Přejít na obsah


Fotka

Společnost pro Dresden (DE) 14. březen 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 20:51

Zdravím s Nellas se chystáme na výlet spojený s odlovem v německých Drážďanech, takže pokud by měl někdo zájem se k nám připojit nebudem proti ať nás němčouři nesežerou, co se týká výběru kešek by se udělal nějaký společný výběr těch TOP kešek co se tam dá najít abychom neskončili hledáním keší u kdejaké popelnice, a co se týká překladů, listingy jsou krátké tudíž by v tom problém být neměl ;) Co se týká dopravy, preferujeme vlak Praha <-> Drážďany , jelikož jezdí cca každé dvě hodiny není s dopravou takový problém. Odjezd bych viděl v 8:40 z Prahy Holešovic (Následně ho lze změnit v rámci diskuze, ale jedná se o první spoj) poslední vlak do Prahy jede v 19:10 z Drážďan. To je asi vše, následně vše ostatní případné změny atd.. v rámci diskuze ;)
  • 0

#2 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:01

jen bych hned ale mám to tak trochu z ruky-jsem z ČB ale kdyby někdo chtěl dát Vídeň tak bych byl pro
  • 0

#3 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:18

meeda86 napsal/a:
jen bych hned ale mám to tak trochu z ruky-jsem z ČB ale kdyby někdo chtěl dát Vídeň tak bych byl pro


Tak Vídeň by se taky určitě časem ujala, řekl bych že nebude problém se domluvit ;)
  • 0

#4 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 7:28

Vypadá to zajímavě :) Přibližná cena jízdenky?
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#5 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 8:27

Pokud pojedete ve více lidech, tak vás levněji vyjde auto...
  • 0

#6 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 15:57

Jízdné tuším cca 350 - 400( já platil do Ústí 250 tam i zpět a do Drážďan je to kousek ;) cewnu mi bohužel IDOS nehodil. Autem nedisponuji tak bohužel, ani nevím kolik nás bude ;) jestli vůbec někdo pojede ;)
  • 0

#7 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 17:57

Ted o vikendu jsem byl potreti v Drazdanech a pokud mohu doporucit predem si rozmyslete co budete lovit. Se zamerenim si moc problemy nedelaji (vzdyt Google Maps jsou presne) a 20m od souradnic zadna mira...
  • 0

#8 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 18:06

SniperCZ napsal/a:
Jízdné tuším cca 350 - 400( já platil do Ústí 250 tam i zpět a do Drážďan je to kousek ;) cewnu mi bohužel IDOS nehodil.
Autem nedisponuji tak bohužel, ani nevím kolik nás bude ;) jestli vůbec někdo pojede ;)


Aby ste neboli nemilo prekvapeni, radsej si tu cenu overte.
Ked som pred rokom a pol chcel z Prahy do Drazdan, povedali mi cenu 2400Kc spiatocny pre dve osoby. Tak som siel autom a vyslo ma to ani nie 5 stovak...
  • 0

#9 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 18:13

M@gic napsal/a:

SniperCZ napsal/a:
Jízdné tuším cca 350 - 400( já platil do Ústí 250 tam i zpět a do Drážďan je to kousek ;) cewnu mi bohužel IDOS nehodil.
Autem nedisponuji tak bohužel, ani nevím kolik nás bude ;) jestli vůbec někdo pojede ;)


Aby ste neboli nemilo prekvapeni, radsej si tu cenu overte.
Ked som pred rokom a pol chcel z Prahy do Drazdan, povedali mi cenu 2400Kc spiatocny pre dve osoby. Tak som siel autom a vyslo ma to ani nie 5 stovak...

Tomu bych i věřil... Na konci prosince jsem jel vlakem do Berlína a zpáteční jízdenka pro 1 osobu stála skoro 3000,-
  • 0

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 18:31

Tu Vídeň už tu meeda nahodil v solo vlákně, taky nás to budějčáky zaujalo. A co Salcburská geopevnosť?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 18:37

V Drazdanech mam nekolik kesek ulovenych, a muzu potvrdit Lonosovo slova. Presne zamerene byly snad jen nanovky, kterych je v centru hned nekolik. Jinak kese nic moc, ale je fakt ze jsem si nijak nevybiral. Spise jsem vyuzil blizke kese pro odreagovani od nakupu B)
  • 0

#12 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 19:12

Ja se teda urcite hlasim, ale na ta ECcka fakt bacha. On je propastny rozdil mezi tema jizdenkama, kde plati po dohode stejny tarif i v pohranici v BRD, a mezi jizdenkama, co plati proste jako zahranicni. Tam je lepsi si koupit proste normalni jizdenku Praha-Hrensko a tu zahranicni jen na ten kousek od cary do Drazdan. Ja urcite pojedu z Decina osobackem nebo autem.
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#13 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 21:49

Ahoj, jak psal Lonos.... davejte bacha na to co budete lovit... Zvlast bacha na kese usera PaterTeichmann ... se dvema kolousema a n95 jsme byli +/- 1-2metry na place kde 100% nic nebylo - kes byla za okapem 18m mimo!... jinak preju dobry signal a dobry lov!... ;)
  • 0

#14 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 22:36

Tak jsem zagooglil a vylezlo mi s toho toto, mohl by mi to někdo potvrdit či vyvrátit? Cena je vždy na jednu osobu: Praha - Dresden 1os) 761 Kč 2os)677 Kč 3os)572 Kč 4os)466 Kč 5os)403 Kč tudíž při cestě tam i zpět pokud nás pojeden 5 to vychází na 806 na hlavu pokud dobře počítám ;) Zítra zajdu přímo na hlavák v Praze a zjistím přesně jak se věci mají ;) Jinak jsem žil v trapném dojmu že EU Evropu sjednocuje :D
  • 0

#15 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 22:37

Jinak co se těch cen týká jsem čerpal zde ;) http://vlakem.net/ceny
  • 0

#16 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 22:54

ja jakozto Teplicky sudetak primo nenavidim drazdany ... tolik dnf jako tam za jeden den , jsem nemel dohromady za celej keskarskej zivot.....
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#17 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 23:14

Drazdany se rozhodne nevyplati na jeden den. My tam byli dvakrat a vzdy na vikend. Ubytovani vzdy do 15Euro/os a to jsme bydleli v centru se sprchou a WC na pokoji. Byli jsme dvema auty v 8 lidech a myslim, ze je to asi tak maximum, ale i minimum. U mestskych kesi se krasne v hloucku odstinite a na mistech u lesiku se ty dve auta jakz takz vejdou k parkovani. Na pesi kesovani je maximalne centrum, kde jsme byli v noci - coz doporucuju, osvicene mesto je mnohem hezci. Jo a auto je asi nejjednodussi. Natankoval jsem plnou a cesta tam, kesovani kolem dresden a uvnitr dva dny, cesta zpet pres Decin a Usti a suma sumarum 35 litru (35l x (6,5l/100) 30,-/l = cca 270,-/osobu. A jste sobestacni. Kdyz vas mikra nas.... odskocite si do okrajovych parku. Ale to jen na okraj. Webovky obou nami vyuzitych ubytovacich zarizeni: http://www.gtahotels...hof_dresden.htm a druhy o trosku horsi, ale s parkovanim bez problemu http://sunshine-hostel.de/
a treti ubytovani, ktere bylo vyuzito tento vikend: http://www.lollishom...kovepokoje.html fotogalerie pokoju stoji za prohlidku.

Jo a malem bych nenapsal, jak se nam darilo: Co vikend, to neco kolem 60 kousku (po dukladne domaci priprave), ale je fakt, ze tech DNF taky nebylo malo. Holt zamerovani podle googl map jim moc nejde
  • 0

#18 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 23:27

MildaPajda napsal/a:
Ahoj, jak psal Lonos.... davejte bacha na to co budete lovit... Zvlast bacha na kese usera PaterTeichmann ... se dvema kolousema a n95 jsme byli +/- 1-2metry na place kde 100% nic nebylo - kes byla za okapem 18m mimo!...
jinak preju dobry signal a dobry lov!... ;)


Naprostej souhlas. Peter Teichmann je expert. 20m zadna mira, hinty zadne. Ta kes za okapem byla u nejakeho pramene vid? Uz prvni hodiny hledani nas otravily, skore 8;1 DNF/Found It. Pak se to zlomilo, protoze jsme vybrali serii Adventure kalendar, (velmi doporucuju) na kterem se dalo najit 20 piksel. Ale zase to je dlouhej spacir podel potoka Priesnitz v peknem lesoparku a nejakych 15km. Autem se to neda. Rekl bych, ze je to jedina jistota v Drazdanech, jinak humus. Alespon si budete vic vazit tuzemskych kesi. Nakonec jsme od 8 hodin rano do 21 vecer nasli 39 kesi a k tomu bylo 18 DNF. Peknej zahul.
  • 0

#19 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 23:49

Sice netuším, co bude v březnu, nicméně předběžně bych si asi dal říct...ale z pohodlnosti bych to asi viděl na auto... :P
  • 0

#20 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 0:07

V Drážďanech byly i lahůdky jako "Der Kavalier und die exzentrische Numerikerin" GC11A1C. Keška je sice archivována, avšak umíte někdo vyřešit tuto úlohu? Jde o to rozříznout kornout zmrzliny šikmým řezem tak, že vzniklá elipsa dělí kornout na dvě části o stejném objemu. Konkrétně je dán rotační kužel o poloměru podstavy r (=3cm) a výšce h(=15,5cm). Úhel řezu alfa je 32,656973°, přičemž úhel řezu 0° je paralelní k podstavě. Výstupem je obsah vzniklé elipsy pro výše zadané hodnoty s přesností na šest desetinných míst (v cm2).
  • 0
ivans




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama