Přejít na obsah


Fotka

Dukla Jihlava


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 MarekTT

MarekTT

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 12:25

Chstám se do Jihlavy a teď se tam objevila tato nová keška:http://www.geocachin...8a-7d0c042600f2
Trochu se mi nezdá podle pravidel. Ti co nemají knihu nemají šanci. u nás v knihovně není. A rozjelo se tam docela zajímavý fórum.
Jaký máte názor na tuto keš?
  • 0

#2 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 13:35

Trochu se mi nezdá podle pravidel. Ti co nemají knihu nemají šanci. u nás v knihovně není.

Jak nemají šanci .....?. Žádný z těch, co tu kešku doposud zalogovali indicie podle této knihy nehledal. Je to jenom návod, kde se dají potřebné informace najít nejkomplexněji. Já za sebe si myslím, že je to podařená "otazníková" keška, rozhodně lepší, než kešule s jedinou postačující podmínkou - být vyfocen ve stoji na hlavě s GPS v ruce:D
  • 0

#3 honzat-cz

honzat-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 14:00

Ahojkáč, plně souhlasím se StanB99. Já jsem kešku hledal (a i našel :-) teď o víkendu, když starší synátor hrál právě na Dukle hokej. Hledání je už jenom třešnička na dortu. Knížku jsem nikdy v ruce neměl a asi ani mít nebudu, když vyšla jen na Vysočině... Luštění odpovědí na kvízové otázky sice zabralo delší dobu, než obvykle, ale informační hodnota právě při prohledávání různých stránek byla výrazně vyšší než u jiných keší. To že je jich víc už nehraje takovou roli. Prostě pokud člověk chce tuto keš ulovit, tak je musí najít všechny. Jediné, co se dá vytknout je, že by mohlo být v listingu ověření finálních souřadnic Evinckou... V Jihlavě jsem několik let pobýval coby student sousední VOŠky, tak jsem se po dlouhé době opět velice rád prošel centrem. Při vyzvednutí krabky jsem se podíval na známá a hezká místa k procházce přímo vybízejících... Takže kdo se bojí nesmí do lesa...teda musí pro jihlavskou Duklu ;) Lovu zdar. Honza
  • 0

#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 15:23

Jihlavu mám celkem prokešovanou, ale když jsem zahlédl toto fórum, tak jsem se na ni mrknul a vyluštil... knihu nepotřebuješ... takže až zas někdy pojedu, tak si odlovím...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama