Přejít na obsah


Fotka

Tak nám v Praze řádí pytlák :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
149 odpovědí na toto téma

#101 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 17:49

jo? uz se to na me vailo pred udanim udaju =)
  • 0

#102 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:30

Vzhledem k tomu, že nikdo neví, kdo je doopravdy ten záškodník, tak mi tahle debata připadá dost uhozená. Co když tu keš zahodil někdo, kdo chce aby se sobikovi museli zvednout od počítače a nemohli psát do fór ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#103 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:45

Nu dobrá.... tak já tedy ty krabičky vrátím :D Ale hrozně nerad :@ Tak a teď vážně... LIDI!!! KAČEŘI!!! Kam jste dali rozum? Když tak tohle vlákno čtu, tak nevím jestli brečet a nebo se smát. Podívejte se kolik se s rostoucím počtem kačerů ztrácí krabiček a že se našel moula, kterej si z toho udělal, pro něj prima zábavu a myslí si že je king? S tím nic nenaděláme... bohužel... ale věřte, že ho to přestane bavit. Lituju ownery ztracených kešek, za každou krabičkou je spousta práce a naštve to. I mě by to štvalo. To že se vrhnul na pražské a možná ne jen na ně, by mohlo být pro něj spíš mínus. Vždyť kolik je kačerů policistů a městských policistů? Pokud by Vám opravdu šlo o to, zjistit kdo to dělá, tak je to nejmenší se podívat po okolí. Víte kolik kamer dneska monitoruje Prahu a kolik jich kouká i na kešky, u kterých se můžou policajti bavit naším odlovem ;) Tohle je spíš jen hon na čarodějnice a stejně s ním nic nenaděláte. Prostě ho ignorujte, někteří klidně i dvakrát a ono se to zase uklidní ;) Pro info... ve Francii je kulíšek a ten zase krade TB a GC z krabiček. A je tak drzej, že si je i zaloguje a napíše že ho ukrad. Co by jste potom udělali s ním? Je to hnusárna, ale tomu se nedá zabránit. Bohužel :( A tak tedy... přestaňte se tu rozčilovat a plakat nad rozlitým mlíkem a hurá do terénu na ty krabičky, co ještě nestihli ukrást ;) Vždyť hlavně o tom ta hra je, ne? :P
  • 0

#104 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:46

Cors napsal/a:
jo? uz se to na me vailo pred udanim udaju =)


Corsi podívej se do historie téhle diskuze, nikdo Ti konkrétně nevyhrožoval před tím, než jsi uvedl ty nepravdivé údaje o sobě. Nejdříve proběhlo obecné vymýšlení jak to řešit, někdo navrhoval zloděje zbít, někdo (Ty) je chtěl ignorovat. Potom Housle, myslím že spíše z legrace už kvůli tomu smajlíku, napsal, že bys ten lupič mohl být Ty. A Ty jsi reagoval tím, že jsi dostal strach a zalhal jsi o svém bydlišti a o zkušenostech s geocachingem, aby jsi odvrátil podezření. Ale jak vidíš, lež má krátké nohy a stejně se na to přišlo. Kdybys nereagoval takhle zbrkle, tak by se tahle zbytečná diskuze takhle nerozvinula a Tys nemusel být spruzený a mohl jsi v klidu začít s geocachingem, jak jsi asi chtěl. Tak doufám, že Tě to nakonec přeci jen neodradí a tuhle bezva zábavu nezavrhneš. Čau Tommu B)
  • 0

#105 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:51

kolombo napsal/a:
Vzhledem k tomu, že nikdo neví, kdo je doopravdy ten záškodník, tak mi tahle debata připadá dost uhozená.

Co když tu keš zahodil někdo, kdo chce aby se sobikovi museli zvednout od počítače a nemohli psát do fór ???

Kolombo... čekal bych víc. B)
  • 0

#106 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:51

hm tak jako na tomhle foru sem poprvy a navic tohle je fakt blba sranda..^^
  • 0

#107 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:56

Cors napsal/a:
hm tak jako na tomhle foru sem poprvy a navic tohle je fakt blba sranda..^^

a hned tolik popularity
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#108 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 18:58

tjn to bylo schvalne abych byl slavnej ;):D^^
  • 0

#109 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 19:04

Cors napsal/a:
tjn to bylo schvalne abych byl slavnej ;):D^^

Jestli jsi to nebyl, tak mlčeti zlato.
  • 0

#110 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 19:06

....
  • 0

#111 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 20:03

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:
Vzhledem k tomu, že nikdo neví, kdo je doopravdy ten záškodník, tak mi tahle debata připadá dost uhozená.

Co když tu keš zahodil někdo, kdo chce aby se sobikovi museli zvednout od počítače a nemohli psát do fór ???

Kolombo... čekal bych víc. B)


:-)
To jako víc zahozených kešek?

Zapínám GeoGet a třídím podle ownera sobikovi .....
:D:D:D:D:D:D:D

Ale vážně:
Nějak schází informace o tom, jestli takhle zmizely i další kešky.
Divnejch nicků prakticky bez nálezů je na gc.cz a gc.com plno a nikdo je nepodezírá.
Jestli mu je opravdu 13, tak co čekáte, že bude psát za moudra???

Podobně už řádila ta banda u Hradce a Pardubic a taky to přestalo bez průplesku.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#112 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 20:31

No vida, kam se to až dostalo. Ať je to jakkoliv, třeba ty krádeže teď přestanou a to je myslím to, o co nám všem šlo ;)
  • 0

#113 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 21:47

Nevím jak vy, ale já osobně vím o jedné ztracené kešce a mohu vám říct že radši bych na místě keše našel vizitku s tím že byla ukradena než to co se mi stalo na Žižkově kde jsem v kešce nalezl "hovno" a to doslova a do písmene, vím že to byl taky v jednu chvíli fenom likvidace kešek a bylo jich pokškozeno jestli pět, možná sedm, ale víc ne. Proto ono taková věc každého toho troubu přejde a nechá toho. Zatím jsem snad nenalezl na geocachingu opravdu zažraného likvidátora, je to jen určitá chvilková záliba. Proto jsem radši zakládal mysterku s kterou si takovej ňouma nedá práci, a pochybuji že umí použít google :D
  • 0

#114 Cors

Cors

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 7:29

jak tak na to koukam, trochu sem zapatral (teda jestli to jeste nevite:D) keska Michlesky sinagoga:http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=87b0b951-1dee-412d-b38e-cdc9be09004c
ma co spolecneho s keskou Gimnazie Rlisky Krasnohorske:http://www.geocachin...d7-7b8693dd352e

Domivam se tak, podle prispevku z kese z Gimlazia:
January 18 by oto.valek (32 found)

Dneska jsem u Botice našel cást (13 stran) puvodního logbooku z cache. Jestli má owner zájem, tak mužu predat.

tak doufam ze vam to alespon trochu pomuze;)
  • 0

#115 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 7:41

to cors: nevím, v čem by to mohlo pomoci, ale podle toho jak je to napsáno, tak bych to spíš odhadoval na to, že u Botiče někdo zahodil logbook z toho Gymnázia. No a časově to ale asi i odpovídá, takže bude patřit do této série. Jen na místě nikdo nenašel tu vizitku...
  • 0

#116 pekota

pekota

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 13:42

Věřím že tyhle potíže ustanou.Těhle lidí je mi spíše líto,ale snad časem pochopí že škodí především sami sobě.;)
  • 0

#117 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 13:58

... jedni pochopí, a přijdou další. S tím nic nenaděláš. Jediná možnost: nenechat si zkazit den, a důrazně vysvětlovat B) Měli by mláďata pochopit, že je to v jejich zájmu. Jednou se nechaj nachytat, a zrovna to bude někdo ostřejší, a dostanou to sečtený za VŠECHNY před nima, násobeno frustrací. A ze srandy bude špitál. Nebo soud, záleží na druhu srandy (bomby, gumy u aut, grafitta, ...)
  • 0

#118 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 16:15

UAAAAA to snad ne... :( mam v nuslich taky cache, kurna, doufam ze ho odradi cituji log "Cejda" z Michelské plynárny "Kurva mužeš mi ríci, co ty jsi vlastne zac? Kdo ti poradil sem dát pixlu? Nebo to jsi vymyslel sám? Byl jsi tam vubec? Neposlal jsi tam s tou pixlou psa? To že u tvých pixel chybí alespon náznak jakékoliv invence, ci myšlenky jsem si již tak nejak zvykl, ale toto místo je prímo na poblití. Jakou geodálnici máš na mysli? Jestli myslíš tu vyšlapanou cestu, tak to hochu není geodálnice, ale letitá cesta, po které se lidé chodí na toto místo vysrat, bezdomáci holit kabely a zlodeji odhazovat ukradené peneženky a obcanky (všeho máš na míste dost a dost). Jestli neveríš, tak se tam dojdi podívat a otevri oci. To nemužeš alespon jednou zapremýšlet a uložit do cistého prostredí, treba magnetickou filmovku? Vykašli se na ty pixly od zmrzliny, stejne ti ted v zime popraskaj a kup již jednu porádnou krabicku a dej jí na porádné místo. Nebo jestli na to nemáš, tak se ozvi a já ti nejakou filmovku, vitamínovku, nebo lock&lock krabku dám. Ale hlavne to dej z tohodle humusu nekam pryc. A ješte jednu, takovou malou pripomínku. Stálo by za to si precíst pravidla geocachingu. Já vím, že každé zákony a pravidla jsou o tom, aby se soustavne porušovaly, ale až si je precteš, tak možná pochopíš, o cem ten geocaching je a prestaneš si logovat nálezy svých vlastních krabicek." a třeba si to u mě rozmyslí :D
  • 0

#119 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 16:27

watchick napsal/a:
UAAAAA to snad ne... :( mam v nuslich taky cache, kurna, doufam ze ho odradi cituji log "Cejda" z Michelské plynárny "Kurva mužeš mi ríci, co ty jsi vlastne zac? Kdo ti poradil sem dát pixlu? Nebo to jsi vymyslel sám? Byl jsi tam vubec? Neposlal jsi tam s tou pixlou psa? To že u tvých pixel chybí alespon náznak jakékoliv invence, ci myšlenky jsem si již tak nejak zvykl, ale toto místo je prímo na poblití. Jakou geodálnici máš na mysli? Jestli myslíš tu vyšlapanou cestu, tak to hochu není geodálnice, ale letitá cesta, po které se lidé chodí na toto místo vysrat, bezdomáci holit kabely a zlodeji odhazovat ukradené peneženky a obcanky (všeho máš na míste dost a dost). Jestli neveríš, tak se tam dojdi podívat a otevri oci. To nemužeš alespon jednou zapremýšlet a uložit do cistého prostredí, treba magnetickou filmovku? Vykašli se na ty pixly od zmrzliny, stejne ti ted v zime popraskaj a kup již jednu porádnou krabicku a dej jí na porádné místo. Nebo jestli na to nemáš, tak se ozvi a já ti nejakou filmovku, vitamínovku, nebo lock&lock krabku dám. Ale hlavne to dej z tohodle humusu nekam pryc. A ješte jednu, takovou malou pripomínku. Stálo by za to si precíst pravidla geocachingu. Já vím, že každé zákony a pravidla jsou o tom, aby se soustavne porušovaly, ale až si je precteš, tak možná pochopíš, o cem ten geocaching je a prestaneš si logovat nálezy svých vlastních krabicek." a třeba si to u mě rozmyslí :D


No bejt tebou tak bych se z takovým logem moc nevytahoval
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#120 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 16:43

watchick napsal/a:
UAAAAA to snad ne... :( mam v nuslich taky cache, kurna, doufam ze ho odradi cituji log "Cejda" z Michelské plynárny "Kurva ... a prestaneš si logovat nálezy svých vlastních krabicek." a třeba si to u mě rozmyslí :D


Trochu OT otázka, proč si vlastně loguješ nálezy vlastních keší?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama