Přejít na obsah


Fotka

GC1JKC5 - Zablesk svetla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
106 odpovědí na toto téma

#101 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:43

Citecka napsal/a:
Cejda Cejda...
u mně teda zatím harald:Cejda 4:2, Cejda dvě žlutý karty.


:D:D Tak tomu se musím smát!!!:D:D

Cejda napsal/a:
Příteli, jen mi prosím popiš tu zábavu s geocachingem, co jsi na tebou výše uvedených pixličkách prožil? Popíši ti co já. Obecná škola: Bláto, marast, stage v louži, finalka v kanále v rozlámané pixle od zavináčů plné vody. Plynárna: lejna, smetiště, poházené peněženky a občanky. Záblek světla: humusné místo, s doporučením autorovým, že máme poškozovat majetek jiných. Tak a co k tomu chceš napsat? Myslíš si, že když se k takovýmto pixlám budou psát milosrdné logy, tak se začneme geocachingem bavit? Myslíš si, že pochlebování si a plácání si po zádech jako sovětští soudruzi zvedne úroveň pixel? Představ si, že jsi cizinec a tyto skvosty půjdeš odlovit? Co si o nás budeš myslet? Začněte nazývat věci pravými jmény a když šáhneš u pixly do hovna, tak nepiš, že jsi se trochu umazal a že si v tranvaji potom moc nevonínkoval, ale že jsi sáhnul do lejna a pak jsi smrděl. Protože tak to je. A dokud se věci nebudou nazývat tak jak si zaslouží, tak takovéto pixly budou vznikat a budou dále i žít. A protože já se jima chci bavit, tak nechci, aby toto žilo a vůbec vznikalo. A to ti hned přidám další. RN N1 Stodulky: filmovka ležící na zemi v myší díře jen tak, ani nepřikrytá. A co mám napsat? Že je to moc fajn? No není! Kdyby na ni izolepou přidělal drátek a pověsil ji na ten strom u kterého leží, tak to fajn bude, ale zahodit filmovku, kam dohodím, ať padne, kam padne, tak to se na mne nezlob. Proč takovéto logy nepíši u pixel Hradníka, Dorkiho, Dandry, Miona, PaBy, V&F family, Solima, Milancera a mnohých dalších? Ono totiž všechno zdaleka BLÉ není, ale to co je, tak si zaslouží, aby se BLÉ napsalo. A ještě k tomu BLÉ odlovu. Výš proč jsem ji potom šel odlovit? Protože Hradnik ji dokázal z okénka svého auta umístit lépe jak autor, měl jsem absolutní instrukce, kde ji najdu. Chirurgické rukavice na rukou. A hlavně obavu, že až bude přemístěna, bude místo možná ještě o něco výživnější. Ono si přečti logy jiných. Tady: Danmil47 - sádra na 6 týdnů. Dorki-málem natržená řiť, atd. Když tedy to místo je tak úžasné, proč těm co to našli nic neříká? Proč ji tedy autor přendavá? Jednoduše. Protože je to odfláknutá krabice. A tu mám chválit? Nezlob se nebudu! Nejsem, žádný šampion a ani mist, ale nějakou tu pixlu jsem již držel v ruce a tak si dovolím myslet, že dokáži rozeznat, co je dobrá pixla a co je povl. Souboj o body? A ještě k tomu drsný? Kdyby byl, tak jsem rád za ten bod, ač byl jakýkoliv a ve skrytu duše si budu říkat jen houšť a větší kapky. A co tam máš dál? Vlastně nic. Takže co se ti vlastně nelíbí? Že píši o hovně, hovno? O povlu, povl? Tak s tím se musíš smířit. To tak je. Já prostě nazývám věci pravými jmény.


Taky se něčemu v tomto textu musím smát, ale:
1) To Cejda: Takových keší u nás v ČR je více, než dost. Smiř se s tím.. Mě taky nějaké štvou, ale co s tím nadělám. Snažím se to brát s klidem.:P
2) Každý chce dělat jinak keše. Proto se ani nedivím, že jedni kačeři kritizují a druzí chválí... Víte, má se prý zkusit všechno, tak se zkouší.. Neříkejte mi, že jste v životě nic nezkoušeli, aby jste to poznali!:@
3) Když chce Harald.cz udělat takovou to kešku, tak proč ne.. ostatně, můj názor jste si mohli přečíst..;)
4) I když jsem tam nebyl, souhlasím s Dorcadionem. Podle mě se to dá odlovit, ale jen opravdu pro odvážné..B)
5) Je tu někde doktor? Myslím, že tu bude potřeba někdo, kdo umí léčit psychiku...:|

Řekl bych, že se tu hádáte o ničem. Opravdu...
  • 0

#102 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 21:00

Čejda totiž nepochopil, o čem je řeč. O tom, že přestože ví, že keš je hnusná, tak tam stejně jde a pak autory uráží? Máš to zapotřebí, Čejdo? Tak buď tam nechoď a nemusíš pak nadávat, nebo si pro ten důležitý bod běž smířenej s tím, že je to humus, ale pak si odpusť zbytečné urážky. Nám když se keška nelíbí, tak jí taky zdrbnem. Ale urážky a sprostotu - to bych čekal od nějakého nevychovaného 13 letého spratka, ne od tatíka.
  • 0

#103 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 21:26

Cejda napsal/a:
...Myslíš si, že když se k takovýmto pixlám budou psát milosrdné logy, tak se začneme geocachingem bavit? Myslíš si, že pochlebování si a plácání si po zádech jako sovětští soudruzi zvedne úroveň pixel? Představ si, že jsi cizinec a tyto skvosty půjdeš odlovit? Co si o nás budeš myslet?...


Je ale snad rozdíl mezi nechválením, konstruktivní kritikou, dokonce i nekonstruktivní, ale slušnou kritikou a psaním sprostých nadávek toho typu, co citoval eMenthal. Není to v tvém případě poprvé a podle mého názoru se jedná o mnohem větší prasárnu a póvl než blbě udělaná cache na hnusnym místě, která ale může být dobře/v dobrém aspoň myšlená. Pochybuju, že by někdo zakládal z nějakých sadistických pohnutek, aby hledačům uškodil.
Nazývání věcí pravými jmény mi připomíná jeden z mých oblíbených vtipů od Renčína... je to tak trošku dvojsečné. :D

Jo a ještě mi nedá jedna věc. Logování vlastní cache sice docela postrádá logiku, ale přinejmenším v pravidlech o tomhle není ani písmenko a nechápu, čím může uškodit. Čemu to vadí až tak, že kolem všichni dělají takovýhle humbuk?

Nic ve zlym, ale taky jenom říkám, co si myslím. ;)
(Jo a kdyby chtěl někdo hledat skryté smysly, tak prosím né v posledním slově toho vtipu:))
  • 0

#104 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 17:00

alkes napsal/a:
Jo a ještě mi nedá jedna věc. Logování vlastní cache sice docela postrádá logiku, ale přinejmenším v pravidlech o tomhle není ani písmenko a nechápu, čím může uškodit.

Taky jsem si zalogoval svoji vlastní kešku... Když jsem ji dal k adopci:D:D
Ale je to docela "ujeté", logovat si vlastní vytvořené kešky..
  • 0

#105 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 0:28

Adrian_S napsal/a:

alkes napsal/a:
Jo a ještě mi nedá jedna věc. Logování vlastní cache sice docela postrádá logiku, ale přinejmenším v pravidlech o tomhle není ani písmenko a nechápu, čím může uškodit.

Taky jsem si zalogoval svoji vlastní kešku... Když jsem ji dal k adopci:D:D
Ale je to docela "ujeté", logovat si vlastní vytvořené kešky..

A proč jsi to dělal? Nechápu. To jsi ji musel hledat? Nebo bod je bod?
  • 0

#106 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 2:09

Založil sis kešku, ale po nějaké době si ji dal k adopci.. Tak už vlastně není tvoje. Tak proč si ji neodlovit, ne?
  • 0

#107 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 13:25

Nikdy jsem kešku k adopci nedával, tak si nejsem jist, ale očekával bych, že z mapy zmizí žlutá hvězdička a objeví se symbol typu kešky, značící, že keš není odlovena. A jedinou možností, jak se toho zbavit, je kešku zalogovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama