Přejít na obsah


Fotka

Vybarvujeme mapu Evropy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
189 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 15:34

Autacek napsal/a:
Doporučuju na daný účel (vybarvené mapy Evropy a světa) plně automatické itsnotaboutthenumbers.com, stačí nahrát vlastní stats, vše ostatní funguje již plně automaticky..., včetně jiných statistik.

ukázka map:
http://www.itsnotabo...t.php?id=760624
http://www.itsnotabo...t.php?id=760624


.... az ted jsem se dokopal k tomu, abych to vyzkousel a musim rict, ze tohle je fakt super a hlavne to funguje opravdu naprosto blbuvzdorne a automaticky. Vrele doporucuju a dik za link. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 17:46

R-A-von-B napsal/a:
Počítají se při poctivém vybarvování i virtuálky? :D


Proc ne, jak jinak vybarvit treba mapu USA, kdyz tam clovek nikdy nebyl. Tech 50 statu se tak da vybarvit i za den. :D:D:D
  • 0

#23 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 19:46

Já se sice nemohu pochlubit 20 či vice zabarvenymi staty na mapě, ale zato mám jeden takový zvláštni stát, který nemají ani ti největši vybarvovači co zde zatim psali.
Tím statem myslím Makedonie :):)

http://www.geocachin...92-cadab4d5a13c
  • 0

#24 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 21:32

R-A-von-B napsal/a:
Počítají se při poctivém vybarvování i virtuálky? :D


Já mám dva státy vybarvené pouze virtuálkami. Ale takovými, na kterých jsem byl fyzicky. Gaučovku nemám ani jednu, protože je neuznávám.
  • 0

#25 izidor

izidor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 22:53

no tak ja mam jen 19 evropa, 20 svet. To budu muset trochu pridat abych se dostal do top listu :)
http://www.geocachin...80-5d30f035eef1
  • 0

#26 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 8:05

Ja jsem moc zemi bohuzel nepridal, ale alespon pomalu pracuju na perlovskych scriptech

... zatim jako malou ochutnavku jsem vytvoril novy GC ucet, ktery ma v profilu aktualni poradi kaceru, kterym kontroluju pocet navstivenych zemi (a maji nalezy v alespon 15 evropskych zemich).

http://www.geocachin...fc-a55283a4dd0f
  • 0

#27 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 8:34

Dobra prace, jen nevim, podle ceho to generujes, ja tam napriklad se svyma 16 zemema chybim :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#28 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 22:55

Prave jsem se (po dlouhy dobe) videl s makrem FindStatsGen3 :) a rika, ze prej 18 zemi v Evrope a dve mimo (Cina fakt jo a USA gaucovky - kdyz to tenkrat jeste vypadalo jako dobrej napad, ale ja tam parkrat fakt byl ;) - ovsem na nalezu netrvam) - kam se mam prihlasit? :) Edit: ty vogo, ja tam jsem... tak dik! :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#29 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 7:01

Colonel74 napsal/a:
Dobra prace, jen nevim, podle ceho to generujes, ja tam napriklad se svyma 16 zemema chybim :)


Nooo ... neni to uplne jednoduche ...
1) samozrejme tam nejsou vsichni cacheri na svete -> do systemu se musi cacher pridat rucne (pak uz se pravidelne aktualizuje automaticky)

2) automaticka aktualizace probiha kazdych X-dni s tim, ze lide, kteri maji vice nalezu jsou aktualizovani casteji (nemuzu vsechny aktualizovat kazdy den, protoze by me groudspeak asi brzo zabanoval ;) )

3) pocitaji se staty, ktere patri geograficky do Evropy (+uzemi lezici v Evrope, ktera nejsou oficialne staty, ale groudspek je ma samostatne uvedeny v "Countries" ... napr. Isle Of Man, Jersey, Guernsey, ...)
... jak uz tady padlo drive ... otazka "evropskych" statu neni jednoducha a hledisek, ze kterych se na ni da podivat je hodne. Snad spravny vycet je prave na wikipedii (jak tady drive nekdo zminil) ... BTW: je jich 53 a snad se dokopu uz konecne nekde udelat jejich vycet :)

4) To, ze mi "neutece" nejaky cacher, ktery vybarvil celou Evropu mam udelano tak, ze v systemu jsou vsichni lidi, kteri nasli nejakou cache v Belorusku nebo Moldavii (a snad brzo pribude jeste Andorra, a casem asi Spicberky), takze pokud nekdo nezaloguje vsechny tyto 2 (3) staty najednou, vime o nem ;))

Co se tyka tveho pripadu. Vcera jsem te chtel pridat do systemu a zjistil jsem, ze uz tam jsi, jenom chvilku trvalo nez se tvoje data aktualizovala (coz shodou okolnosti bylo vcera vecer). Takze uz s 15 (!!) staty jsi i ve vypisu ve zminenem profilu ... Kypr bohuzel nelezi z geografickeho pohledu v Evrope (coz je z pohledu na mapu celkem zerjme) - byt patri do EU (jeho "recka" cast), plati se tam eury a casto je mezi evropskymi staty uvaden (z "kulturnich a politickych hledisek") ...

Takze jestli vite o nekom, kdo ma 15+ evropskych statu a vsimli jste si, ze neni na profilu zobrazen, dejte vedet a ja ho pridam ... :) ...
  • 0

#30 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:54

abakus napsal/a:
Chci se zeptat, jestli je tady někdo postižený tímto způsobem? Jde o vybarvování mapy Evropy nalezením aspoň jedné keše v zemi (podle FindStatGen makra pro GSAK, potažmo podle www.world66.com).


A kdy se chystas doplnit tech par policek, co ti chybi v D/T tabulce? ;)
  • 0

#31 J&I team

J&I team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:19

Ahoj, taky se hlásím do seznamu, příjde mi to jako prima nápad, taky obarvujeme. V současné době máme 18 zemí v Evropě, 21 zemí celkem.
  • 0

#32 Betax

Betax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationBrno, Vysočina

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:36

Jsem rad, ze nejsem postizen sam. B) Mam zatim 11, ale z toho 9 pri jedne dovolene. :) A nejvic me stve, ze jsme nestihli jednu v Estonsku (ujel by nam trajekt). Takze jsem projel celej sever krome estonska. :( No co uz. Kazdopadne vybarvovani zdar! :) PS: na tohle jsou super virtual cache. Nektere se daji odlovit z domu v kterekoliv zemi. :)
  • 0

#33 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:17

fotrik napsal/a:

A kdy se chystas doplnit tech par policek, co ti chybi v D/T tabulce? ;)


Ááá, koukám, že se to někomu podařilo vybarvit a hned si vyskakuje ;)

Některý políčka není problém, stačilo by nebejt línej a mít víc času, některý jsou zapeklitější.

btw: počkej, jak budeš nas*anej, až nějakej owner změní d/t kešky, která má d/t, kterou máš v tabulce jen jednou :D (kua, to je ale hnusná věta)
  • 0

#34 jtuma007

jtuma007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:18

Ahoj, dle statistikz v mem public profile bych mel mit 15 EU statu, 18 celkem. Tak prosim o pridani, Jirka
  • 0

#35 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:18

Betax napsal/a:
PS: na tohle jsou super virtual cache. Nektere se daji odlovit z domu v kterekoliv zemi. :)


To bych se musel stydět i sám před sebou...
  • 0

#36 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:26

Ne ze bych si na tom zakladal, ale kdyz uz jsi se s tim delal, tak jsem tam nakouknul a nebyl jsem tam :)) Tak diky za zarazeni, budu se snazit obarvovat dal :))) Docela me mrzi, ze jsem pri lonsky dovoleny nestih zadnou pri prujezdu Bosnou, no co uz, holt tam budu muset znova :)

drastak napsal/a:
Co se tyka tveho pripadu. Vcera jsem te chtel pridat do systemu a zjistil jsem, ze uz tam jsi, jenom chvilku trvalo nez se tvoje data aktualizovala (coz shodou okolnosti bylo vcera vecer). Takze uz s 15 (!!) staty jsi i ve vypisu ve zminenem profilu ... Kypr bohuzel nelezi z geografickeho pohledu v Evrope (coz je z pohledu na mapu celkem zerjme) - byt patri do EU (jeho "recka" cast), plati se tam eury a casto je mezi evropskymi staty uvaden (z "kulturnich a politickych hledisek") ...


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#37 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 21:40

Betax napsal/a:
PS: na tohle jsou super virtual cache. Nektere se daji odlovit z domu v kterekoliv zemi. :)


Tak prave ses z toho seznamu i do budoucna vyloucil. :D:D:D
  • 0

#38 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 21:58

Brunoos napsal/a:
Já se sice nemohu pochlubit 20 či vice zabarvenymi staty na mapě, ale zato mám jeden takový zvláštni stát, který nemají ani ti největši vybarvovači co zde zatim psali.
Tím statem myslím Makedonie :):)

http://www.geocachin...92-cadab4d5a13c


Makedonii? Tu jsem měl už v srpnu. :)
  • 0

#39 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:04

Jak jsem se dostával v tomto žebříčku výš a výš, tím víc mě to začalo bavit. Teď jsem tomu propadl úplně. :) Mno a teď když má drastak více času aby doplnoval ostatní kačery, tak zjišťuji, že se začínám propadat z krásného druhého místa pomalu až na dělené čtvrté. A to se mi nelíbí. :) Takže hned z jara mám naplánovanou cestu na malé státy (San Marino, Vatikán a Monako) hezky stopem.. :) A pak v létě opět měsíční dovolená směr Skandinávie přes východ. :) A to by bylo, abych se neocitl na tom první místě. :) Himbajs... už se těšííííím na tu cestu. A bez tak je na tom nejlepší to, že se člověk dostane ven z baráku. :)
  • 0

#40 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:11

A co takhle tu "soutez" vztahnout na cely svet a vubec na jakoukoli vybarvenou mapu. Evropa je pro duchodce, zajimave by bylo srovnani celosvetove. :D:D:D PS: jen pro rejpaly, mam jen dve neevropske zeme, takze se bych se ani do tohoto zebricku necpal. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama