Přejít na obsah


Fotka

prohlížečka listingů pro ppc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
371 odpovědí na toto téma

#301 mikings

mikings

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 15:47

Supr, zkousel jsem ted ten Cab z testu a GPS souradnice mi ukazuje naprosto presne. Super. Ted uz jen ty offline obrazky z Geogetu a jsem spokojen na 120%. MOc´Diky za tvou ochotu.
  • 0

#302 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 22:54

Moc fajnovy programek to kesovadlo. Doted jsem pouzival HTML export, ale tohle bude urcite pouzitelnejsi. Dnes jsem to poprve nainstaloval na svuj ETEN GLOFIISH X610, nebo spise nakopiroval - CAB neprosel. Mel jsem stejny problem se souradnicemi jako mikings, ale test verze to vyresila. Super. Ted jeste nagrabovat a rozchodit tam obrazky a budu zcela spokojenej. Takze chvalim - libi se mi to.
  • 0

#303 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 6:55

Tak je vydaná další verze s prá novinkama 26.2.2009 (1.0.41310.0622) * Při importu možnost náhrady textu v listingu pomocí regulárního výrazu * Možnost nastavit, že se má PIE použít jako default browser. Mělo by pomoci při problémech s Operou Mobile. Problém s otevíráním v Opeře se mi nepodařilo nasimulovat, takže netestováno. * Ošetření nevyplněné souřadnice středu pro měření vzdáleností * Oprava havárie při startu aplikace na ppc * Ošetření nekompatibilit různých verzí GPSID ve WM5
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#304 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 14:06

Kesovadlo.exe MissingMethodException Nebyl nalezen soubor nebo sestavení System.Windows.Forms, Version=3.5.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=969DB8053D3322AC, případně některá z jeho závislostí. Nainstalovat to jde, ale nemaká :-)
  • 0

#305 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 14:11

máš nainstalovaný compact framework správné verze?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#306 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 14:15

Tak to vypadá, když se nečte první stránka, pak jsem tu za blbce...
Po doinstalaci NET FW to jede OK :-)


ok1in napsal/a:
Kesovadlo.exe
MissingMethodException
Nebyl nalezen soubor nebo sestavení System.Windows.Forms, Version=3.5.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=969DB8053D3322AC, případně některá z jeho závislostí.

Nainstalovat to jde, ale nemaká :-)


  • 0

#307 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 14:16

pepa.z.pocernic napsal/a:
máš nainstalovaný compact framework správné verze?


Sakra ty jsi rychlej, akorát jsem to psal :-)
  • 0

#308 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 17:02

Tak nová verze u mně funguje, i to datum založení. Nahrál jsem všechny kešky z toho tři kraje včetně obrázků. Skvělá práce, mít malý GSAK :D . Přemýšlel někdo jak na fotohinty?
  • 0

#309 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 7:33

pro ty co chtějí experimentovat: na http://kesovadlo.jha.cz/test/ je verze, kde po zapnutí gps funguje v detailu keše "šipka". Je to jen verze na testování, jak se to chová, sám jsem to v terénu ještě nezkoušel :)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#310 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 12:10

Dovolil jsem si udelat balicek s ikonama kesek pro VGA. Odstranuje tak osklivy vzhled nahledaneho seznamu na VGA displejich. Staci prepsat soubory ve slozce IMG. Pepo, klidne ty obrazky potom pouzij az budes delat vga-kompatibilitu. Ostatni obrazky - ikony logu atp, vypadaji solidne i mensi, takze jsem nemel takovou potrebu to predelavat.
  • 0

#311 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 12:41

Tak jsem se konecne dokopal k tomu vyzkouset Kesovadlo na svem ASUSu P535 a ..... funguje skvele. Instalace, vytvoreni databaze, import databaze...vsechno funguje zatim na jednicku. Opravdu takovy maly GSAK :). Diky moc Mel bych jen jednu otazku...uz nekdo pracuje, nebo vytvoril nejake udelatko pro automaticke generovani dat z GSAKu?
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#312 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 21:41

pouzivam Mozigo na generovani databaze a na PC i PPC mam nejnovejsi verzi, ale pri spusteni me nabehne tato hlaska SQLite error no such table: TAGS ========================= v System.Data.SQLite.SQLite3.Prepare(SQLiteConnection cnn, String strSql, SQLiteStatement previous, UInt32 timeoutMS, String& strRemain) v System.Data.SQLite.SQLiteCommand.BuildNextCommand() v System.Data.SQLite.SQLiteCommand.GetStatement(Int32 index) v System.Data.SQLite.SQLiteDataReader.NextResult() v System.Data.SQLite.SQLiteDataReader..ctor(SQLiteCommand cmd, CommandBehavior behave) v System.Data.SQLite.SQLiteCommand.ExecuteReader(CommandBehavior behavior) v JHa.Kesovadlo.Db.Databaze.NactiCiselnik(Ciselnik ciselnik) v JHa.Kesovadlo.Db.Databaze.NactiCiselniky() v JHa.Kesovadlo.Db.Databaze.Otevri(String SouborCache) v Kesovadlo.MainF.Otevri(String Soubor) v Kesovadlo.MainF.MainF_Load(Object sender, EventArgs e) v System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e) v System.Windows.Forms.Form._SetVisibleNotify(Boolean fVis) v System.Windows.Forms.Control.set_Visible(Boolean value) v System.Windows.Forms.Application.Run(Form fm) v Kesovadlo.Program.Main() diky
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#313 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:05

@energit Neviem ci sa rozumieme... Mozigo generuje databazu pre kesovadlo len pre zakladnu verziu, nie pre tieto posledne verzie kde boli zmenene struktury a boli pridane uplne nove tabulky... Ak chces pouzivat posledne verzie kesovadla, mozigo mozes pouzit len ako medzikrok do formatu gpx a potom pouzit export cez cmd...
  • 0

#314 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:07

aha, me bylo divne proc me to predtim slo a ted uz ne :), diky za rychlou reakci, uz je mi to jasne :)
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#315 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:47

tak az zas tolik jasne mi to neni :), zkousel jsem vygenerovat GPX a pak nasledne DB3, ale hazi mi to tu stejnou chybu :( kdybych tedy chtel pouzit to zjednodusene generovani v Mozigu, jaka je posledni verze kesovadla, ktera k tomu lze pouzit? diky
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#316 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 8:23

energit napsal/a:
tak az zas tolik jasne mi to neni :), zkousel jsem vygenerovat GPX a pak nasledne DB3, ale hazi mi to tu stejnou chybu :(

A používáš generátor stejné verze jako je prohlížečka?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#317 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:11

pepa.z.pocernic napsal/a:

energit napsal/a:
tak az zas tolik jasne mi to neni :), zkousel jsem vygenerovat GPX a pak nasledne DB3, ale hazi mi to tu stejnou chybu :(

A používáš generátor stejné verze jako je prohlížečka?


jak jsem jiz psal v uvodnim prispevku, ano pouzivam, ale proste se me to rozchodit nepodarilo, dalsi testy mohu provest az vecer nebot nejsem u sveho pc
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#318 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:16

Kdyz jsem si o vikendu hral s kesovadlem, napadlo me, ze pokud je databaze kesovadla v SQLite, mozna by slo data exportovat primo z GSAKu (Geogetu) bez nutnosti vytvaret nejdrive GPX. Neuvazuje se o podobnem udelatku?...nebo je ta myslenka uplne zcestna...?
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#319 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:21

generovat přímo by to šlo. Jenže pak by se to muselo pravidelně udržovat, protože se průběžně mění struktura databáze, jak přibývají nové možnosti a funkce. Třeba MoZiGo umí přímý export databáze, ale není kompatibilní s novými verzemi prohlížečky.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#320 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:25

pepa.z.pocernic napsal/a:
generovat přímo by to šlo. Jenže pak by se to muselo pravidelně udržovat, protože se průběžně mění struktura databáze, jak přibývají nové možnosti a funkce. Třeba MoZiGo umí přímý export databáze, ale není kompatibilní s novými verzemi prohlížečky.


Diky za odpoved...tak treba az se vyvoj trosku ustali :)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama