Přejít na obsah


Fotka

Narodni divadlo a kaceri sobe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#1 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 21:35

Rada bych odlovila kes Narodni divadlo. Chcete nekdo se mnou do divadla? Bude nas vic a nebudem se bat vlka nic?
  • 0

#2 TaT4

TaT4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 21:51

A kdy by to mnělo být?A na co by jse šlo:)
  • 0

#3 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 8:44

Hádám že půjde o GC1ACB7
Zní to zajímavě! V Národním jsem byl naposledy ještě jako malej kačer, to jsem ani neveděl co zkratka GPS znamená :)
Záleží na termínu, co navrhujete?
Akorát přemejšlím, že tam by to asi chtělo trochu se oháknout, to by mohl bejt problém :D
  • 0

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 17:35

Z vlastní zkušenosti tvrdím že oháknutí není problém. Fakt jsem čuměl, když jsme tam byli...lidi v riflích, košilích...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 18:01

Qnik napsal/a:
Z vlastní zkušenosti tvrdím že oháknutí není problém. Fakt jsem čuměl, když jsme tam byli...lidi v riflích, košilích...


Lidi v národním v šortkách a havajský košili nebo tričku s nápisy Pivní parta a King of the hill bych střílel. Národní není to samý jako divadlo Járy Cimrmana nebo Radka Brzobohatého... nejdete na muzikál k Hybernům, tohle je !Národní divadlo! To by pro Čecha mělo něco znamenat - úctu k sobě. A pro cizince zase úctu k hostiteli. Pro všechny úctu k národu (ať už cizímu nebo svému), k historii, předkům, spasitelům češtiny a české kultury vůbec. To, že tam pořadatelé pustí Němce a Anličany - a bohužel i Čechy - v krátkym rukávu a se sandály... to je smutné a nechápu to. Ani do mnoha restaurací by se takhle vymódění nedostali a do ND je pustí... Je to ostuda, ale to, že vás tam tak pustí ještě neznamená, že máte hodit za hlavu slušnost. Když do divadla, tak slušně oblečen, když do národního, tak v obleku/šatech. Taky mi to není pohodlný, ale hned to má jinou atmosféru. To k tomu zážitku patří taky. Opovažte se tam přijít jak na fotbal!!! Najdu si vás a roztluču vám GPSku lakýrkama :@
  • 0

#6 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 18:32

Taky bych jí s přítelkyní rád odlovil, dejte vědět na co by se šlo ;)
  • 0

#7 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 18:44

Safra, vyfoukli jste nam napad na dalsi drsnoakci! .-D
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#8 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 19:05

Viburnus napsal/a:

Qnik napsal/a:
Z vlastní zkušenosti tvrdím že oháknutí není problém. Fakt jsem čuměl, když jsme tam byli...lidi v riflích, košilích...


Lidi v národním v šortkách a havajský košili nebo tričku s nápisy Pivní parta a King of the hill bych střílel....


V mém případě nechybělo moc k opačnému extrému kdy jsem vážně uvažoval o tom že bych čas před před představením vyplnil odlovem nějaké nedaleké cache v lakýrkách a obleku. Nakonec jsem se ovládl, nebylo zrovna sucho :)
(jinak pod tvoje názory o oblečení do divadla bych se podepsal)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#9 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 19:13

Aviatik napsal/a:

Viburnus napsal/a:

Qnik napsal/a:
Z vlastní zkušenosti tvrdím že oháknutí není problém. Fakt jsem čuměl, když jsme tam byli...lidi v riflích, košilích...


Lidi v národním v šortkách a havajský košili nebo tričku s nápisy Pivní parta a King of the hill bych střílel....


V mém případě nechybělo moc k opačnému extrému kdy jsem vážně uvažoval o tom že bych čas před před představením vyplnil odlovem nějaké nedaleké cache v lakýrkách a obleku. Nakonec jsem se ovládl, nebylo zrovna sucho :)
(jinak pod tvoje názory o oblečení do divadla bych se podepsal)

To máš ještě silnou vůli... Já zrovna minulý týden mezi písemnou a ústní částí zkoušky na VŠ odlovil v obleku a lakýrkách 2 keše ;)
  • 0

#10 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 19:30

kamaráda jsem jednou přemluvil na pár keší - byl zrovna po zkoušce - v obleku a patřičné obuvi jsme zdolávali pražskou Vltava river a Štvanici B)
  • 0

#11 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 20:19

Doufám, že nikdo nepochopil můj příspěvek jako tak, že to podporuji. Jen jsem chtěl poukázat na to, že jsme to prostě na vlastní oči viděli. Opravdu jsem čuměl. Nicméně v obleku pak došlo i k odlovu divadla samotného. Dál jsme kvůli zimě nešli a na parkovišti další pixly se převlíkli:-D byla to celkem sranda..zejména, když jsme se převlíkali do divadla v podzemních garážích:-D lidi čuměli jak puci. PS...divadlo jako drsnoakce? to snad ani ne:-D vždyť je to easy..pokud vytrpíte tu operu:-D (halt jsme ji chtěli a nic jinýho nedávali) ale dost flame;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#12 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 20:33

Já bych řekl, že hlavní otázka je na co a kdy jít...
Program : http://www.narodni-d...dk=program.aspx
  • 0

#13 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 20:24

Tak prvni navrh. Babicka od Bozeny Nemcove (to je klasika na ktere se snad shodneme) 25.unora v 19.00 a listky nekam na prvni galerii to mame za 150,- jeden
  • 0

#14 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 20:34

Na to datum už prý nemají vstupenky...
  • 0

#15 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 20:37

Paullow napsal/a:
Na to datum už prý nemají vstupenky...

Tam je napsano,ze Prodej vstupenek ještě nebyl zahájen.
  • 0

#16 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 20:46

no udelame to tak. ja se stavim v utery na pokladnu divadla a zeptam se jak to je a kdy je teda volno co nejdriv. Rada se podivam dovnitr a oblecu se zase jako clovek a ne jako kacerka ;) ale predstaveni si muzu uzit jindy a jinde. Takze klidne na bidylko :)
  • 0

#17 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 21:00

ZuZu napsal/a:

Paullow napsal/a:
Na to datum už prý nemají vstupenky...

Tam je napsano,ze Prodej vstupenek ještě nebyl zahájen.


http://www.ticketpor...95&IDPartner=11
  • 0

#18 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 22:45

jo tak btw jdeme 23.3.2009 v osm hodin
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#19 Psychoklara

Psychoklara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 7:55

Ahoj, všem kteří nevědí na co jít mohu rozhodně doporučit Sluhu Dvou Pánů
http://narodni-divad...sluha-dvou-panu
Fantasticky se pobavíte (Donutil hraje hlavní roli, ačkoliv ho moc nemusím, tady je skutečně mistr) a odlovíte svou vysněnou kešku.
Pro troufalé doporučuji - vezměte si s sebou na představení chleba. Velikost podle toho, kde budete sedět, aby jste ho až budete vyzvání mohli hodit na jeviště. Doporučuji vzít celý bochník - pobavíte sebe i celé divadlo :). Hlavně dobře mířit a netrefit někoho v první řadě...
Nezní to sice moc smysluplně ale věřte, až budete na představení, pochopíte a mou radu jistě oceníte :).
A rada číslo 2: kdo se nechce umazat od pudinku, ať si v žádném případě nesedá do první řady. Pokud o to stojíte, vezměte si snadno pratelný oděv :).

Co se týče oděvů, při odpoledních představeních se tam běžně vyskytují pánové v džínách nebo slečny v maskáčích, při večerních už to bývá o něco lepší. Cizinci zřejmě nechápou význam Národního Divadla pro náš národ, ale že mu svým oděvem neprojeví úctu ani češi sami, to mi nejde na rozum. Tak prosím dokažte, že jste na vyšší kulturní úrovni a zvolte oděv hodný Národního Divadla (v případě Sluhy Dvou Pánů je však do prvních řad jistě povolen pršiplášť).

A na závěr se přimlouvám za založení kešů i v další divadlech. Kultuře zdar!
  • 0

#20 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 9:20

Pokud mam mluvit za sebe - obleky a podobne ohozy mi neprijdou jako neco, co prokazuje uctu, ale jsou spis smesne. A rozhodne si nebudu porizovat oblek a lakyrky pro odlov jedne kesky :P Na opere jsem byl naposledy loni na jare, v divadle daleko starsim a uctyhodnejsim nez je to nase Narodni, v athenskem Odeonu na Akropoli a tam mel dress code jedine pravidlo: zakaz vysokych podpatku :P A to s temi zkouskami take nechapu? Na ktere skole se chodi na zkousku v obleku? :o
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama