Přejít na obsah


Fotka

Tak nám v Praze řádí pytlák :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
149 odpovědí na toto téma

#81 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:34

a ty jsi si opravdu tak jisty/a, ze to byl on? sice v tom, co tu cors pise je spousta rozporu .. ale stejne....
  • 0

#82 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:35

Citecka napsal/a:
Uvědom si, žes proved něco, co se týká tisíců lidí VŠECH DRUHů a teď za to halt neseš zodpovědnost. Tohle už není hra, to je reálnej život. A v něm jsou i lidi, co tě nebudou litovat nebo utěšovat, když je podrazíš - nebo když se jim prostě jen nebudeš líbit.

Zvykej si. A chovej se podle toho.


JO JO TAK PA <3 myslel sem si ze ste lepsi, ale jak koukam nemate na praci nic lepsiho nez me nebo kokokoli terorizovat
  • 0

#83 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:36

vsechno sem zduvodnil a uz se k tomu nebudu vracet acc mazu zitra, tak si na me jeste nadavejte mate na to cely vecer =)
  • 0

#84 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:48

tyjo zkuste si to vzdycky po sobe aspon precist, to co se tu deje za i/y vypada, ze vetsina ani zakladku nedokoncila :D
  • 0

#85 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 15:50

VXP napsal/a:
tyjo zkuste si to vzdycky po sobe aspon precist, to co se tu deje za i/y vypada, ze vetsina ani zakladku nedokoncila :D

lol to mam po sobe cist kdyz se na me div do baraku nehrne banda chlapku se sekyrkama ze sem jim udajne ukrad kese?:D:D
  • 0

#86 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:14

Takze, podle par rad od nejmenovaneho, vam tady neco prednesu.
Udelal sem nekolik chyb:
ze mam s GC skusenosti - protoze by ste do me j.bali jeste vic jinak!
bydliste - zmeneno ze strachu pred nervaky.
Ale to ce jsem tu rekl, za tim si plne stojim! jak muzete nekoho hned obvinovat, kdyz nemate dukazy nebo neco podobneho? kdyz me pri tom nechytite za ruku, tak to nemuzete tvrdit! Nic mazat nebudu a v hledani kesek budu pokracovat..mno pokracovat ja sem vlastne jeste ani poradne nezacal, pac sem jeste nic nemasel:D
takze sem se k tomu postavit tak, jak postavil a doufam ze to uz nechate plavat nebo si nekoho chytite at mate radost;)

Tohle je v tomto tematu asi muj posledni text.
takze HF&GL=);)
  • 0

#87 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:22

No tak, nedramatizujte to tak. Jestli to byl on, tak tady padla jednoduchá nabídka dát vše na místo a vykašlat se na to. Jestli to nebyl on, tak ať už přestane prskat a zamyslí se nad tím, že i toto je život mimo gamesy. A hlavně, uvědomí si, že internet není anonymní.
  • 0

#88 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:47

Víte co je největší paradox ?
Že Cors jako jeden z mála v tomto tématu měl (alespoň na začátku než se na něj všichni vrhli) příspěvky k věci a navrhoval řešení, které vede jako jediné k reálné eliminaci takového chování.

Kdysi když se tu probíral "Antigeocaching team" jsem svůj dost podobný názor shrnul do příspěvku:
http://www.geocachin...7270#post_87270.

A nemyslím, si, že by to v tomto případě bylo jinak.

Jednoduše - ignorovat, nediskutovat, nevkládat obrázky kartičky, suše deaktivovat kešku (bez zdůvodnění), nepopisovat situaci. Po nějaké době obnovit a vydržet. Když to někdo poruší, požádat ho o odstranění soukromou zprávou a vysvětlit proč. To je vše.
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#89 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:48

Tak sem se konečně stihl podívat na toto vlákno a sem rád že mé úvahy vedly k rozproudění diskuze a odhalení ,,pachatele'' :D:D:D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#90 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 16:48

No já bych přispěl do diskuze o soukromí: To co jsem tu na netu vyšťoural já a jiní, tedy alespoň z mé strany soukromé není, už jen proto, že je to volně na netu. V opačném případě máš asi ukrutnou schýzu a tvé první já, co chce být anonymní ať se domluví s druhým já, aby to na net nevěšelo. To jen kdo tu koho obviňuje.
  • 0

#91 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:13

Agrese. Jen další stupeň obrany. Teď tu kvičí a napadá. Nevěřím mu ani slovo. Kdo ano, jeho věc. Jiná věc ale je, když mu začnete dělat advokáta. Každý si tu může dát věci do souvislostí, jak se děly a proč. Kdyby se "náhodou" pozměnily nebo zmizely, mám screeny. Ale chlácholením a zpochybňováním a hájením možné neviny jen jemu a každému dalšímu dáváte najevo, že z toho nakonec třeba vyklouzne a nic moc se toho nestane ... což je dost hloupý návod. Nejen pro kešing, ale i pro lumpa. Protože vždycky je někde někdo, kdo se nasere doopravdy, a to se nemusí vyplatit. Fakt bych to tu už uzavřel a počkal, co bude dál.
  • 0

#92 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:21

Hele nepřelezlo už tohle vlákno určitou mez únosnou ve slušné společnosti inteligentních lidí? Co takhle trochu zklidnit!
  • 0

#93 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:25

Citecka napsal/a:
Agrese. Jen další stupeň obrany. Teď tu kvičí a napadá. Nevěřím mu ani slovo. Kdo ano, jeho věc.

Jiná věc ale je, když mu začnete dělat advokáta. Každý si tu může dát věci do souvislostí, jak se děly a proč. Kdyby se "náhodou" pozměnily nebo zmizely, mám screeny. Ale chlácholením a zpochybňováním a hájením možné neviny jen jemu a každému dalšímu dáváte najevo, že z toho nakonec třeba vyklouzne a nic moc se toho nestane ... což je dost hloupý návod. Nejen pro kešing, ale i pro lumpa.

Protože vždycky je někde někdo, kdo se nasere doopravdy, a to se nemusí vyplatit...

Pokud máš konkrétní důkazy, tak prosím, ale jinak je to, co tu předvádíš, úchylárna největší, ať už je to tak, či onak. Čarodějnici jsi takhle čirou náhodu ještě nikde nepotkal? :o
  • 0

#94 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:28

javla napsal/a:
Jednoduše - ignorovat, nediskutovat, nevkládat obrázky kartičky, suše deaktivovat kešku (bez zdůvodnění), nepopisovat situaci. Po nějaké době obnovit a vydržet. Když to někdo poruší, požádat ho o odstranění soukromou zprávou a vysvětlit proč. To je vše.

Uplne zbytecna debata. Javla ma naprostou pravdu. A navic nejde o zivot, je to jen "hra".
  • 0

#95 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:29

Umíte číst? :@
  • 0

#96 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:31

No .. nevim co bych mel umet cist... ale to co tu na adresu corse zaznelo a bylo vystourano, nejsou zadne prime dukazy.. jen domnenky a spekulace... ktere muzou ukazovat na vsechno mozne.
  • 0

#97 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:33

ja jen prihlizim jak se dohadujete o veci, kderou se nedavno pokusilo uzavrit nekolik rozumnych lidi =) ale nekderi si nedaji rict
  • 0

#98 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:38

viš jedna rad do života chovej se tak aby jsi byl čestny.obviňovat tě zněčeho mema smysl pokavad si nic neuděla a někdo ti tu nevěři bohužel.Jedine co je že nejsi ve věku aby jsi se na toto dokázal povznest.přeju ti hodně uspěchu a přechazej krize s usměvem
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#99 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:42

j diky budu se snazit, pokud mi to nekdo nebude kazit;)
  • 0

#100 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:47

udělal jsi chybu a to takovou že jsi neuvedl pravdivé udaje a pak se nemužeš divit že se na tebe sneslo to co se sneslo.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama