Přejít na obsah


Fotka

Je toto ještě geocaching?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#21 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:06

Colonel74 napsal/a:
Je zajimavy, jak nekdo, komu vadi, ze nekdo jinej porusi zakon, sam porusi zakon proto, aby mu to znesnadnil. Viz vase klacky a brambory do vyfuku, tedy evidentne poskozovani cizi veci. Jinak k tomu nemam moc co rict,


Ja bych rekl ze je to spis takovy to zvatlani pro nudne zimni inverzni dny nez popis reality. ;) Ostatne brambora neni standartni vybavou. Ja jsem rad kdyz nezapomenu vsechny ty blbosti co taham kvuli fotaku. :)

Colonel74 napsal/a:Hajtru znam a vim, ze u ty kese nebyl autem proto, ze by nebyl schopnej tam dojit pesky a jsem presvedcenej, ze pri odlovu nebyla zasadnim zpusobem poskozena priroda, i kdyz samozrejme vime vsichni, ze se to nema.


Ale to ne-zasadni poskozeni bych teda chtel videt. To ze nekam zajedu autem/ctyrkolkou/motorkou proste zanecha stopy. Kdyz to neni aspon zpevnena cesta tak to bez koleji nejde. Ja vyrazim ven si odpocinout od mesta a hluku a tak je jasny ze mi hodne vadi kdyz se za mnou zjevi nejaky blbecek v 4x4 a ja se musim klidit z cesty abych nahodou nebyl testovaci prekazka. :@ Auta potkavam jen naprosto vyjimecne, za to motorky a ctyrkolky se neprijemne mnozi... prekvapive maji dotycni temer vzdy sundanou SPZ. Procpak asi?
  • 0

#22 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:23

Mam jednu taku rypavu pre zastancov drive-in v lese... ako maskujete stopy auta veduce ku stage? :)
  • 0

#23 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:27

drobik napsal/a:
Mam jednu taku rypavu pre zastancov drive-in v lese... ako maskujete stopy auta veduce ku stage?

Prece stejne jako maskujes ted stopy ve snehu...
Projezdis po lese falesne stopy okolo... ;)
  • 0

#24 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 15:37

Děcka, auto je aspoň slyšet, to uskočíte ... ale takový cyklista zezadu ... :D
  • 0

#25 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:03

Nahodou auto se v zime hodi k vyhrabavani cache.

cca v 1/3 :o
  • 0

#26 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:35

Colonel74 napsal/a:
Je zajimavy, jak nekdo, komu vadi, ze nekdo jinej porusi zakon, sam porusi zakon proto, aby mu to znesnadnil. Viz vase klacky a brambory do vyfuku, tedy evidentne poskozovani cizi veci. Jinak k tomu nemam moc co rict, Hajtru znam a vim, ze u ty kese nebyl autem proto, ze by nebyl schopnej tam dojit pesky a jsem presvedcenej, ze pri odlovu nebyla zasadnim zpusobem poskozena priroda, i kdyz samozrejme vime vsichni, ze se to nema.
A jeste mi je divny, ze si nejaky mravokarce nevsiml, ze zmineny bezdomovec v lese palil vatru, to se prece nesmi! ;)
...

Jenže bezdomovec by bez tý vatry chcípnul. ;)
Nechci nikoho soudit, ale tenhle způsob odlovu (spíš možná obecně chování) se mi taky nelíbí. Přijde mi to podobně přitrouble zbohatlická zábava, jako jezdit kde se dá čtyřkolkou. Když to bude dělat jenom málokdo, je mi to fuk. Když nezanedbatelné procento lidí, že mě to začne otravovat, přidám se milerád, když ne ke klackům, aspoň k vypuštěným kolům. :D
  • 0

#27 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 16:43

Colonel74 napsal/a: Kdyz uz tedy je rec o Hajtrovi, tak tady:


Moc děkuju, žes mi osvětlil, kdo je ten pán, co potřebuje zkoušet auto v pražském lesíku, ale hlavně, žes mě navedl na video s MEGA SPOILEREM k "Záhadě hlavolamu" ... tak abych snad vyrazil pro finálku... :D
  • 0

#28 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 17:40

No, colonel, tos ustřeli fakt hodně vedle :( Jednak se tu nebavíme o bezdomovcovi, to je hodně slabá diskuzní podpásovka, jednak není moc řeč o zákonech, spíš o tom zdravým rozumu a lidský slušnosti. Koneckonců, na trempu jsem býval - a většinou i dnes jsem - v rozporu se stávajícími zákony také. Což vypovídá víc o těch zákonech, než o mně. Auťák v lese, se řvoucím motorem a řvoucími adrenalinovými nabuděnci v něm, to je prostě paďouřina k odplivnutí. No, a pokud jde o bramboru: za mne by to byl strom těsně za a před autem, ale ještě spíš prořízlý gumy. Jak už jsem říkal, když mne neuchrání slušnost, musí klacek. A příklad z TyTrubky je taky excelentní výpal. Jen aby si ho nepodali skuteční Vontové... pak by škemral o ty prořízlý gumy :) PS: bavíme se o principu, takže veškerá oslovení berme v obecné, ne osobní rovině, ju? B)
  • 0

#29 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 18:04

Citecka napsal/a:
No, colonel, tos ustřeli fakt hodně vedle :( Jednak se tu nebavíme o bezdomovcovi, to je hodně slabá diskuzní podpásovka, jednak není moc řeč o zákonech, spíš o tom zdravým rozumu a lidský slušnosti. Koneckonců, na trempu jsem býval - a většinou i dnes jsem - v rozporu se stávajícími zákony také. Což vypovídá víc o těch zákonech, než o mně.
Auťák v lese, se řvoucím motorem a řvoucími adrenalinovými nabuděnci v něm, to je prostě paďouřina k odplivnutí. No, a pokud jde o bramboru: za mne by to byl strom těsně za a před autem, ale ještě spíš prořízlý gumy. Jak už jsem říkal, když mne neuchrání slušnost, musí klacek.

A příklad z TyTrubky je taky excelentní výpal. Jen aby si ho nepodali skuteční Vontové... pak by škemral o ty prořízlý gumy :)

PS: bavíme se o principu, takže veškerá oslovení berme v obecné, ne osobní rovině, ju? B)

Jasně prořež to, propíchej, lak poškrábej a pak si hrdě přišij na košili nášivku Tři orlí kola :D To auto nebohé za to fakt může.
  • 0

#30 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 18:43

prekvapive maji dotycni temer vzdy sundanou SPZ. Procpak asi?


Asi to bude tím, že mnohé lehké stroje, krosky a čtyřkolky nesplňují homologaci pro provoz na silnici (světla, blinkry, nikoli pro rýpaly emise a unikající olej). SPZ nemají sundanou, protože jí nikdy neměli. Jezdí mimo silnici a po ní jen v nutné chvíli (jasně, nemají vůbec).

PS: A není to ono české: "já nechci lepší kozu (auto, abych to mohl taky zkusit), já chci aby ta jeho chcípla (tak at si ho má ale nejezdí s ním)... :@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#31 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 19:31

Zegga napsal/a:
PS: A není to ono české: "já nechci lepší kozu (auto, abych to mohl taky zkusit), já chci aby ta jeho chcípla (tak at si ho má ale nejezdí s ním)... :@

Ale kdeže, když pomineme ještě filozofičtější otázky o zdrojích a udržitelném rozvoji, ať si má auto, jaký chce. Já si taky koupim, jaký chci, budu-li na to mít. Bohužel zvlášť ve městech začíná být s auty trochu k nehnutí, takže proč je cpát i do míst, kde si od nich chce většina lidí odpočinout?
Zní to samozřejmě celý směšně vzhledem k debatě o jednom výjezdu jednoho auta do zamrzlého zasněženého silně příměstského lesíku no...:)
Mimochodem není typický "český" neargument o "typické" české povaze už trošku okoukaný a vyčpělý? :D
  • 0

#32 chalma

chalma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 19:40

Nemám nic proti tomu, at si každý loví podle jeho gusta. To, že porušují zákon, je ostatně věc jejich svědomí a následky si ponese každý sám. Vadí mi pokud tím trpí jiní. Napřiklad se něco byt by nechtěně zničí, popřípadě kravál, devastace přírody a podobně.
  • 0
Víte co je největší šílenost? Dělat věci stejně a očekávat jiný výsledek. :-)

#33 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 20:22

no hranice kazdeho znas konci tam kde zacina hranice ostatnich. Obecne nejde o jeden odlov , ale pokud se to satne normalni a normalne to zacnem delat vsichni dokazete si predstavit jak to tu bude vypadat. A ze pokud jeden zacne delat neco co je se zacne rikaz ze je v poradku rychle se pridavaji ostatni az se to nakonec stane standartni (bezny , normalni, spolecensky uznane). Koukneme se na obycejnou bankovni loupez , pokud se pri ni nestrili dokonce tomu lupici fandime a kor kdyz udela neco ftipneho, ale je to porad prachsprosty zlodej ktereho bysme doma nechteli ani videt :))) pokud neprinese ten pytel penez.
  • 0

#34 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 20:34

Chodit pěšky umí každý trouba, ale zdolat autem terén, to už chce umění a zkušenosti.
  • 0

#35 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 20:44

Ále simtě, trochu zašlapeš na pedály, zatočíš volantem, občas zahejbeš pákou a je to. :D:D:D:p
  • 0

#36 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 20:57

zlicinaci, myslím, že se mi téma nelíbí více než vám, přesto jsem nebyl osobní. A miták, souložit umí každý trouba, ale znásilnit ženskou, to chce drsňáka. Tak nějak jsi to myslel? //Edit: Peace. Nechci se s nikým hrdlit. Vyjádřil jsem SVůJ postoj, to je celé.
  • 0

#37 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 0:11

Kdyby to do toho logu nenapsali, nikdo by to ani nepoznal a byl by klid.... Není nad zlaté pravidlo: Zatloukat, zatloukat, zatloukat! A pokud se to provalí, tak zatloukat, zatloukat a zase zatloukat!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#38 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 0:15

polerok napsal/a:
Kdyby to do toho logu nenapsali, nikdo by to ani nepoznal a byl by klid.... Není nad zlaté pravidlo:
Zatloukat, zatloukat, zatloukat! A pokud se to provalí, tak zatloukat, zatloukat a zase zatloukat!

Ještě lepší pravidlo je "mluviti stříbro, mlčeti zlato"
:D:D:D
  • 0

#39 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 0:29

junet napsal/a:

polerok napsal/a:
Kdyby to do toho logu nenapsali, nikdo by to ani nepoznal a byl by klid.... Není nad zlaté pravidlo:
Zatloukat, zatloukat, zatloukat! A pokud se to provalí, tak zatloukat, zatloukat a zase zatloukat!

Ještě lepší pravidlo je "mluviti stříbro, mlčeti zlato"
:D:D:D


Mě stačí TTF :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#40 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 16:15

Moc krásně se to čte po tom vláknu o bartikově nelegální geomapě :) Kde ti samí kačeři, kteří zde hájí vejfukáře v lese, tam plamenně odsuzují Bartika jako zloděje (ahoj Mitáku ;)). Tak znovu. Jezdit autem po neveřejných lesních cestách je bez explicitního povolení majitele lesů je nelegální. Stejně nelegální, jako stahovat data z gc.com robotem a nabízet je BM členům. Bez ohledu, zdali by tam Hajtra mohl či nemohl dojít pěšky. Punktum.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama