0

#22 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:37

Hm, ja netuism o co jde vubec, zaslechla jsem neco na irc jen, chtela jsem si listing precist a tam je jen verejne prohlaseni. O veci, o ktere jako neprazak nevim ani zbla. O kesi nic, nebyt tohoto fora zrejme... Chjo, kam to vsechno speje?
  • 0

#23 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:43

VXP napsal/a:

Sylvia999 napsal/a:Nojo, ale kde ležel ladem a čekal na svůj den. Já bych byla předpokládala, že v "Nočním metru", tam však po 2.12. bylo dvanáct kačerů a nikdo ho tam neviděl. ?????. Nechápu a asi ani nechci.


tak je to otazka, nebo to vedet nechces? :-) odpoved se nachazi hned v prvnim prispevku...

V prvním příspěvku: "klíč byl vložen do cache „Noční metro“ ve které se sice moc dlouho neohřál, ale není to nic v rozporu z úvodním zadáním zámku" - to myslíš?
Tedy z Nočního metra jsi si klíč odnesl 2.12.

Co potom dělala v listingu dne 3.12. a později tato část: "... umístil jsem TB klíc do jedné z Pražských keší bez toho abych ho do ní zalogoval. Už na Vás nekde ceká." Jak mohl být současně u tebe a v keši? A proč RETRIEVE není zalogován (s datem) 2.12.?

Teď tvrdit, že je to socio sonda, to je výmluva. Mohla být, kdyby klíč skutečně byl v nějaké keši, nebo kdybyste nenapsali, že v nějaké keši je.

Nezlob se na kritiky, prostě jste lhaním pohřbili docela pěkný nápad. Škoda.
  • 0
Sylvia999

#24 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:47

derilin napsal/a:

Jsem hloupejsi, potrebuju to vic polopate.
Takze to bylo takhle nebo ne?
- DPman vlozi klic 2.12. do kese "Nocni metro"
- Klic tam od 2.12. do 14.12. byl
- Ty jsi ho odtamtud 14.12. vyzvednul


Jo a těch dvanáct kačerů, co tam mezitím bylo, bylo úplně slepých.
To zní jak zpráva rádia Jerevan. :D
  • 0
Sylvia999

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 19:59

derilin napsal/a:

VXP napsal/a:

derilin napsal/a:
Kdyz se tedy vyjasnuji vsechny legendy okolo kese ...
Neni mi porad uplne jasny, kdy byl Klic vlozenej do kese „Nocní metro“?
Opravdu az 10 dni po publikaci kese?


kdepak odpoved se skryva ve vete "sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví"

klic byl vlozen do nocniho metra 2. 12. 2008 a pak lezel ladem a cekal na svuj den :)


Jsem hloupejsi, potrebuju to vic polopate.
Takze to bylo takhle nebo ne?
- DPman vlozi klic 2.12. do kese "Nocni metro"
- Klic tam od 2.12. do 14.12. byl
- Ty jsi ho odtamtud 14.12. vyzvednul


ne, dp man dal klic vxp 2.12.
od 2.12. ho ma vxp v kapse, na polici, v supliku...
3.12. vychazi kes s pobidkou, klic na vas ceka v nejake nahodne kesi pro obycejne lovce, ne pro honce.
14.12 vxp loguje - hura mam ftf
:D
proste kasparina, na kterou se prislo, jejiz nasledky tito soumeni nejsou schopni ustat (vxp me slibuje, ze me zahlti spamama :D), mazou kde muzou a na gc.cz vychazeji s polopravdou (nebo spis s trictvrtelzi) a bachorkou o sonde, ktera jak pise paba jaksi sondou ani nikdy byt nemohla, protoze veskery sociologicky material dp maze a maze a..... :D
  • 0

#26 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:07

Mažu to protože jsem vám tam napsal že se máte vyjadřovat jinde. Třeba tady. Nevím co je na tom k nepochopení.
  • 0

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:11

treba to, ze jsi takto zlikvidoval ten svuj velkosociologicky pruzkum? :D treba proto, ze nevim, proc o tom plkat na gc.cz, kde to ostatnich 95% vubec nezajima? treba proto, ze se pisi veci ke kesim, aby se o tech kesich dalo hned zjistit co jsou zac a kazdy si o ni mohl udelat usudek, jestli mu stoji za to? (v dobrem ci zlem) treba proto, aby autor zjistil, ze takovahle kasparina s predanym klicem den pred publikaci a vyzva hledej smudlo nam pripada jako podraz? atd atd....
  • 0

#28 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:15

Dain & Olik napsal/a:

derilin napsal/a:

VXP napsal/a:

derilin napsal/a:
Kdyz se tedy vyjasnuji vsechny legendy okolo kese ...
Neni mi porad uplne jasny, kdy byl Klic vlozenej do kese „Nocní metro“?
Opravdu az 10 dni po publikaci kese?


kdepak odpoved se skryva ve vete "sonda čeho všeho jsou kačeři schopní a jak se budou chovat když se klíč aspoň týden neobjeví"

klic byl vlozen do nocniho metra 2. 12. 2008 a pak lezel ladem a cekal na svuj den :)


Jsem hloupejsi, potrebuju to vic polopate.
Takze to bylo takhle nebo ne?
- DPman vlozi klic 2.12. do kese "Nocni metro"
- Klic tam od 2.12. do 14.12. byl
- Ty jsi ho odtamtud 14.12. vyzvednul


ne, dp man dal klic vxp 2.12.
od 2.12. ho ma vxp v kapse, na polici, v supliku...
3.12. vychazi kes s pobidkou, klic na vas ceka v nejake nahodne kesi pro obycejne lovce, ne pro honce.
14.12 vxp loguje - hura mam ftf
:D
proste kasparina, na kterou se prislo, jejiz nasledky tito soumeni nejsou schopni ustat (vxp me slibuje, ze me zahlti spamama :D), mazou kde muzou a na gc.cz vychazeji s polopravdou (nebo spis s trictvrtelzi) a bachorkou o sonde, ktera jak pise paba jaksi sondou ani nikdy byt nemohla, protoze veskery sociologicky material dp maze a maze a..... :D


Napsal jsi to naprosto presne Daiine, uz na prvnim prispevku od Dp.mana je videt ze pise pouze to co se mu hodi. Jaksi zapomnel dopsat tu kouzelnou vetu o tom ze klic uz lezi v kesi a ceka. Jak mohl klic nekde cekat, kdyz uz ho den pred publikaci mel VXP v kapse? Ale to probirame porad to same do kola, dulezite je ze Dp.man a VXP jsou uz z toho tak zmateni, ze jim nedochazi proc se na ne lidi zlobi. Jo a mimochodem, jak dlouho by jste jeste cekali s logovanim, kdyby jeden z vasi metroskupiny neprovaril, ze je to cele saskarna, protoze klic nikdy nikde nelezel?
  • 0

#29 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:19

Dobu logování jsem nikterak neovlivňoval. Vložením klíče můj vliv skončil.
  • 0

#30 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:19

awercz napsal/a:
Jo a mimochodem, jak dlouho by jste jeste cekali s logovanim, kdyby jeden z vasi metroskupiny neprovaril, ze je to cele saskarna, protoze klic nikdy nikde nelezel?


prece tak dlouho, az by meli matros na sociologickou publikaci "patologicke patrani prazskych patracu po pixlach aneb dainovy vykriky" :D
  • 0

#31 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:20

4Dain Ono to totiž 95% lidí vůbec nezajíma. To je jen slyšet 6 dotčených.
  • 0

#32 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:25

Dain & Olik napsal/a:

awercz napsal/a:
Jo a mimochodem, jak dlouho by jste jeste cekali s logovanim, kdyby jeden z vasi metroskupiny neprovaril, ze je to cele saskarna, protoze klic nikdy nikde nelezel?


prece tak dlouho, az by meli matros na sociologickou publikaci "patologicke patrani prazskych patracu po pixlach aneb dainovy vykriky" :D

A ještě řekni že to není pravda že mě tam obviňuješ komu ten klíč příště dám! Klíč jsem viděl naposledy 2.12. A co ty žvásty s klíčem za úplatu?
  • 0

#33 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:27

Dpman napsal/a:
Dobu logování jsem nikterak neovlivňoval. Vložením klíče můj vliv skončil.


Ok, kdyz uz to tady probirame, tak mi prosimte vysvetli princip te sociologicke sondy. Proc si teda psal ke kesi ze uz klic nekde lezi, kdyz jsi vedel ze ho ma VXP a ten nez se rozmysli tak to nikdo najit nemuze?
  • 0

#34 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:31

Listing už byl napsán. Klíč jsem vzal sebou na Noční metro. Nemůžu ovlivnit že si ho tam zase někdo vezme. Nečekal jsem že pár šílenců bude probírat půl Prahy. Kvůli FTF??? Omlouvám se.
  • 0

#35 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:31

O sondě nic nepíšu.
  • 0

#36 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:34

Dpman napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:

awercz napsal/a:
Jo a mimochodem, jak dlouho by jste jeste cekali s logovanim, kdyby jeden z vasi metroskupiny neprovaril, ze je to cele saskarna, protoze klic nikdy nikde nelezel?


prece tak dlouho, az by meli matros na sociologickou publikaci "patologicke patrani prazskych patracu po pixlach aneb dainovy vykriky" :D

A ještě řekni že to není pravda že mě tam obviňuješ komu ten klíč příště dám! Klíč jsem viděl naposledy 2.12. A co ty žvásty s klíčem za úplatu?


A proc pises o zvastech tady Daiinovi, psal to dustparh se zjevnou nadsazkou po Cambisove logu.

Rovnou doplnim ze Cambis napsal log:
Pokud potřebujete souřadnice, tak ceník je tento:
1) Souřadnice stage multiny: 30,-Kč (1,50€) s DPH
2) Finálové souřadnice multiny: 50,-Kč (2,-€) s DPH
3) Finálové souřadnice mysterky 1* - 3* obtížnost: 50,-Kč (2,-€) s DPH
4) Finálové souřadnice mysterky 4* - 5* obtížnost: 100,-Kč (4,-€) s DPH

Po predchozich ironickych poznamkach na kesi to byla docela vtipna poznamka. Jediny kdo to nepochopil byl asi Daus a ty.
  • 0

#37 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:35

Pokud potřebujete souřadnice, tak ceník je tento:


Nemáš trošku měkký kurs CZ - EUR? ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#38 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:37

Nepochopil to Jizerský Drak který napsal o zrušení keše. Dain psal o tom komu ten klíč dám teď přestože musel vědět že ho u sebe nemám. Měl ho jakýsi Harald.
  • 0

#39 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:38

Dpman napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:

awercz napsal/a:
Jo a mimochodem, jak dlouho by jste jeste cekali s logovanim, kdyby jeden z vasi metroskupiny neprovaril, ze je to cele saskarna, protoze klic nikdy nikde nelezel?


prece tak dlouho, az by meli matros na sociologickou publikaci "patologicke patrani prazskych patracu po pixlach aneb dainovy vykriky" :D

A ještě řekni že to není pravda že mě tam obviňuješ komu ten klíč příště dám! Klíč jsem viděl naposledy 2.12. A co ty žvásty s klíčem za úplatu?


ja nic netrvdim o tom, ze jsem tam nepsal :D
ano moje veta znela nejak takhle (pokud ji chces doslova, musis ji vyhrabat z toho, co jsi smazal), po tom, co se provalilo, ze jsi dal klic vxp:
"hele, taky vas zajima, komu ten klic da dp.man priste?" :D (i s tim zubatym smajlikem) pak tam byla jeste druha "anketni otazka - a myslite, ze mu to bude trvat 14 dnu? ja si myslim, ze ne, drsnokaceri se schazeji uz pomerne casto" - ono je to hlavne silne rejpnuti, abyste se nad tim zamysleli. ironie a sarkasmus z toho srsi :D o penezich jsem nic nepsal. tos ty logy smazal proto, aby sis mohl vymyslet?
a kdyz to beres jako obvineni, ze jsi klic nekomu dal ... copak to neni pravda? jo neeee, pockat tys ho nedal vxpmu, tos ho preci "vlozil" do kese nocni metro. :D
  • 0

#40 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 20:43

Dpman napsal/a:
Listing už byl napsán. Klíč jsem vzal sebou na Noční metro. Nemůžu ovlivnit že si ho tam zase někdo vezme. Nečekal jsem že pár šílenců bude probírat půl Prahy. Kvůli FTF??? Omlouvám se.


Jasne, klic jsi vzal sebou na nocni metro kam jsi sel s dalsima sedmi lidma. Samozrejme ze nemuzes ovlivnit kdo a kdy si ho vezme. Jenze je tam porad ten maly hacek, ze kdyz uz jsi vedel ze si ho vzal VXP, tak jsi nemel psat ke kesi ze klic nekde lezi a ceka.
A ty reci o nahode, byly fakt prima B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama