Přejít na obsah


Fotka

Článek o geocachingu.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#21 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:52

Tommu napsal/a:

pozorjed napsal/a:
Škoda, že krom mapy nálezů není i mapa kačerů.

Ale je, tady. Tu mapu myslím.

no, to zrovna není mapa s vykreslením hustoty kačerů (podobně jako mapa keší) :(. Nějaký lepší a přesnější pokus ? ;)
  • 0

#22 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:53

MaFa: Nápodobně. Chci mít v záznamech ty TB, které jsem měl v pařátech, když si budu chtít zavzpomínat a mrknout, kam už doběhly. Pozorjed: v Olmíku jsem dneska byl (to jsem vám posílal z Fakultní nemocnice) a i když bylo všude moře kačerů (=lidí, co všichni dělali, jakože mají nějakou práci :-), tak tyto dvě mezi nimi určitě nebyly.
  • 0

#23 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:57

Pontiac_CZ napsal/a:
Pozorjed: v Olmíku jsem dneska byl (to jsem vám posílal z Fakultní nemocnice) a i když bylo všude moře kačerů (=lidí, co všichni dělali, jakože mají nějakou práci :-), tak tyto dvě mezi nimi určitě nebyly.


asi to bude tím, že nejsou úplně z Olomouce :), ovšem pro účely článku ano :) ;)
  • 0

#24 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:58

Dvaatřicet vykutálených kačerů si přečte obrázkové noviny, potom šupajdí kamsi do Arizony k mrtvé kešce, vzkřísí rok nezvěstný TB a hrdě hlásí, že umí číst. Pěknej výkon:)
  • 0

#25 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 22:02

MaFa napsal/a:
To mi připadá jako pěkně hnusný vůči ownerovi, já teda pěkně nadskakuju už když vidím jedno discovered, natož pak několik desítek. Co vůbec má někdo z discovered na TB, to fakt nechápu. Když s TB nehnu, tak ho neloguju.


Bodik do statistik v trackables. Ja osobne si TB napisu, pokud jej opravdu potkam. Kazdy v GC vidi to svoje, tak proc ne, ale kdyz ten TB nema kacer fyzicky v ruce, tak je to o nicem takto logovat uz jen proto, ze jej vlastne ani neobjevil.

Je to to same, jako kdyz nekdo rekne, ze byl na Floride a pritom videl jen obrazky z Miami nekde v casopise.

Mozna by to chtelo dalsi moznost vedle discover: TB/GC neviden, ale mam trackovaci cislo. :D
  • 0
Není keš jako keš...

#26 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 22:48

Spis si myslim,ze si to "autor" clanku cele predelal podle sebe. Co by taky clovek cekal od Sipu...
  • 0

#27 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 22:54

Jo, taky jsem ho zalogoval, dal jsem tím průchod svému rozhořčení nad publikací trakovacího čísla v takovým škváru. Přiznejte se, kdo tu fotku tomu bulváru prodal?
  • 0

#28 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 23:41

MaFa napsal/a:
To mi připadá jako pěkně hnusný vůči ownerovi, já teda pěkně nadskakuju už když vidím jedno discovered, natož pak několik desítek. Co vůbec má někdo z discovered na TB, to fakt nechápu. Když s TB nehnu, tak ho neloguju.

Důvod si najde každý podle svého gusta. Pro mě je to vyjímečná situace. Viděl jsem TB v keších, na eventech, u kamarádů, ale v časopise to tady ještě nebylo! To si nemůžu nechat ujít! B) :D :D
  • 0

#29 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 23:48

tak už 27 ... to musí mít v "unite for diabetes" radost, že jim tolik lidí (a takové známé nicky!) za den dá v nesrozumitelném jazyce vědět, že se jejich TB dostal do pochybných "novin".


mozna uz je to jen vzpominka na ten TB, protoze kes, ve ktere ma byt, je archivovana a od konce srpna ztracena, a k jeho poslednimu fyzickemu nalezu doslo v pulce brezna lonskeho roku.
v souvislosti s tim by me zajimalo, kdo, kdy a kde poridil jeho fotku?
  • 0

#30 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 23:49

Webcam cache - Speciální schránka, v níž je umístěna webkamera, která lovce natočí. // tak tohle je hodně zajímavý:o nefunguje webcam na principu volně přístupných webcamer??:D:D
  • 0

#31 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 23:55

tomasgn napsal/a:
mozna uz je to jen vzpominka na ten TB, protoze kes, ve ktere ma byt, je archivovana a od konce srpna ztracena, a k jeho poslednimu fyzickemu nalezu doslo v pulce brezna lonskeho roku.
v souvislosti s tim by me zajimalo, kdo, kdy a kde poridil jeho fotku?

V ČR to pravděpodobně nebylo, TB tu nikdy nebyl... no a zas tak bych ten Šíp nepřeceňoval. :)
  • 0

#32 rpalat

rpalat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 23:57

To mi připadá jako pěkně hnusný vůči ownerovi, já teda pěkně nadskakuju už když vidím jedno discovered, natož pak několik desítek. Co vůbec má někdo z discovered na TB, to fakt nechápu. Když s TB nehnu, tak ho neloguju.


Každý knoflík nebo páčka k něčemu je. Kdyby na GC nechtěli u trakovatelných věcí mít tuto volbu, tak ji nebudou do systému implementovat a zanášet si databázi nesmysly. Kromě ikony pro tebe to má i praktický význam pro reálneho vlastníka předmětu - zpětnou vazbu. Pokud bug někde dlouho leží (je např. moc velký a nikdo se s ním nechce tahat), tak každé discovered jej uklidní více, než úvahy nad tím, jestli tam ten bug opravdu je nebo ne, když o jeho transport neprojevilo zájem ani posledních 20 návštěvníků.. A to nebudu rozvádět případy, kdy je jinde než má být.
V tomto konkrétním případě, si majitel bugu, může být jist, že tento jeden z jeho 20000 je naživu. Píšou to přece v novinách, takže to musí být pravda.

Z úcty k vystavovateli jsem si jej zalogoval taky.
  • 0

#33 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 0:09

Mafi5bj napsal/a: Důvod si najde každý podle svého gusta. Pro mě je to vyjímečná situace. Viděl jsem TB v keších, na eventech, u kamarádů, ale v časopise to tady ještě nebylo! To si nemůžu nechat ujít! B) :D :D


Tohle jsem čekal...z úplného nesmyslu a lovení ikonek se vlastně stane takový "malý roztomilý virtuální minievent" ... vlastně až takový happening... a podle mého není daleko doba (počítám tak 1 stránka tohohle vlákna), kdy se začnou zalogovaní vysmívat nezalogovaným, že si nechávají ujít takovou senzační příležitost, jak kešovat z gauče...co není zakázáno je dovoleno, všichni mají přece svá práva, nikdo nikomu neškodí ... a přesto je evidentní, že to smrdí ... :|
  • 0

#34 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 0:21

To se trochu mýlíš, to tlačítko je tam hlavně kvůli logování na eventech, aby tam nebylo porad samy placed it a retrieved it. Ja mam 14 cestovatelu a pokud by mi prilitly samy logy na discovered pro TB, na ktery si ty lidi ani nesahli, tak je nemilosrdne smazu. Discovered vlastnika moc neuklidni, spis si rika, proc ho dotycny vubec logoval, kdyz se nenamahal ho popovezt aspon kousek dal, u GC jeste chapu zajem o ikonu u TB absolutne nerozumim. Tezko ocekavat, ze Americana potesi logy v Cestine, kdyz ten TB je momentalne uz asi 10 mesicu v archivovane kesi.
  • 0
MaFa

#35 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 0:24

Jen jsem se koukal na Ownera: Unite for Diabetes a na cestu poslali 20000 Unite for Diabetes Travel Bugs a 4580 World Diabetes Day 2007 Commemorative Geocoins , takze asi nikdo ty maily stejne necte. Tak to si to klidne muze kazdy zalogovat desetkrat.
  • 0
MaFa

#36 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 1:28

smarja lidi... tedy sry, kaceri... to je tak tezky pochopit, ze nekdo discoveruje vse, okolo cehoz se jen mihne a nekdo jen to, co opravdu poponese? a navzajem se nechapou, proc delaji to co delaji? :-)... no co, tak to proste je... jo, jeste jsou takovy, kteri si napisou jen to co poponesou, ale udelaji v pripade krasneho "tracku" vyjimku.... nemeli bychom je ukamenovat? :-D vzdyt jsou preci vyjimka :-D
  • 0

#37 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 7:21

Nic ve zlym, ale vzdycky se musim smat, kdyz nekdo zacne kesovat a behem mesice a par odlovenejch kesi zacne vsem kazat tu svou pravdu o tom, jak se ty veci maji delat. :) Takovej rychlo mesiasu uz tady bylo..

HuntBehind napsal/a:

Mafi5bj napsal/a: Důvod si najde každý podle svého gusta. Pro mě je to vyjímečná situace. Viděl jsem TB v keších, na eventech, u kamarádů, ale v časopise to tady ještě nebylo! To si nemůžu nechat ujít! B) :D :D


Tohle jsem čekal...z úplného nesmyslu a lovení ikonek se vlastně stane takový "malý roztomilý virtuální minievent" ... vlastně až takový happening... a podle mého není daleko doba (počítám tak 1 stránka tohohle vlákna), kdy se začnou zalogovaní vysmívat nezalogovaným, že si nechávají ujít takovou senzační příležitost, jak kešovat z gauče...co není zakázáno je dovoleno, všichni mají přece svá práva, nikdo nikomu neškodí ... a přesto je evidentní, že to smrdí ... :|


  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#38 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 7:27

MaFa napsal/a:
To se trochu mýlíš, to tlačítko je tam hlavně kvůli logování na eventech, aby tam nebylo porad samy placed it a retrieved it. Ja mam 14 cestovatelu a pokud by mi prilitly samy logy na discovered pro TB, na ktery si ty lidi ani nesahli, tak je nemilosrdne smazu. Discovered vlastnika moc neuklidni, spis si rika, proc ho dotycny vubec logoval, kdyz se nenamahal ho popovezt aspon kousek dal, u GC jeste chapu zajem o ikonu u TB absolutne nerozumim. Tezko ocekavat, ze Americana potesi logy v Cestine, kdyz ten TB je momentalne uz asi 10 mesicu v archivovane kesi.


Mnooo... nemilosrdne smazu :-)) jen tak pro zajimavost jsem se podival na tve trackables a ejhle druhy od spodu tam ma discoverovani ... . Takze na druhy pokus jsem nasel to , co ty nemilosrdne mazes :-) http://www.geocachin...?id=1404313:D:D

EDIT: jestli jsi myslel TB a ne GC tak to sorry ;)
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#39 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 9:17

Možná by sis měl nejdřív přečíst co quotuješ:

pokud by mi prilitly samy logy na discovered pro TB, na ktery si ty lidi ani nesahli, tak je nemilosrdne smazu.


jedno slovo, a jaký velký rozdíl ve významu. ;) Nikde jsem nepsal, že mažu všechny discovered. Až ti bude sedět TB 3 a více měsícu v jedné keši, a budeš mít pořád jenom discovered, tak pochopíš.
  • 0
MaFa

#40 Dawe-San

Dawe-San

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 10:16

MaFa napsal/a:
To mi připadá jako pěkně hnusný vůči ownerovi, já teda pěkně nadskakuju už když vidím jedno discovered, natož pak několik desítek. Co vůbec má někdo z discovered na TB, to fakt nechápu. Když s TB nehnu, tak ho neloguju.

to ja taky vetsinou ne ale tohle mi prislo jako dobry vtipek tak sem se tam taky lognul :) ne kvuli ikonce nebo vetsimu cisilku ale kdyz uz to nekomu zaspamovat discoverama tak poradne :)
  • 0
Caching now with: Garmin oregano 300 & Samsung omnia i900




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama