Přejít na obsah


Fotka

Jak zjistím že byla založena nová keš?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
106 odpovědí na toto téma

#41 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 9:51

A jen bych doplnil. GC beru jako koníček, hobby, odreagování, relaxaci, sport a já nevím co všechno. Je to pro mě nejlepší alternativa jak trávit volný čas.

Proto takovéto aplikace, programy apod. nesmysly nepoužívám, ale pokud mě nějakej chytrolín s nějakou takovou aplikací tento koníček odebere, tak ať si nepřejte vidět to čóro potom.

Berte více ohledu na ostatní lidi, přátelé.

P.S. Nezastávám ničí stanovisko zde. Vaše názory jsou mě ukradené (jeje, drobet úlet v té solidárnosti), neboť se tu hádáte o blbostech.
  • 0

#42 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 10:56

My jsme zaregistrovaní na této stránce http://geocaching.ba...eu/default.aspx a vždy, když je založená nová keška nám přijde e-mail. Zkuste to. Je to fakt dobrý :) A to ani nemusíte mít PM.
  • 0
Hledejte a najdete!

#43 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 12:26

baron napsal/a:
My jsme zaregistrovaní na této stránce http://geocaching.ba...eu/default.aspx a vždy, když je založená nová keška nám přijde e-mail. Zkuste to. Je to fakt dobrý :) A to ani nemusíte mít PM.


Už se to tu řešilo.. To jste lidi takový sociální případy, že si PM nemůžete dovolit? Tyhle sračky patří zrušit a uživatele zabanovat.
  • 0

#44 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 12:55

swoop.name napsal/a:

baron napsal/a:
My jsme zaregistrovaní na této stránce http://geocaching.ba...eu/default.aspx a vždy, když je založená nová keška nám přijde e-mail. Zkuste to. Je to fakt dobrý :) A to ani nemusíte mít PM.


Už se to tu řešilo.. To jste lidi takový sociální případy, že si PM nemůžete dovolit? Tyhle sračky patří zrušit a uživatele zabanovat.

Souhlasim, tohle sem proste nepatri. To uz si sem muzeme rovnou psat odkazy na warez.
  • 0

#45 VIDJA

VIDJA

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 16:20

Asi jsme si uz tak zvykli na kradeze,ze nam to ani neprijde,30 dolaru snad neni tak moc.
  • 0

#46 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 16:24

Pripada mi,ze se 30 dolaru na rok zaplatit da. Pokud zapoctu GPSku,naklady na cestovani a dalsi,je to mnohem vic,nebo bych to mel vsechno ukrast? Pak naklady skutecne nebudou velke. Tuhle diskuzi i s odkazem zrusit.
  • 0

#47 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 17:23

Taky si myslim, ze 30$ nikoho nepolozi. Navic by me zajimalo podle jakych pravidel nekdo dospel, k tomu, ze je to nemravne. Nabidli mi nejakou moznost, ktera se mi zalibila. Od zacatku mi rekli, ze bud ji budu vyuzivat na nejake urovni zadarmo, nebo mi nabidnou za 30$ rocne neco navic za nejakych podminek. Volba je na me. Ono i obchode si muzu rohlik bud koupit nebo snist a nezaplatit, pripadne odnest bez zaplaceni a asi se mi vetsinou nic nestane, ale proc bych to delal. A to navic na rozdil od GC jist musim.
  • 0

#48 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 17:37

me tohle pripomina "narky" z warehzovychn for, kde kdyz nekdo neco ulozi na rapidshare , kde premium clenstvi stoji doslova par euro, se vzdycky objevi hromada uhriku, kteri jsou schopni tydny zebrat, aby to nekdo nahral na servery , ktere maji "volnejsi" stahovaci podminky pro "neplatici"...
  • 0

#49 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 17:39

Tragedie_v_JZD napsal/a:
me tohle pripomina "narky" z warehzovychn for, kde kdyz nekdo neco ulozi na rapidshare , kde premium clenstvi stoji doslova par euro, se vzdycky objevi hromada uhriku, kteri jsou schopni tydny zebrat, aby to nekdo nahral na servery , ktere maji "volnejsi" stahovaci podminky pro "neplatici"...


:D:D - !!! TREFA !!! - :D:D
  • 0

#50 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 17:45

mitak napsal/a:

LudekV napsal/a:
Pro informace o notifikacich pro BM mrkni na Cachemapu


Cituji ze stránek: "Co mě vedlo k napsání této aplikace: 2.potřeba být upozorňován na nové keše. Platit za PM účet na gc.com mi přijde jako nehoráznost (nejde o peníze ale o princip) neboť si myslím, že takový server by se měl uživit reklamou, případně prodejem předmětů souvisejících s geocachingem."

:D Který píčus dělal ty stránky ???


Díky za uznání a skutečně lidský přístup, bez urážení.

Pokud se někomu moje aplikace nelíbí nebo se příčí jeho morálním zásadám nechť ji nepoužívá a smaže si svůj profil. Aplikaci jsem psal pro svoji soukromou potřebu a nestojím o jakoukoli popularitu.

Datel12, Plzeň
  • 0

#51 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 18:09

ale ona se teda soukrome spotrebovavana vubec netvari :D
  • 0

#52 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 22:41

sobikovi napsal/a:Nech toho moralizování, jo? Kdo tady z PM tenhle server nevyzkoušel, tak at hodí kamenem. ...

Bacha , letí další šutr.:D
  • 0

#53 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 22:43

datel12 napsal/a:

mitak napsal/a:

LudekV napsal/a:
Pro informace o notifikacich pro BM mrkni na Cachemapu


Cituji ze stránek: "Co mě vedlo k napsání této aplikace: 2.potřeba být upozorňován na nové keše. Platit za PM účet na gc.com mi přijde jako nehoráznost (nejde o peníze ale o princip) neboť si myslím, že takový server by se měl uživit reklamou, případně prodejem předmětů souvisejících s geocachingem."

:D Který píčus dělal ty stránky ???


Díky za uznání a skutečně lidský přístup, bez urážení.

Pokud se někomu moje aplikace nelíbí nebo se příčí jeho morálním zásadám nechť ji nepoužívá a smaže si svůj profil. Aplikaci jsem psal pro svoji soukromou potřebu a nestojím o jakoukoli popularitu.

Datel12, Plzeň


Frajere, kdyby se ti nekdo (hypoteticky) naboural do databaze rekneme treba db klientu, kterou (opět hypoteticky) prodavas a jeji obsah dal zadara vsem na webu - taky bys z toho nebyl unesenej. At si to priznas nebo ne, je to kradez. Kdyz to ukradnes - fajn, ses zlodej a treba ti to nevadi. Ale prsknout to takhle na web je proste svinstvo a Miták tě tituloval naprosto korektně.
Pokud to krades pro sebe je to tvoje soukroma ostuda a tvuj problem. Ale potom nechapu, za jakym ucelem je na tom zminovanem webu registrace uzivatelu? Nebo jsi schizofrenik a máš tolik osobností, že je musíš rozlišovat registracemi?
  • 0

#54 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 22:53

sobikovi napsal/a:
Kdo tady z PM tenhle server nevyzkoušel, tak at hodí kamenem.

Kámen!
http://www.csfd.cz/f...116339-rrrrrrr/
  • 0

#55 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 23:49

datel12 napsal/a:
Díky za uznání a skutečně lidský přístup, bez urážení.

Pokud se někomu moje aplikace nelíbí nebo se příčí jeho morálním zásadám nechť ji nepoužívá a smaže si svůj profil.


Já ti za tu mapu děkuji - jeden nejmenovaný PM se mi svěřil s tím, že ji také používá, protože umožňuje lepší nastavení notifikací (nemohu soudit);)
  • 0

#56 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 7:04

sobikovi napsal/a:Kdo tady z PM tenhle server nevyzkoušel, tak at hodí kamenem.


Hazu.....
  • 0

#57 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 9:25

swoop.name napsal/a:

datel12 napsal/a:

mitak napsal/a:

LudekV napsal/a:
Pro informace o notifikacich pro BM mrkni na Cachemapu


Cituji ze stránek: "Co mě vedlo k napsání této aplikace: 2.potřeba být upozorňován na nové keše. Platit za PM účet na gc.com mi přijde jako nehoráznost (nejde o peníze ale o princip) neboť si myslím, že takový server by se měl uživit reklamou, případně prodejem předmětů souvisejících s geocachingem."

:D Který píčus dělal ty stránky ???


Díky za uznání a skutečně lidský přístup, bez urážení.

Pokud se někomu moje aplikace nelíbí nebo se příčí jeho morálním zásadám nechť ji nepoužívá a smaže si svůj profil. Aplikaci jsem psal pro svoji soukromou potřebu a nestojím o jakoukoli popularitu.

Datel12, Plzeň


Frajere, kdyby se ti nekdo (hypoteticky) naboural do databaze rekneme treba db klientu, kterou (opět hypoteticky) prodavas a jeji obsah dal zadara vsem na webu - taky bys z toho nebyl unesenej. At si to priznas nebo ne, je to kradez. Kdyz to ukradnes - fajn, ses zlodej a treba ti to nevadi. Ale prsknout to takhle na web je proste svinstvo a Miták tě tituloval naprosto korektně.
Pokud to krades pro sebe je to tvoje soukroma ostuda a tvuj problem. Ale potom nechapu, za jakym ucelem je na tom zminovanem webu registrace uzivatelu? Nebo jsi schizofrenik a máš tolik osobností, že je musíš rozlišovat registracemi?


Vaše přirovnání poněkud pokulhává v tom, že data na gc.com jsou veřejně přístupná všem. To ve vámi uváděném případě neplatí.
To, že se někdo zaregistruje na server činí ze své svobodné vůle a nikdo ho k tomu nenutí. Nebo snad zakážete prodávat nože z důvodu, že by s nimi někdo mohl spáchat trestný čin?

Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?
  • 0

#58 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 9:37

datel12 napsal/a:
Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?

Ano, zaregistroval jsem se, abych vyzkloušel sms notifikace a to je vše. Oficiální server poskytuje vše jak má a jsem spokojenej, ale bohužel můj mobilní operátor posílá sms zmršené, tak jsem se chtěl podívat jak to funguje tady... Službu už nevyužívám a ani nehodlám využívat, možnost smazat svůj účet jsem ale nenašel..
  • 0

#59 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:01

sobikovi napsal/a:

datel12 napsal/a:
Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?

Ano, zaregistroval jsem se, abych vyzkloušel sms notifikace a to je vše. Oficiální server poskytuje vše jak má a jsem spokojenej, ale bohužel můj mobilní operátor posílá sms zmršené, tak jsem se chtěl podívat jak to funguje tady... Službu už nevyužívám a ani nehodlám využívat, možnost smazat svůj účet jsem ale nenašel..


No mě notifikace bez souřadnic, pouze s odkazem připadá zmršená i na PC :-)
Váš účet mažu, aby vás to zase nesvádělo zkoušet jako třeba 8.1.2009 :-)
  • 0

#60 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:03

datel12 napsal/a:

sobikovi napsal/a:

datel12 napsal/a:
Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?

Ano, zaregistroval jsem se, abych vyzkloušel sms notifikace a to je vše. Oficiální server poskytuje vše jak má a jsem spokojenej, ale bohužel můj mobilní operátor posílá sms zmršené, tak jsem se chtěl podívat jak to funguje tady... Službu už nevyužívám a ani nehodlám využívat, možnost smazat svůj účet jsem ale nenašel..


No mě notifikace bez souřadnic, pouze s odkazem připadá zmršená i na PC :-)
Váš účet mažu, aby vás to zase nesvádělo zkoušet jako třeba 8.1.2009 :-)

A co všem prozradíš o mně? :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama