Přejít na obsah


Fotka

PQ z gmail.com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 18:25

Ahoj, rád bych se zeptal, jak správně nastavit GeoGet pro stahování PQ z gmail.com. V GSAK mi to fungovalo, tady se nemohu přihlásit k účtu, nebo nestahuji. Pokud zadám jiný pop3 účet (ne gmail.com), je přihlášení ok. Gmail používá port 995 a ten nikde nezadám. Zkoušel jsem všechny 3 možnosti z roletky Security, bezvýsledně. Zkusil jsem server zapsat jako "pop.gmail.com:995" a při volbě "Implicit SSl/TLS" jsem se alespoń přihlásil, ale nic se nestáhlo. Resp. se ojevilo stahování "1/3," ale celkový výsledek nula nula nic. Přitom tam mám několik set zásilek - půl roku jsem byl mimo provoz:-) Přílohy jsou zazipované. Mám GeoGet 2.0.21.408. Používáte někdo pro PQ také gmail.com?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 18:35

Nastavení mám takovéto: Server: pop.gmail.com:995 Type: POP3 Username: sobikovi.geocaching Pasword: jaké máš Security: Implicitní SSL/TLS (tunel mode on special port) Delete afrer download: ano Download new only: ne Na gmailu ale je dobré ještě jít do nastavení a zvolit tam pro účet "Zpřístupnit protokol POP pro veškerou poštu (i pro poštu, která již byla stažena)" Řešil jsem tady ale problém s přeposlanou zprávou.
  • 0

#3 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 18:46

No tak to jsem z toho..., protože to máme (přiměřeně) stejně, včetně toho nastavení pro stažení zásilek z dřívějška. Ale u mne je vždycky všechno jinak, takže se není čemu divit:| Díky za odpověď.
  • 0

#4 petr74

petr74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 18:49

Ehm... Tak trochu trapas - teď na závěr, jak jsem dával port za dvojtečku, napsal jsem do účtu sice svůj, ale jiný gmail účet s tímtéž heslem:D Už to jede. Díky
  • 0

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 18:50

viz příloha
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama