Přejít na obsah


Fotka

Prazske metro


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
200 odpovědí na toto téma

#1 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 23:07

Nechce nekdo spolecne se mnou odlovit tyhle tri multi? GCTMVY GCTY61 GCX0N7 Jedna se o metro v Praze, vsechno jsou to pekelne dlouhe multi s mnoha stages a lovit ty indicie v jednom neni moc zabavne. Myslim, ze pri vice lovcich by to byla zajimavejsi akce.
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 8:38

Nazdar, tak já jsem pro každou špatnost a navíc jsem z Prahy, takže odlov metra by mohl být zajímavou akcí. Bohužel teď mám zkouškové a příští týden jedu pryč, takže budu v Praze až po 12.7., takže pokud nepospícháš, tak klidně můžem vyrazit na metrokeše ;)
  • 0

#3 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:01

Ufff - takovy podobny nick? Chvili jsem myslel, ze ziram na svuj vlastni prispevek. Myslim, ze cache za dva tydny nikam neutecou. Preji hodne stesti pri zkouskach a ozvi se mi (profil, mail, ICQ...) jakmile budes pripraven jit lovit. Pekny den.
  • 0

#4 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:18

Na A-čko a B-čko bych se přidal. A ještě bych to docela rád spojil s GC136ZN. Ta mi už dlouho leží v žaludku :). Taky jsem z Prahy a taky budu po 12.7.
  • 0

#5 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:23

Jasne - cim vic lidi, tim lepe. Budu se tesit.
  • 0

#6 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:29

Pokud to nebude nejaka silene masova akce tak bychom se s janccutkou pridali...;-)
  • 0
Garmin 60 CSx, Nokia 6120i Clasic, BT GPS Nokia a iphone s netem...;)

#7 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:36

Tak ja bych se s dovolenim take pridal na trasu A a C, idealne zacatek cervence, to bude zena s prckem na Morave - jinak bych asi opustak nedostal;)
  • 0

#8 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:43

Pokud vezmete jednoho cizince, tak bych z Plzně zajel... Ideální start by pak byl Zličín...
  • 0

#9 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:51

No to jsem zvedavy, kolik lidi se dokaze potom dohodnout na terminu :-) Doufam, ze nakonec nepujdu sam. Dame nejaky konkretni termin po 12/7 a uvidime, kolika lidem bude vyhovovat. Nejaky navrh? Vsedni den nebo vikend? Ty multiny jsou dost dlouhe, ta nejkratsi (A) je minimalne na dve hodiny, pokud se nechceme motat v metru v dopravni spicce. Takze ani nevim, jestli zvladneme vsechny tri najednou. Mozna by bylo dobre dat termin na kazdou trasu zvlast... I kdyz - mozna to je nesmysl, kdyz bude vic lidi, kazdy udela tri ctyri stanice, pak se sejdeme na konecne, a provedeme vypocet. Pripravim tabulku do NB...
  • 0

#10 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 9:55

Tak za mně určitě preferuji všední den Po-Čt. Víkendy jsou nereálné, pátek problematický.
  • 0

#11 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 10:08

Takze spis vsedni den vecer? Co ostatni zajemci? Vyhovuje? Koukal jsem na GC136ZN - takovou jsem jeste nevidel. Musim se podivat na to, jak se tohle vubec lusti. Pokud bychom sli ve vsedni den vecer, co prihodit jeste nocni GC1E785 po uspesnem (doufam!) ulovedni Trasy A?
  • 0

#12 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 10:33

tak bohuzel po 12. 7. uz jsem opet normalni tata od rodiny a metra tim pro mne asi padaji... Ale pokud by werg chtel zactkem cervence vyrazit na 1234 56578 tak se hlasim do party. cisilka mi sice nic nerikaji, ale mam urcity tip, jak na to.. jen se bojim, ze se nektere obrazky za tu dobu od publikace asi dost zmenily..
  • 0

#13 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 10:45

Všední den večer - ANO GC1E785 - ANO
  • 0

#14 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 11:17

osobně jako pracující preferuji víkend... ale neberte na mne ohled, kdyžtak zblázním nějaké lidi od nás, ale samotnému se mi to taky jezdit nechce...
  • 0

#15 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 23 červen 2009 - 11:27

Obávám se, že tu GC136ZN nedáte spolu s metrem. Pokud tedy na to nemáte celou noc :)
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#16 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 12:49

XiXi_team napsal/a:
Obávám se, že tu GC136ZN nedáte spolu s metrem. Pokud tedy na to nemáte celou noc :)


Jeste jsem takovou nelustil, takze nemohu posoudit casovou narocnost. Podivam se na ni ted o vikendu. Ale podle tech fotek by se asi spis mela delat ve dne. Ale s jednou trasou metra by se to asi dalo skloubit na odpoledne a vecer - napred mysterku, potom trasu B.
  • 0

#17 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 12:54

Skoro to vidim na rozdeleni do nekolika skupinek... Stejne se asi vsechny tri trasy metra za jeden vecer nedaji stihnout. Slo by to udelat jako: 1) trasa A + nocni 2) mysterka + trasa B 3) trasa C + ??? (neci navrh?)
  • 0

#18 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 13:10

werg napsal/a:
Skoro to vidim na rozdeleni do nekolika skupinek... Stejne se asi vsechny tri trasy metra za jeden vecer nedaji stihnout. Slo by to udelat jako:
1) trasa A + nocni
2) mysterka + trasa B
3) trasa C + ??? (neci navrh?)


Rád bych se přidal na variantu 2. Ani jednu ještě nemám, tu pekelnou mysterku jsem již malinko po návštěvě výchozích souřadnic konzultoval s autorem, takže počáteční tip na start mám. No a Metro bude jako bonbonek ;)
Ale nemůžu druhý týden v červenci, jinak je mi to celkem fuk. Tak pokud se nějak sladíme, jdu do toho s vámi.
  • 0

#19 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 13:11

Páni, to bude pořádný zájezd. :) Co se týče termínu, tak asi nejraději v týdnu, protože o víkendu jsem většinou pryč (víkend po 12.7. si jedem zapaintballovat, takže budu fuč). Jinak rozdělit jednotlivý linky a připlácnout k tomu nějakou keš není špatný nápad...
  • 0

#20 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 13:32

Já bych se rád přidal po 12.7. na skupinu 1 a 2. Nejraději odpoledne nebo večer po práci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama