Přejít na obsah


Fotka

Vodopad "S" disku se ke GC1MHE7


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 21:14

Nemam rad poznamky "write note", ktere se rozvijeji v nesouvisejici diskusi, k tom preci slouzi forum, no ne?
  • 0
Via est scopus!

#2 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 21:18

To: Ivank Dane, nechtelo by to trochu méne škodolibosti? Oli Oli, ani ne. Svuj negativni postoj k velkotunelarske akci ktera stala a jeste bude stat nas vsechny, danove poplatniky milony az miliardy jsem ochoten zduvodnit a verim ze i obhajit. Ale to snad nekde u piva.
  • 0
Via est scopus!

#3 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 21:20

to Agent J: "timing" cache? Co to je? Cas zalozeni cache nejak primo souvisi s casem kdy se hleda? Ja doufam ze ne. Kazdy si den a cas zvoli sam, podle sve povahy a natury. Kdyz holt napadnou 2m noveho snehu, podminky jsou ponekdu tezsi, ale o to dobrodruznejsi! Kazdy sveho stesti strujcem.
  • 0
Via est scopus!

#4 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 21:28

Poklona vsem, kteri se pokusili dosahnout cile, vim ze to nebylo snadne, vsak jsem tam byl. Atribut snehove vlocky tam urcite ponecham, bylo by skoda, kdyby tam nebyla. Vodopad je totiz kouzelny i v zime, i kdyz je to spise ledopad. V soucacne dobe tedy neni videt, ale to se casem zmeni :-) Staci jen pockat na spravnou chvili.
  • 0
Via est scopus!

#5 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 21:48

Nezlob se na mě, ale podle mého názoru sněhová vločka znamená, že je možné keš vyzvednout v zimě, ne že k ní jde dojít, skončit metr nad ní a věřit, že v té závěji pod nohama někde je. Přitom by se tam dalo snadno najít místo, kde je odlovitelná i za stávajících podmínek.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#6 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 22:15

LudekV napsal/a:
Nezlob se na mě, ale podle mého názoru sněhová vločka znamená, že je možné keš vyzvednout v zimě, ne že k ní jde dojít, skončit metr nad ní a věřit, že v té závěji pod nohama někde je. Přitom by se tam dalo snadno najít místo, kde je odlovitelná i za stávajících podmínek.

Nezlobim. Me to misto v tu chvili pripadalo velmi vhodne, a zadne vhodnejsi jsem nenasel. S dalsim privalem takoveho mnozstvi snehu jsem v tu chvili skutecne nepocital, a snad ani nemohl pocitat. Tak myslis, ze mam tu vlocku dat pryc?
  • 0
Via est scopus!

#7 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 22:15

Kdo by to byl řekl že keš na horách bude v zimě zapadaná sněhem. Nechápu proč jste překvapený. Ale stejně to byli jen ti co se hnali za FTF. Takže dobře jim tak. Věční stěžovatelé. Koukám že se tam rozepsal i pan rypáček. Koukám že má široký záběr. Pražský keše mu už na rytí nestačí?
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 23:56

No jako pražská náplavka z jizerských hor bych rozhodně k takové keši vločku nedal. Považuji to za zásadní chybu v atributech. Omlouvám se pokud je keš uložena v ptačí budce nebo na posedu, ale tem tam tuším není... Vločka označuje keš vyzvednutelnou a odlovitelnou v zimě, tedy v době kdy je sněhová pokrývka. A tady bych si uměl představit právě i přeškrtnutou vločku.
  • 0

#9 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 7:38

Pazitka napsal/a:
Nemam rad poznamky "write note", ktere se rozvijeji v nesouvisejici diskusi, k tom preci slouzi forum, no ne?

Díval jsem se na tu kešku ... ta diskuse přímo s danou keší souvisí, dokonce i toto vlákno. Tak to patří ke keši, ne sem. Od toho přeci je write-note. Tahle diskuse nezajímá nikoho, kdo tvou keš nepůjde hledat.
  • 0

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 9:56

Dpman napsal/a:
Koukám že se tam rozepsal i pan rypáček. Koukám že má široký záběr. Pražský keše mu už na rytí nestačí?


a to je kdo? ja jen abych vedel, kdo se k tomuto oznaceni od vasi uterni pracovni skupiny taky dopracoval ;) :D
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 10:55

Dpman napsal/a:
Kdo by to byl řekl že keš na horách bude v zimě zapadaná sněhem. Nechápu proč jste překvapený. Ale stejně to byli jen ti co se hnali za FTF. Takže dobře jim tak. Věční stěžovatelé. Koukám že se tam rozepsal i pan rypáček. Koukám že má široký záběr. Pražský keše mu už na rytí nestačí?


Hele, Dpmane, sice tam Dan můj příspěvek k logům u keše nenakopíroval, ale stejně by mne zajímalo, komu říkáš "rypáček".

Mne si asi zahrnul mezi "věčné stěžovatele", co?

Víš co? Nech si tyhle kecy, až budete něco řešit v Praze, jo !!!

A jestli chceš remcat zasvěceně, tak můžeš zkusit taky jeden pokus o nalezení !!!!
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 11:47

Zdravíme. Nachci hodnotit současnou odlovitelnost oné keše a její umístění. Když jsme tam byli my teoreticky to šlo a podle popisu to bylo na turistické cestě, kam lze i v NPR vztupovat. Co mně, ale vadí a nevím jak na to hledí pravidla, že se neozval onen hledač pokladů, který tam byl před náma. I když jsem to v logu nezdůrazni, tak jsem hledal důsledně a je možné, že tam ta pixla není a dotyčný si nyní čte logy a přízpěvky v diskuzi a neozve se. Kačer to byl na tuty, kterej jinej blázen by tam co pohledával.
  • 0

#13 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 15:33

Mohl to být třeba nějaký nadšený fotograf na lovu, který krabici objevil a "uklidil". Každopádně je keš zralá na disable a Pažitkovu kontrolu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#14 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:25

LudekV napsal/a:
Mohl to být třeba nějaký nadšený fotograf na lovu, který krabici objevil a "uklidil".
Každopádně je keš zralá na disable a Pažitkovu kontrolu.


Proc disable? Nemyslim si ze by ji slo nahodne nalezt.
  • 0
Via est scopus!

#15 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:28

sobikovi napsal/a:
No jako pražská náplavka z jizerských hor bych rozhodně k takové keši vločku nedal. Považuji to za zásadní chybu v atributech. Omlouvám se pokud je keš uložena v ptačí budce nebo na posedu, ale tem tam tuším není... Vločka označuje keš vyzvednutelnou a odlovitelnou v zimě, tedy v době kdy je sněhová pokrývka. A tady bych si uměl představit právě i přeškrtnutou vločku.

Cache jsem zakladal za presne 70cm vrstvy snehu. Mereno mimo cestu. Kdyz sla ulozit, pujde i najit. Vlocka by tam tedy IMHO mela zustat, vzdyt jak casto byva v techto miste dva a vice metru snehu? Navic cerstveho?
  • 0
Via est scopus!

#16 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:36

ProKesTom napsal/a:

Pazitka napsal/a:
Nemam rad poznamky "write note", ktere se rozvijeji v nesouvisejici diskusi, k tom preci slouzi forum, no ne?

Díval jsem se na tu kešku ... ta diskuse přímo s danou keší souvisí, dokonce i toto vlákno. Tak to patří ke keši, ne sem. Od toho přeci je write-note. Tahle diskuse nezajímá nikoho, kdo tvou keš nepůjde hledat.

Logy ke kesi IMHO slouzi tem, kdo cache navstivili. Found it, nasel jsem, DNF byl jsem tam, ale nenasel, write note - byl jsem tam podruhe, vlozil jsem coin. Priklady korektniho pouziti. Ale diskusni forum, pro ty, co tam ani nebyli to IMHO neni. A rozhone tento zpusob komunikace neni urcen pro narky zhrzenych FTF hunteru, kteri ani nevyrazili, natoz pro nejchytrejsi moudra samozvanych reviewru, ci pro shaneni partaku pro nedelni vylet. To se mi nelibi, a na svych kesich to nechci.
  • 0
Via est scopus!

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:41

Pazitka napsal/a:

sobikovi napsal/a:
No jako pražská náplavka z jizerských hor bych rozhodně k takové keši vločku nedal. Považuji to za zásadní chybu v atributech. Omlouvám se pokud je keš uložena v ptačí budce nebo na posedu, ale tem tam tuším není... Vločka označuje keš vyzvednutelnou a odlovitelnou v zimě, tedy v době kdy je sněhová pokrývka. A tady bych si uměl představit právě i přeškrtnutou vločku.

Cache jsem zakladal za presne 70cm vrstvy snehu. Mereno mimo cestu. Kdyz sla ulozit, pujde i najit. Vlocka by tam tedy IMHO mela zustat, vzdyt jak casto byva v techto miste dva a vice metru snehu? Navic cerstveho?

nj, to je pak těžký, když si někdo smysl značek vysvětluje zcela extrémně :o Jsem rád, že takové keše, kde jim už autor v začátku dává mínusové body, nemusím hledat B) Ono se dá zakopat i auto a dát k němu značku, že ho na jaře najdeš... Máš dojem, že to nějak keši pomůže? Mám dojem, že se keše mají zakládat pro ostatní kačery a ne jen proto, abych měl založeno o jednu více.
  • 0

#18 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 17:19

Pazitka napsal/a:
Cache jsem zakladal za presne 70cm vrstvy snehu. Mereno mimo cestu. Kdyz sla ulozit, pujde i najit.

Na jaře určitě.

Pazitka napsal/a:
Vlocka by tam tedy IMHO mela zustat, vzdyt jak casto byva v techto miste dva a vice metru snehu? Navic cerstveho?

Během normální zimy celkem běžně několik měsíců v kuse.

Vločku jsem chápal jako atribut, že keš lze najít i za sněhu, ne že je zasypaná pod sněhem ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#19 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 18:18

sobikovi napsal/a:
nj, to je pak těžký, když si někdo smysl značek vysvětluje zcela extrémně :o Jsem rád, že takové keše, kde jim už autor v začátku dává mínusové body, nemusím hledat B) Ono se dá zakopat i auto a dát k němu značku, že ho na jaře najdeš... Máš dojem, že to nějak keši pomůže? Mám dojem, že se keše mají zakládat pro ostatní kačery a ne jen proto, abych měl založeno o jednu více.

Tady nevidim zadnou otazku, ani opozicni nazor. Snad bych tedy jen rad vyjadril souhlas, ano, i ja cache zakladam pro ostatni kacery, a verim, ze i zde se jim bude libit, vzdyt je to prekrasne misto. A to jak v zime, tak v dalsich rocnich obdobich. A co vic, verim, ze si uziji i cestu, stejne, jako si ji uzili ti, kteri se dosud o nazlez pokusili. Jiste si odnesli nezapomenutelny zazitek.
  • 0
Via est scopus!

#20 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 18:23

LudekV napsal/a:

Pazitka napsal/a:
Cache jsem zakladal za presne 70cm vrstvy snehu. Mereno mimo cestu. Kdyz sla ulozit, pujde i najit.

Na jaře určitě.

Pazitka napsal/a:
Vlocka by tam tedy IMHO mela zustat, vzdyt jak casto byva v techto miste dva a vice metru snehu? Navic cerstveho?

Během normální zimy celkem běžně několik měsíců v kuse.

Vločku jsem chápal jako atribut, že keš lze najít i za sněhu, ne že je zasypaná pod sněhem ;)


Ehm. Co ja si pamatuju, tak asi tak jednou za 4 roky. Ano, vlocku muzes i nadale chapat jako atribut, ze cache lze nalezt i za snehu. Zde vsak, jak jsme zjistili, do maximalni vysky snehove pokryvky ... rekneme 1metr. V tom duchu upresnim listing.
  • 0
Via est scopus!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama