Přejít na obsah


Fotka

Pokračovaní eventu o Wherigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 17:12

Původně jsem si chtěl tady na fóru udělat reklamu a upozornit vás na pražský event o tvorbě Wherigo (GC1M7M0), který se uskuteční 7.3.2009, ale když vidím, kolik je zájemců, je to celkem zbytečné :) Každopádně aby měli šanci i ti, kteří nedostávají notifikace, tak máte šanci se přihlásit - ale pozor, kapacita je omezena na 50 míst!
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 20:21

Event se nad očekávání rychle zaplnil, takže mi brzy nezbude, než vyhlásit STOP stav. Kdo se tedy ještě chcete něco dozvědět o wherigo, máte poslední možnost se přihlásit ;)
  • 0

#3 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 21:05

Sutech napsal/a:
Event se nad očekávání rychle zaplnil, takže mi brzy nezbude, než vyhlásit STOP stav. Kdo se tedy ještě chcete něco dozvědět o wherigo, máte poslední možnost se přihlásit ;)


Jestli se na "špekatou" sekci nedostane a budeš dělat další "advanced edition WIG event", tak se mi ozvi, rád bych taky něco prokonzultoval. Dík ;)
  • 0
Retired slowcacher

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 21:21

Jak jsem právě připsal do listingu - pro pokročilejší uživatele bude vytvořena samostatná skupina a pojede se od bodu, na kterém se většina z nich shodne, aby se nenudili, zatímco začátečníci pojedou podle programu ;)
  • 0

#5 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 22:25

Sutech napsal/a:
Jak jsem právě připsal do listingu - pro pokročilejší uživatele bude vytvořena samostatná skupina a pojede se od bodu, na kterém se většina z nich shodne, aby se nenudili, zatímco začátečníci pojedou podle programu ;)


V tom případě bych se rád v matičce na konkurenční alma mater objevil, tedy pokud udělíš jednu bezprecedentní výjimku ze stopstavu :D
  • 0
Retired slowcacher

#6 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 22:27

takže wigo event bude, dobrá práce B) Narozdíl od groundspeaku - už na to nesáhli 3/4 roku :@
  • 0

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 22:34

V tom případě bych se rád v matičce na konkurenční alma mater objevil, tedy pokud udělíš jednu bezprecedentní výjimku ze stopstavu


Objev, ale že ti poradím(e), neslibuji :D Raději mi téma napiš, či pošli předem, ať se na něj mohu připravit ;)
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 23:52

Ach jo, nějak mi tenhle event unikl :( Pročpak se nezobrazí ve zdejších přehledech eventů a kalendářích? No nic, hodně zdaru hoši, těším se na nové pěkné Wigo kešky.
  • 0

#9 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 17:28

Uvolnilo se nám jedno místo, takže kdo má zájem, může se přihlásit...
  • 0

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 16:42

Uvolněné místo se nám rychle zaplnilo, ale vzhledem k odlášení kirese máme další volné - opět možnost pro někoho z vás ;)
  • 0

#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 17:12

A ještě dovětek - právě přihlášený me2d09 se do limitu nepočítá, protože bude na místě jako spolupřednášející, takže máme stále jedno volné místo pro zájemce.
  • 0

#12 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 13:54

A opět jedno uvolněné místečko :)
  • 0

#13 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 14:04

Sutech napsal/a:
A opět jedno uvolněné místečko :)

Už jsem s dovolením jedno zabral :-)
  • 0

#14 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 14:12

Jěště dotaz. Je v místě nějaká, (případně jaká) možnost připojení k internetu, nebo si to má každý zajistit sám. Tvorba zón bez internetu je podle mě dost obtížná a emulátor bez iternetu nepůjde vůbec.
  • 0

#15 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 14:32

O internetu jsem psal přimo v logu v listingu - je tam Eduroam, takže připojení na internet budou mít bohužel jen studenti UK :( IT odd. nám přes veškeré naše snahy neumožnilo povolit přístup i ostatním, takže se budeme muset obejít bez emulátoru. Zóny (jejich souřadnice) budou nadefinovány předem, takže o to bych strach neměl, horší je, že si tvůrci nebudou moci rovnou vyzkoušet, zda jim správně funguje naprogramování. Jedinou možností tedy bude zajít na některý z počítačů s internetem a přes flashku do něj natáhnout GWC soubor s hrou. Vím, není to ideální, ale jsem rád, že se mi díky kolegovi ddusannovi podařilo sehnat alespoň toto :)
  • 0

#16 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 21:12

Informuji, že se na eventu opět uvolnilo jedno místo.
  • 0

#17 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:50

Omlouvám se že sem se sem tak vetřel ale když už, jse tu probíla wherido event , tak nechystá někdo wigo evente ve východních čechách? :)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#18 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 12:12

Sutech napsal/a:
O internetu jsem psal přimo v logu v listingu - je tam Eduroam, takže připojení na internet budou mít bohužel jen studenti UK :( IT odd. nám přes veškeré naše snahy neumožnilo povolit přístup i ostatním, takže se budeme muset obejít bez emulátoru.
Zóny (jejich souřadnice) budou nadefinovány předem, takže o to bych strach neměl, horší je, že si tvůrci nebudou moci rovnou vyzkoušet, zda jim správně funguje naprogramování. Jedinou možností tedy bude zajít na některý z počítačů s internetem a přes flashku do něj natáhnout GWC soubor s hrou.
Vím, není to ideální, ale jsem rád, že se mi díky kolegovi ddusannovi podařilo sehnat alespoň toto :)


Ahoj,
mám dobrou zprávu - povedlo se mi rozchodit WiFi access point Asus WL500g s připojeným USB modemem Huawei E220.
http://koppel.cz/cdm...i/postupy/E220/

Takže internet bude B)

Kdo tedy nemá datovou kartu nebo není student UK musí mít minimálně notebook s wifi a musí to wifi umět používat :D

Pokud si to chcete natrénovat, můžete třeba na mojí wifi kešce : http://www.geocachin...13-9792069e5036

Mám ale prosbu - povypínejte si ve windows automatické aktualizace a další prográmky co komunikují s internetem, aby nám to něžralo konektivitu. Pokud nás přes to pojede 20-30 tak to bude docela znát.
  • 0

#19 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 12:22

Maxinoha napsal/a:

Sutech napsal/a:
O internetu jsem psal přimo v logu v listingu - je tam Eduroam, takže připojení na internet budou mít bohužel jen studenti UK :( IT odd. nám přes veškeré naše snahy neumožnilo povolit přístup i ostatním, takže se budeme muset obejít bez emulátoru.
Zóny (jejich souřadnice) budou nadefinovány předem, takže o to bych strach neměl, horší je, že si tvůrci nebudou moci rovnou vyzkoušet, zda jim správně funguje naprogramování. Jedinou možností tedy bude zajít na některý z počítačů s internetem a přes flashku do něj natáhnout GWC soubor s hrou.
Vím, není to ideální, ale jsem rád, že se mi díky kolegovi ddusannovi podařilo sehnat alespoň toto :)


Ahoj,
mám dobrou zprávu - povedlo se mi rozchodit WiFi access point Asus WL500g s připojeným USB modemem Huawei E220.
http://koppel.cz/cdm...i/postupy/E220/

Takže internet bude B)

Kdo tedy nemá datovou kartu nebo není student UK musí mít minimálně notebook s wifi a musí to wifi umět používat :D

Pokud si to chcete natrénovat, můžete třeba na mojí wifi kešce : http://www.geocachin...13-9792069e5036

Mám ale prosbu - povypínejte si ve windows automatické aktualizace a další prográmky co komunikují s internetem, aby nám to něžralo konektivitu. Pokud nás přes to pojede 20-30 tak to bude docela znát.

tak tohle mne docela potěšilo :-)
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 15:08

Sutech napsal/a:
Informuji, že se na eventu opět uvolnilo jedno místo.

Platí to ještě? Možná vše bude jinak a tak bych se možná mohl zúčastnit...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama