Přejít na obsah


Fotka

3.2. 20.00 sraz u vysehradskeho tunelu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 16:30

no uz to mam, jestli on ten alkes nebude naruseny taky :D
  • 0

#42 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 16:36

To už je skoro na souboj na kordy... teda vlastně na klíče. :D A vůbec... neblbni, teď to ještě schytam taky. B):)
  • 0

#43 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 16:37

Dain a Olik napsal/a:
no uz to mam, jestli on ten alkes nebude naruseny taky :D

Po týdnu se skriptama na synchronizaci a ekvalizaci bych se ani nedivil.:D
  • 0

#44 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 16:38

Vložený obrázek

timhle koncim veskere diskuse s Dainem... je to marnej pripad... nechape k cemu dane forum slouzi (jinak by do nej nepsal), ale velice dobre vi, co v nem ma a nema delat...

btw... je jistej rozdil mezi psychickym a psychologickym problemem... muzes to ve volnejch chvilich nastudovat, kdyz nemas co delat :D
  • 0

#45 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 16:44

alkes: neboj, neschytas, on je vxp vysazeny na me. :) od chvile, kdyz delal habaduru s klicem a ja jsem byl nejhlasitejsi, kdo se do nej a tech jeho vymyslu o psychologickem vyzkumu navezl. no a vlastne od te doby, mam nevyleceny a nelecitelny psychoproblem :) ty samozrejme ne, ty mas pravdu, ze by se tyhle veci zverejnovat nemely, kor kdyz neni PM samoucelne. a neboj, uz neblbnu, jen jsem se musel ozvat, kdyz se do me po napomenuti navezl. mimo jine mu delam OT a to nechci, kdyz to nema duvod. edit vxp: forum slouzi k dorozumivani se velkeho mnozstvi lidi, ne k vyzrazovani veci, ktere maji byt skryty :D pokud si uz jen hrajes na slovicka a nechapes o cem je rec, neboj, pozitri....za tyden... ti to asi dojde. edit: hele alkesi, a co kdyz se do me bude navazet furt, fakt mam toho truhlika ignorovat, fakt mam byt ten moudrejsi kdo ustoupi? je to hrozne tezky, protoze ja moudry nejsem. :) edit cislo 154: velice dekuji za smazani. nemohlo to byt bez rozpoutani hadky o navazeni se?
  • 0

#46 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:07

Tak proste kdo chcete jit,sraz je v osm a nejde se jen na jezdce...me osobne prijde podivne schovat krabicku zrovna tam,ale kdyz mam moznost si ji odmazat z mapy...aspon ze tak. A ted se na me vrhnete,ze jsem cistic mapy a sberac bodu nebo neco.;)
  • 0

#47 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 21:58

Lidi, je mi líto, ale musím souhlasit s Dainem - tahle cache je PM z velice dobrých důvodů a je naprosto nevhodná pro hromadný odlov. Někdo tu totálně zapomíná (v horším případě kašle) na základní pravidlo GC - nenápadnost. Připomínám, že polezete na státem chráněný objekt který není určen a zařízen pro tento typ přístupu s příslušnými sankcemi. Navíc nevím jak je to aktuálně, ale začátkem roku bylo BM znemožněno logovat PM cache - ale možná už je to zase jinak.
  • 0
Monte

#48 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 23:46

A vite na co se tesim nejvic ja? Jak budou prekvapni BM, ze tu kes proste nezalogujou :D Neni to tak dlouho co se probiralo na foru, ze uz to nejde zadnym drive pouzivanym zpusobem ;) To VXP: a nebudete tam delat nejaky novy sociovyzkum? Ze bych se zastavil. (uz jsem si dlouho nedal FTF :o) To Daiin: jeste jsme neprovedli to mereni ktere nam kdysi doporucil VXP, takze co kdyby jsme to sfoukli v utery vecer? Mozna by se tam zakrnelych jedincu naslo vice :D
  • 0

#49 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 0:15

Monte-x napsal/a:
Lidi, je mi líto, ale musím souhlasit s Dainem - tahle cache je PM z velice dobrých důvodů a je naprosto nevhodná pro hromadný odlov. Někdo tu totálně zapomíná (v horším případě kašle) na základní pravidlo GC - nenápadnost. Připomínám, že polezete na státem chráněný objekt který není určen a zařízen pro tento typ přístupu s příslušnými sankcemi.

Navíc nevím jak je to aktuálně, ale začátkem roku bylo BM znemožněno logovat PM cache - ale možná už je to zase jinak.


Vložený obrázek
  • 0

#50 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 1:33

Jestli ty fotky byli z logu tak se omlouvam a divimse ze je autor nesmazal. ale jinak to je docela psina to tady sledovat :), aspon se tu neco deje
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#51 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 7:39

pekna fotka B) a zeptal ses konvalinky, jestli si ji muzes zkopirovat? :D mala ukazka jak to vypada, pokud mate dobre pratele, vyrazite na novou kes a kdyz tam prijedete, objevuji se dalsi a dalsi a dalsi, radi si spolu po delsi dobe pokecate a nikomu se nechce odchazet :D nebo to znamena, ze vsichni z tehle fotky zverejnili PM listing? jdu si to s nima vyridit. :P awer: ad logovani: ja nevim, mozna uz to zase jde. ad mereni: ani bych se neodvazil byt jen naznacit, ze nekdo jiny je zakrnelejsi nez my dva. oni by pak zase rodinne na me vyleteli, ze se do nekoho samoucelne navazim :D
  • 0

#52 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 12:00

Navíc nechápu co tím chtěl říct - to že se jednou někde na nábřeží potkala parta kamarádů a tím pádem je na stejném místě provozovat sokolský slet? Nějak tomu nerozumím :(. Že by zase psychoprůzkum? Třeba bude zítra nový příspěvek ve vlákně " Jak jsem kešoval pod dohledem PČR " :).
  • 0
Monte

#53 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 12:21

to Monte, Dain a pod: pravidlo 7. Snažte se diskutovat k tématu. Pokud se váše odpověď netýká daného tématu, raději založte nové. Takze pani, ak nemate konkretne poznamky k tematu "3.2. 20.00 sraz u vysehradskeho tunelu", vase ego-onanie tematicky do tohto vlakna nespadaju a piste si ich prosim do noveho vlakna.
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 13:01

drobiku, zapomnel jsi jmenovat vxp ;) jeho reakce na uverejneni PM listingu byla jaksi prvni OT :D "a ja zas nevim, kdo je na tebe neustale zvedavej... chapu ze mas nejakej psychickej problem, kterej te nuti se neustale do nekoho navazet, ale zkus ty sve choutky ukajet nekde jinde..." pro pripominku - konkretni poznamky k tematu jsem samozrejme mel - tj. nezverejnujte PM listing. no a kdyz na to nekdo reaguje takhle ..., treba jsi schopny to prejit bez mrknuti oka a bez psani OT, ja teda ne. ale neboj, uz vychladam a koncim.
  • 0

#55 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 14:53

Asi to Daine fakt nemá cenu. Rozumní lidé snad pochopí a zbylým to stejně nevysvětlíš.;) Důležitý je, že si dali aspoň říct. Už té diskuze oboustranně nechte a ten klíč si konečně vyřešte třeba měřením i s VXP :D
  • 0

#56 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 16:45

Monte-x napsal/a:
Navíc nechápu co tím chtěl říct - to že se jednou někde na nábřeží potkala parta kamarádů a tím pádem je na stejném místě provozovat sokolský slet? Nějak tomu nerozumím :(. Že by zase psychoprůzkum? Třeba bude zítra nový příspěvek ve vlákně " Jak jsem kešoval pod dohledem PČR " :).

No pod dohledem PCR ne, ale MP, to jsem dnes v 1 rano mel. Ale vedeli co je to hledani pokladu a tak kontrola OP byla jen jistota.

Sorry za offtop...

Jinak jsem dnes v 6:00 byl na miste azkousel jsem to rucne, ale unaveny po nocni to neslo a uz zacinal provoz. Kazdopadne to je velmi zajimave misto. A skoda ze neni sraz treba tak na 21, to bych stihl, 20 je brzy. Pridal bych se.
  • 0

#57 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 18:27

drobik napsal/a:
to Monte, Dain a pod:

pravidlo 7. Snažte se diskutovat k tématu. Pokud se váše odpověď netýká daného tématu, raději založte nové.

Takze pani, ak nemate konkretne poznamky k tematu "3.2. 20.00 sraz u vysehradskeho tunelu", vase ego-onanie tematicky do tohto vlakna nespadaju a piste si ich prosim do noveho vlakna.


Myslis, ze reakce typu "vas napad je kokotina, ktera muze uskodit cache, poskodit ownera a v nejhorsim pripade i celemu gc" je mimo tema? Ja myslim ze je to naopak zcela k tematu - jen to nesouhlasi s tvym nazorem a proto ti to nejde pod fousy.
  • 0
Monte

#58 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 19:07

Jako sorry, ale srovnáváš nesrovnatelné. Podle Tebe špatně zařazený příspěvek vs ohrožení samotné kešky, možná dokonce i ničení kulturní památky, obzvlášť když vás tam půjde takové stádo... To že je PMO má asi nějaký důvod, tak by se ani tady neměly zveřejňovat její souřadnice apod., je to jak proti pravidlům GC, tak i hulvátství vůči jejímu autorovi. A že vás tu za to někdo seřve, tak s tím budete muset počítat, diskuze je totiž veřejná...
  • 0

#59 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 19:29

drobik napsal/a:

Monte-x napsal/a:
[jen to nesouhlasi s tvym nazorem a proto ti to nejde pod fousy.

Pravidla fora GC.CZ niesu moj nazor. Nesuhlasim iba s tym, ze vo vlakne urcenom na dohodnutie sa terminu stretnutia na odlov kesky riesite nejake osobne averzie voci VXP. Vadi ked niekto iny nejedna ako si sami predstavujete, ale to ze porusujete jeden z bodov fora vas uz netrapi. Prestante si v tomto vlakne liecit komplexy a zalozte si nove vlakno, vo vlakne urcenom na dohodnutie casu a miesta stretnutia nikoho nezaujima co vy povazujete za spravne a co sa vam na chode tohto sveta vsetko nepaci. Chodte sa hrat na svoj piesocek a tam si mozte vykrikovat kolko chcete.

>...je mimo tema?
Ano, skutocne si myslim ze ublizene ego nepatri do tohto vlakna.


Hehe, teď jsi se docela chytil - pokud si přečteš veškeré moje komentáře v tomto tématu, ani jedinkrát jsem nejmenoval VPX ani nikoho jiného - vyjádřil jsem se přesně k tématu, i když nesouhlasně - Plácat vodu, napadat mne a psát off-topic jsi začal právě ty..... Takže zbytky rozumu do hrsti a vzpamatuj se.

A HLAVNE NEPORUSUJ PRAVIDLA GC.CZ A NENAPADEJ LIDI VE VLAKNECH KTERA NA TO NEJSOU URCENA :):):):):)
  • 0
Monte

#60 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 19:37

Monte-x napsal/a:
A HLAVNE NEPORUSUJ PRAVIDLA GC.CZ A NENAPADEJ LIDI VE VLAKNECH KTERA NA TO NEJSOU URCENA :):):):):)

Yop, mas pravdu. Idem sa radsej ucit na skusky HAREC :) Prajem pekny vecer a ospravedlnujem sa za prispevky ktore nepatria do tohto vlakna.

PS: Nevhodne prispevky som zmazal, aby som neporusoval pravidla.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama