Přejít na obsah


Fotka

Pořadí keší dle Groundspeak


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 21:56

Všimnul jsem si podivného pořadí keší dle mých logů. Vždy když v jeden den ulovím několik kešek a loguju je v pořadí ve kterém jsem lovil, je pak v seznamu mnou nalezených na posledním místě ta co byla toho dne nalezena jako první. Například 1.den kešování jsem ulovil 2 kešky. A když si teď zobrazím seznam mnou nalezených tak na 1. místě je ta co byla ulovená jako 2. a na 2. je ta co byla 1. Vadí mi to kvůli statistikám, protože to je nemá cenu dělat když nebudou pravdivé. Nevíte někdo co s tím? Mohl bych logovat v obráceném pořadí (od konce), ale co s těmi již zalogovanými?
  • 0

#2 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:02

Poradi v reportu na webu GC.com je jakoby v kazdy samostatny den opacne, ale trebas pri tvorbe stat v GSAKu jsem se nesetkal s problemem, ze by to nejak haprovalo. U "kulatych nalezu" (100. 200. atd.) to bylo vzdy ok ci-li bych se toho nejak zvlast nebal. v tom poradi, jak jsi hledal, tak bych i logoval.
  • 0

#3 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:02

Statistiky jsou v poradku, akorat to proste zobrazuje kazdy den popoprade.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#4 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:05

Když si zobrazím seznam přes profil tak je pořadí v pořádku. Hapruje to jen když si ho zobrazím na webu přes "My Account Details -> Quick View". Edit: Tak kecám, je to na obou místech stejné. Na statistiky jsem zkoušel MoZiGo a tam to harpovalo. Až najdu chvilku, zkusím napsat Klamovi jestli by na to nemrkl.
  • 0

#5 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:40

Já se snažím to logovat pozpátku, ale někdy to nejde (druhý výjezd za den). Když budeš na prvním místě logu uvádět čas a statistiky zpracovávat v GeoGetu, budeš je mít seřazeny (v GeoGetu) správně.
  • 0

#6 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:45

No já na to asi prdím, budu to logovat tak jak jsem lovil. Hold to nebudu řešit.A zjistil jsem že v tom MoZiGo jde pořadí ručně ovlivnit a uložit si to takže problém s pořadím do statistik mám vyřešen. Co se týče seznamu nalezených kešek na webu geoaching.com tak tam to neovlivním takže není co řešit.
  • 0

#7 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 22:56

Mozem vas ubezpecit, ze poradie vratenia nalezov v jednom dni moze byt lubovolny, svojho casu som s tym stravil dost casu aby som to mohol tvrdit...a preto aby statistiky boli pravdive - napriklad pocitanie vzdialenosti ale aj milestone, lebo kazdy smeruje svoje okruhle nalezy na nejaku "krajsiu" kesku musel som do mozigo to rucne drag&drop urobit.... Len na to netreba zabudnut a po novych logoch nalezoch najprv nahrat zotriedeny zoznam a potom prihrat nove nalezy z webu. Mozno bude treba preusporiadat len posledne nalezy a potom hned zas ulozit a je to...
  • 0

#8 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 23:13

Paráda! Klama fakt myslí na vše ;)
  • 0

#9 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 23:32

Uz se to tu resilo nedavno. Na webu jsou nalezy razeny chronologicky podle dnu a v ramci kazdeho dne jsou serazeny od prvniho do posledniho nalezu (cili jakoby obracene). Kazdy log ma ale sve unikatni ID a napr. GSAK pak nalezene kese radi prave podle tohoto ID. Cili jednoznacne doporucuju logovat v poradi jak jste kterou kes nalezli, jinak v tom pak bud butete mit neskutecnej bordel nebo to budete muset nejak upravovat rucne...
  • 0

#10 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 23:38

hrasek napsal/a:
Všimnul jsem si podivného pořadí keší dle mých logů. Vždy když v jeden den ulovím několik kešek a loguju je v pořadí ve kterém jsem lovil, je pak v seznamu mnou nalezených na posledním místě ta co byla toho dne nalezena jako první. ...


No asi už to tu bylo, ale kdyby se logoval datum i čas nalezení, tak by to bylo vyřešený. A kolikrát by to pomohlo při různých dohledávání geocoinů a tak. Ale to je na Groundspeaku...
  • 0

#11 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 0:19

... kdo si má ten čas pamatovat?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#12 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 0:30

Nevim co tu porad resite, kazdy log ma sve ID a uz jen prostym porovnanim dvou logu zjistite, ktery log byl prvni a ktery druhy (vyssi cislo=novejsi log). Sice z toho nejde zjistit presny cas, ale o to snad nejde, zejmena pri mestskem kombajnovani si to stejne nikdo nepamatuje... Kazdopadne razeni nalezu je naprosto v poradku, alespon pokud pouzivate GSAK, ostatni soft nemohu hodnotit...
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 8:10

honny napsal/a:
... kdo si má ten čas pamatovat?

A kdo si ma pamatovat vubec tu kesku, vid? Vsichni jsou pak desne radi za logy: "15/35 dnesniho kombajnu. TFTC". Zjevne muzeme byt radi, ze si kombajniste pamatuji alespon to poradi... :P

Ale vazne, to je opravdu v dnesni dobe problem, kdy ma fotak i kdejaky levny mobil, si ten logbook po zalogovani vyfotit? Je to hnedka hotove, vis pak presne kdy jsi logoval i co jsi tam logoval.
  • 0

#14 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 9:20

Zbytečnost ;) stačí k tomu jeden notes s pevnýma deskama za 20 Kč a propiska. A tak si člověk hned pamatuje kdy se zapsal do logbooku.
  • 0

#15 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 9:31

Hamerinski napsal/a:
Zbytečnost ;) stačí k tomu jeden notes s pevnýma deskama za 20 Kč a propiska. A tak si člověk hned pamatuje kdy se zapsal do logbooku.

Zbytečnost ;) Stačí nějaký papírek od parkování nebo ze supermárče. Znám dokonce jednu z Děčína a ta si to píše na ruku ;) Ale vážně, já si ty časy fakt zapisuji na ty papírky, protože jednak bych si nevzpomněl kde jsem byl a druhak, kdy jsem tam byl. A to se týká třeba jen dvou nálezů, paměť je děravá, no ... Časy pak přepíši do GG a je to.
  • 0

#16 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 9:46

Vy chodíte na keše bez GPS? Jinak je přece ten čas uložený v tacklogu. Tak co si zapisovat?
  • 0

#17 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 9:51

zlicinaci napsal/a:

Hamerinski napsal/a:
Zbytečnost ;) stačí k tomu jeden notes s pevnýma deskama za 20 Kč a propiska. A tak si člověk hned pamatuje kdy se zapsal do logbooku.

Zbytečnost ;) Stačí nějaký papírek od parkování nebo ze supermárče. Znám dokonce jednu z Děčína a ta si to píše na ruku ;) Ale vážně, já si ty časy fakt zapisuji na ty papírky, protože jednak bych si nevzpomněl kde jsem byl a druhak, kdy jsem tam byl. A to se týká třeba jen dvou nálezů, paměť je děravá, no ... Časy pak přepíši do GG a je to.


A Oregon ukládá nálezy už i s časy, takže netřeba psát :D
  • 0

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:39

HaLuMa napsal/a:
A kdo si ma pamatovat vubec tu kesku, vid?

Hehe... to ne, na krabice i zážitky paměť mám, na časy fakt ne.

Hamerinski napsal/a:
Zbytečnost ;) stačí k tomu jeden notes s pevnýma deskama za 20 Kč a propiska. A tak si člověk hned pamatuje kdy se zapsal do logbooku.

Todle mám. I na jiný poznámky, dobrá věc.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 17:13

honny napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
A kdo si ma pamatovat vubec tu kesku, vid?

Hehe... to ne, na krabice i zážitky paměť mám, na časy fakt ne.

Hamerinski napsal/a:
Zbytečnost ;) stačí k tomu jeden notes s pevnýma deskama za 20 Kč a propiska. A tak si člověk hned pamatuje kdy se zapsal do logbooku.

Todle mám. I na jiný poznámky, dobrá věc.


Ahojky.
Já zapisuju časy do do Gps při zápisu logu a mám to v celku.(Oregon 300)
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#20 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 20:16

My si vždy po odlovu na listing píšeme čas, pořadí a pokud se jedná o vícedenní akci, tak také datum. Navíc tam píšeme trade a trackovací čísla uložených GC a TB pro případ, kdy by je někdo grabnul dřív než je zalogujeme.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama