Přejít na obsah


Fotka

Jak zjistím že byla založena nová keš?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
106 odpovědí na toto téma

#101 Joz-in

Joz-in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 14:57

Já když nedávno začal a zapojil se, tak jsem bylpřipraven používat klasickou mapu na gc.cz/gc.com. Ale to jak mi prostě ve dvou prohlížečích nechodila a nefunguvala... prostě řešením byl bartik a já mu za to děkuji... Jinak bych se k ničemu nedostal. Tak asi tak.
  • 0

#102 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:26

Osobně nejsme PM a díky ti "datel12" za možnost dostávat notifikaci na nové kešky. Navrhuji toto vlákno zamknout - mám pocit že už se tu diskutuje o blbostech a původní dotaz byl již zodpovězen.
  • 0

#103 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 10:46

datel12 napsal/a:
Zajímavé, co někteří dokáží napsat, aby se nám všem pochlubili, jak jsou poctiví. Nezapomeňte ale také na tuto haldu nepoctivců naházet i řidiče, kteří také porušují zákon například rychlou jízdou. Já, narozdíl od nich porušuji ne zákon ale pravidla jedné soukromé společnosti. To je to samé jako když poruší pravidla třeba fotbalista. Je to podle vás také zloděj, vrah..?
Data, která jsou na mých stránkách, jsou data veřejně dostupná na gc.com. Tím, že je umožňuji prohlížet jiným porušuji pravidla GS. Za to si ten kámen zasloužím. Ale nazývat mě zlodějem?


Včera jsme to řešili s Mitákem.

Podle mě všechny obchody měli mít zeleninu zadarmo: zemědělci dostávají dotace, obchody zeleninu nakupují za mrzký peníz a sámošky by stejně měli žít jen z reklamy. Pojďme vybrat nejbližší samošku, protože já mám pravdu a mám na zeleninu nárok!
  • 0

#104 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 13:30

No moment. Nebavili jsme se o masnách ?! :@
  • 0

#105 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 13:40

No to jo. Mělo to vypadat poučně a navíc jsem si říkal, že lidi sežerou zeleninu a maso zůstane nám.
  • 0

#106 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 14:09

mitak napsal/a:
No moment. Nebavili jsme se o masnách ?! :@


no proto, uz jsem si rikal, ze vam siblo :D. zeleninu, brrrr :P
  • 0

#107 mizaldici

mizaldici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 7:32

Takže to vypadá že problém byl vyřešen tudíž toto vlákno zamykám děkuji všem za rady
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama