Přejít na obsah


Fotka

Trackovatelna samolepka na auto?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 12:32

Chtel bych na auto trackovatelnou samolepku. Docela me zajima kolik lidi si ji nekde na parkovisti vsimne. Ja koukam kudy chodim a zatim jsem zadnou nezahlidl. :( Vim o Rhino: http://www.shop.gcsp...products_id=513 ktera se mi moc nelibi a taky o tehle TB: http://worldcaching....96os94sg5qj4f07 to je lepsi, ale chtel bych neco s ikonkou auticka.

Takze jsem si koupil GC Porshe 911 TurboS. Je to asi kapku silnejsi vuz nez moje Honda a jeste ke vsemu to ma spatnou barvu, ale to jsou nepodstatny detaily. Hlavne ze je to auto a ma to cool ikonku! ;) Listing: [tb]TB1GQD8[/tb]. Ted hlavne resim kde si nechat udelat tu samolepku. Nemate nekdo nejaky pozitivni zkusenosti s nejakou firmou? Nejlepe Kladno anebo zapadni cast Prahy, ale korespondencne to prinejhorsim pujde taky.

Jeste bych ocenil nejaky napad ceskou alternativu k "Track this car at geocaching.com". "Sledujte" je spatny slovo - sleduje se televize. "Objevte" je taky spatne, k objevu dojde v terenu nikoliv na webu. Tak nevim jestli neskoncim u ty anglictiny... tam to taky mozna ma takovyhle logicky chybky, ale neumim natolik abych je postrehl.
  • 0

#2 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 12:49

semik75 napsal/a:
Chtel bych na auto trackovatelnou samolepku. ...


Tu TB Car Decal samolepku mám na [tb]TB214P8[/tb]. Magnetickou mám taky, ale nepoužívám. Samolepku ti podle mne udělají v běžné reklamní agentuře. Cena záleží na provedení samolepky.
  • 0

#3 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 13:07

Ja mam Rhino ([tb]TB2F7YJ[/tb]), ale nalepim ji az na jare, docela mi vyhovoval rozmer, protoze se mi akorat vejde pod cislo a jinde na masine misto nemam. Teda misto by bylo, ale ta masina je moc hezka a samolepka by ji jinde neslusela :) Vzadu uz je to stejne zkazeny cislem :)
  • 0

#4 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 14:21

No jo, a myslíš že případný zlodějík ukradne, sveze se a pak si všimne že trackable a u nějaké krabičky nechá zaparkované? :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#5 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 14:26

Zegga napsal/a:
No jo, a myslíš že případný zlodějík ukradne, sveze se a pak si všimne že trackable a u nějaké krabičky nechá zaparkované? :D


Ne, ne ..... vytrejduje ji za semikovo auto ... :)
  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 14:49

semik75 napsal/a:
Ja koukam kudy chodim a zatim jsem zadnou nezahlidl. :(

obhlidni auta zaparkovana u lesa kdyz jedes na FTF :D ja takhle diskavernul adrtru [tb]TB2F7X3[/tb] ;)
  • 0

#7 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 22:17

já mám třeba takovouhle B) http://www.geocachin...aspx?id=1890425
  • 0

#8 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 9:02

Já mám taky [tb]TB27MTP[/tb]: Vložený obrázek
Docela se mi líbí. Dostal jsem ji jako dárek za FTF od autora keše. Už se mi pár lidí zalogovalo, ale zatím většina jen na mé upozornění. Výhodou je, že je ta nálepka dost velká a tudíž relativně nápadná, co jsem koukal na ty ostatní, která tady ukazujete, tak jsem ani nevěděl, že takové jsou a do dneška bych je asi přehlédl.
  • 0

#9 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 10:02

Díky všem za fotky! :)

Moje představa je následující:

Vložený obrázek

Teď už jen vymyslet jestli to lípnu na zadek kde není moc místa, místo značky mi to asi nedovolí :D, a nebo na řidičovy dveře. No a taky kde mi ji vyrobí....
  • 0

#10 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 10:12

Vyzkoušej nějakou reklamku. Kdysi jsem si nechal v Třebíči v jedný dělat nápis na auto. Měli by to umět udělat kdekoliv. Nápad je to dobrej, až pořídím geovozidlo tak ji koupim taky.;)
  • 0

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 11:31

semik75 napsal/a:
Díky všem za fotky! :)

Moje představa je následující:

Vložený obrázek

Teď už jen vymyslet jestli to lípnu na zadek kde není moc místa, místo značky mi to asi nedovolí :D, a nebo na řidičovy dveře. No a taky kde mi ji vyrobí....


Tak to je klasika. Viděl bych to na velikost kolem 15cm. Výřez z černé samolpící folie. Ten motiv by bylo vhodné mít v křivkách, aby to šlo na ploteru z folie vyříznout.
  • 0

#12 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 11:45

Bo.T.L. napsal/a:
Tak to je klasika. Viděl bych to na velikost kolem 15cm. Výřez z černé samolpící folie. Ten motiv by bylo vhodné mít v křivkách, aby to šlo na ploteru z folie vyříznout.


Radši z bílé, ono to auto je tmavě zeleno/modrý. Půjde to na zadek, na dveřích by to muselo být příliš velký a takovej exhibicionista zase nejsem. :)

Vyhrabal jsem auto z podsněhu, udělal si fotku a vizualizaci:

Vložený obrázek

Není tam moc místa, ale vejde se to tam dlouhý 20cm.

S tím vyřezáváním, myslíš že půjdou vyřezat i takový prckové jako jsou ty dolní písmeka? Vyjdou velký tak 8mm. To by asi moc nedrželo...
  • 0

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 12:18

Vyřezávat bych to nevyřezával, musel bys to pak nalepovat přes vodu pomocí přenášečky (což není takový problém, pokuds to někdy alespoň viděl) - ale hlavně ty písmenka se budou časem loupat a okolo hranek se bude držet proužíček špíny. Lepší je celá samolepka (nemá ostré hranky, takže míň inklinuje k loupání). Kamarádka je po úraze na motorce na vozíku a zařídila si firmičku přesně na tyhle věci (máme od ní "klíčenky" s fotečkou a logem GC jako sigitem, třeba) - udělá ti jakoukoli samolepku. Jak přesně a za kolik, to nevím... mám něco zjistit?
  • 0

#14 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 17:05

semik75 napsal/a:

Vyhrabal jsem auto z podsněhu, udělal si fotku a vizualizaci:


Šemíku, mohl bys mi dát provizorní lísteček s trackovacím číslem za okno. Jestli jsem z fotky dobře poznal, kde parkuješ, tak docela často jezdím okolo, neboť vozím dcerku do nedaleké školy ;).

Ale zpět k tématu, máme firemní auta označená samolepkami v obojím provedení, jak jednotlivá písmena, tak celý text na ploše a rozhodně se ty jednotlivé neloupou a ještě k tomu určitě lépe vypadají, takže jestli můžu radit, neboj se vyřezání, nalepení pomocí fólie zvládnou i moje dcerky [;)].
  • 0

#15 connic

connic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 17:31

Citecka napsal/a:
Vyřezávat bych to nevyřezával, musel bys to pak nalepovat přes vodu pomocí přenášečky (což není takový problém, pokuds to někdy alespoň viděl) - ale hlavně ty písmenka se budou časem loupat a okolo hranek se bude držet proužíček špíny. Lepší je celá samolepka (nemá ostré hranky, takže míň inklinuje k loupání).
Kamarádka je po úraze na motorce na vozíku a zařídila si firmičku přesně na tyhle věci (máme od ní "klíčenky" s fotečkou a logem GC jako sigitem, třeba) - udělá ti jakoukoli samolepku. Jak přesně a za kolik, to nevím... mám něco zjistit?


Mohl bys mi poslat nejaky kontakt na tu tvou kamaradku, chtel bych si neco nechat udelat.
  • 0

#16 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:31

No, snad neudělám nějakou nekalou reklamu :(
Nevím, co a jak přesně je schopná udělat, nám dělá i "série" 1ks - ale s Čitečkou jsou kamarádky.
http://www.mistnihrdina.cz/pribeh_0805.html
http://www.arbeus.info/

Když neprásknete, že sem dal adresu na tentu její poudku, klidně se ohlašte že přese mě :)
Pet
  • 0

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 20:10

semik75 napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
Tak to je klasika. Viděl bych to na velikost kolem 15cm. Výřez z černé samolpící folie. Ten motiv by bylo vhodné mít v křivkách, aby to šlo na ploteru z folie vyříznout.


Radši z bílé, ono to auto je tmavě zeleno/modrý. Půjde to na zadek, na dveřích by to muselo být příliš velký a takovej exhibicionista zase nejsem. :)
...
Není tam moc místa, ale vejde se to tam dlouhý 20cm.

S tím vyřezáváním, myslíš že půjdou vyřezat i takový prckové jako jsou ty dolní písmeka? Vyjdou velký tak 8mm. To by asi moc nedrželo...


Určitě obyčejná bílá folie. R v kolečku na TB Decal má tak 4mm a bez problémů drží. Převeď si tu předlohu do vektorové grafiky a můžeš to zkusit v některé reklamce. Bohužel ten jeden kousek může vyjít i na pár stovek.
  • 0

#18 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 21:29

Mám nálepku na Babettě a nosorožce i s track. číslem jsem přenesl i na triko. TB2F7YD
  • 0

#19 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 23:08

Atip napsal/a:
Šemíku, mohl bys mi dát provizorní lísteček s trackovacím číslem za okno. Jestli jsem z fotky dobře poznal, kde parkuješ, tak docela často jezdím okolo, neboť vozím dcerku do nedaleké školy ;).


Zítra ji nechám úhledně zalaminovat a nalepím na zadní sklo. Skolka tu je nedaleko, stejne jako zakladka a gympl. Tak snad jsi poznal spravne. Uvidíme kdo bude mít FTF. ;) Jen aby z toho nebyl FTG...

Citecka napsal/a:
No, snad neudělám nějakou nekalou reklamu :(

http://www.arbeus.info/


Diky za odkaz, napsal jsem ji a uvidime. Chtel bych to na pruhlednym, tak nevim... Kdyz to nevyjde tak napisu nejaky ty reklamni agenture, A kdyz to udelaji dobre tak jim taky udelam reklamu ;)
  • 0

#20 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 9:33

Ver tomu, ze TB jako nalepka na auto je nejlepsi, protoze si ho spis vsimnou kaceri. Ale nedelej si velke nadeje. Jezdim s nim na zadnim okne uz dost dlouho, ale nejvic je discoverovan na eventech ci pri FTF. Jinak bida.:(
http://www.cache-adv...ducts.asp?id=11
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama