Přejít na obsah


Fotka

Arrow #7


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 0:21

This cache is temporarily unavailable. Do doby, nez vrati MITAK kesku na misto odkud ji vzal. Tim padem je cela serie ARROW znehodnocena :-((
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 9:13

This cache is temporarily unavailable. Do doby, nez vrati MITAK kesku na misto odkud ji vzal. Tim padem je cela serie ARROW znehodnocena :-((

Miták se moc omlouvá autorům a případným hledačům, nejpozději ve čtvrtek tam cache bude, je mi to líto, cítím se trapně.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 11:58

This cache is temporarily unavailable. Do doby, nez vrati MITAK kesku na misto odkud ji vzal. Tim padem je cela serie ARROW znehodnocena :-((

Auto už mám v pořádku, takže cache by měla být na svém místě někdy kolem 16:00 (pokud se po cestě nevybourám - to už by byli BxHome Team opravdu nasraní :-)))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 18:23

Cache je na svém místě.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 10:33

Holt pouceni pro priste :-) - nikdy neodchazet s keskou z jakehokoliv duvodu od mista ulozeni. Nevite, co se muze vzapeti prihodit.
Samozrejme nemluvim o pripadu vyhledani vhodneho mista bokem pro zalogovani. Ale, jak si matne vzpominam, dobry priklad nebude ani pulhodinove logovani na miste s rozhledem v restauraci u malinoveho poharu na Zizkovske vezi v dobe, hlavne kdy se k cache Tower zene armada hledacu nadrzenych na novou cache.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 12:08

Auto už mám v pořádku



Jak to tedy nakonec dopadlo?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 22:35

Auto už mám v pořádku, takže cache by měla být na svém místě někdy kolem 16:00 (pokud se po cestě nevybourám - to už by byli BxHome Team opravdu nasraní :-)))

Abych ti pravdu rekl, tak mne to vubec "zily netrha", jde spis o to, jak situaci spravne vystihnul BBBubak. Jinak na svych keskach nikdo normalni "nelpi" delame to pro druhe. Proto bych se treba rad prosel i po Tvych keskach.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2005 - 12:33

Holt pouceni pro priste :-) - nikdy neodchazet s keskou z jakehokoliv duvodu od mista ulozeni. Nevite, co se muze vzapeti prihodit.
Samozrejme nemluvim o pripadu vyhledani vhodneho mista bokem pro zalogovani. Ale, jak si matne vzpominam, dobry priklad nebude ani pulhodinove logovani na miste s rozhledem v restauraci u malinoveho poharu na Zizkovske vezi v dobe, hlavne kdy se k cache Tower zene armada hledacu nadrzenych na novou cache.

No jo no, ale právě že tato cache je zrovna typickým příkladem, kdy je kolem stovka mudlů a čekání na uložení cache trvá zruba stejně dlouho jako když jsem odjel vyzvednout finálovou cache. Teď mi nezbude nic jiného než prosit o odpuštění abych se nestal černou ovcí českého geocachingu ... auto už mám v servisu a pokud půjde vše bez vážnějších komplikací tak cache vrátím zítra k večeru.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 18:24

Jak to tedy nakonec dopadlo?

Co jak dopadlo ? Cache už je na místě a auto spravené. BxHome teamu se omlouvám.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 22:58

Abych ti pravdu rekl, tak mne to vubec "zily netrha", jde spis o to, jak situaci spravne vystihnul BBBubak. Jinak na svych keskach nikdo normalni "nelpi" delame to pro druhe. Proto bych se treba rad prosel i po Tvych keskach.

No co se dá dělat, pokud by situace ale byla taková, že bych s cachí neodjel na West point, ale seděl hodinu v autě u Hypernovy za rohem, než se kolem přežene dopravní špička a Ford zavře a mezitím se ji pokoušel BBBubák vyzvednout, tak ji prostě nenajde bez ohledu na okolnosti. To že jsem se trochu vysekal a řešil odtahovku místo uloženi cache kilometry daleko je myslím věc, která se obvykle nestává a dokonce se obvykle nestává ani to, že by byl až takový problém vrátit cache jako u Arrow 7, ale vzhledem k tomu, že je to lehký drive-in, tak jsem volil řešení jaké jsem zvolil. Moji cache mám zatím jen jednu a to ještě velice po haluzi, když jsem objevil velice zajímavý (aspoň pro mě) technický objekt při cestě na jinou cache. Rozhodně jsem neotálel a cache založil už druhý den ráno. Bohužel nevím o jiném vhodném místě v okolí Brna, kde se zrovna pohybuju a vzhledem k tomu, že nemám dostatek času zajet na den nebo dva do mého rodného Hradiště, kde je geocachingové pole zatím neorané tak nemůžu založit nic ani tam. Možná to ale bude výhoda během období Vánoc, kdy nebude tolik nových cachí a já budu mít konečně čas udělat to pořádně.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 23:35

Co jak dopadlo ? Cache už je na místě a auto spravené. BxHome teamu se omlouvám.


jak dopadlo auto...? Byla to "jen" ta vana? Motor ok?
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 23:53

jak dopadlo auto...? Byla to "jen" ta vana? Motor ok?

Jo táák. I když jsem měl puštěné rádio hodně nahlas tak jsem náraz do šutru v zatáčce zaznamenal, chvíli to bylo v pohodě, jel jsem dál (takovýchto střetů jsem přečkal už nepočítaně), ale asi po pár stech metrech palubák rozsvítil kontrolku nízké olejové hladiny a snížil výkon motoru, takže jsem vypnul rádio a uslyšel, že motor začíná jet na sucho, ale stihl jsem to vypnout včas, takže žádná větší škoda - jen ta spodní vana. Dokonce jsem měl i to štěstí, že jsem měl asi tisíc kiláků před výměnou oleje, takže jsem to vlastně vzal jedním vrzem :-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2005 - 23:58

Tak to je dobre... Cetli jsme o s Melancholy manem a litovali te...
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2005 - 0:46

Tak to je dobre... Cetli jsme o s Melancholy manem a litovali te...

Pokud bych zničil motor tak bych asi mluvil jinak, ale teď to považuju za jednu z nejzajímavějších situací při geocachingu a jsem rád že hodní domorodci ještě nevymřeli, fakt o mě pečovali s láskou - sbírka velorexů, sbírka z druhé světové, sbírka šicích strojů, archiv vína a slivovice, prohlídka zahrady, domácího jezírka, pivko, kafe, voda, srnčí guláš, zpěv a hra na heligonku a spousta informací o prodeji jetých aut - a to prosím vše během asi dvou hodin - no uteklo to velice rychle a chvilkama přemýšlím, že bych za tím chlapem znovu zajel :-))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama