Přejít na obsah


Fotka

Prazske metro


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
200 odpovědí na toto téma

#81 houmr

houmr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:06

Tak trasa C se začíná pomaličku zamlouvat:) tak já si teda zamlouvám Ládví-Hlavní Nádraží
  • 0

#82 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:39

Na Trasu C navrhuji dalsi stredu - 22.7.
  • 0

#83 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:49

Takze na 15.07.2009 na 18 hodin trasu "A" a Nocni metro zatim registrujeme nasledujici prihlasene: -werg -mtauf -NufNufTeam -maxinoha -euforia (snad) -plysa -Paullow -OakFamily -Tigram -maxwell -VelkyVezir -Jenda26 -Pete.am A na trasu B 16.07.2009 v 18 hodin zatim registrujeme nasledujici zajemce: -werg -mtauf -solsais -Paullow -plysa -NufNufTeam -Tigram -maxwell -VelkyVezir -Jenda26 -Pete.am -OakFamily Na trasu C 22.07.2009 v 18 hodin zatim mam tyto zajemce: -werg -Pete.am
  • 0

#84 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 23:12

Trasu A jsme domlouvali tak, ze ji projedeme spolecne. Sejdeme se v 18 hodin dole na nastupisti u budky dozorciho a rozdelime na ctyri skupiny. Dve pojedou liche stanice, dve skupiny pak sude stanice. Kazda skupina bude sbirat samostatne indicie - pro kontrolu. Znovu se sejdeme na konecne metra A - Depo Hostivar a odlovime cache. Kdo chce, muze si dojit jeste pro cache GC1TD79, ktera je v tesnem okoli. Potom se presuneme (nejspis metrem) na stanici Skalka a budeme lovit cache GC1G2AK, kdyz bude uz tma tak GC1E785 a cestou GCMB4Z, kdyz jeste nebude tma, tak holt obracene a trochu vic se nachodime. Uvazoval jsem jeste o GCKYF0 - to ale nepujde, uplnek nam utekl. Po nocni cachi to rozpustime.
  • 0

#85 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 23:20

U Trasy B je jiny postup - tam jsme si rozdelili trasu na jednotlive etapy a kazdou etapu zpracuji dva lide (doufam, ze se podari) - pro kontrolu. Sejdeme se v 18 hodin asi na konecne metra Zlicin dole na nastupisti a po spolecnem vypoctu cache (doufam) odlovime. Potom jsme se chystali na cache GC136ZN - ale tam si zatim nedelam moc velke nadeje na odloveni, moc mi to nedava smysl. Ale treba se podari.
  • 0

#86 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 23:50

Trasa C je velmi komplikovana, protoze ma nekolik zastavek i mimo metro - muzeme je udelat cestou na finalku, nebo je nekdo muze projit predem (vase navrhy). S touto cachi muzeme ulovit jeste GC15AG3 - pokud udelame i dalsi stanice. Kdo jeste nema GC15HGN (ja uz ano, ale v pripade zajmu mohu jit se skupinou znovu), zacina tam v okoli take a je opravdu pekna, doporucuju ji po metru ulovit. Navic u C musime mimo zakladnich indicii jeste u kazde stanice poznamenat, zda je ci neni ostrovniho typu - kvuli temto udajum pro vypocet souradnic: # S = pocet stanic metra trasy C bez ostrovnich nastupist (tj.stanice s kolejema tesne vedle sebe) - jako vsude, i zde uvazujte jen usek Ladvi-Haje existujici v dobe zalozeni teto kese # Vk = celkovy pocet pismen v nazvech techto S stanic Takze tohle bude opravdu dost komplikovane. Zatim tedy ma svuj usek jenom Pete.am: Ladvi - HN. Ja sam si tedy vezmu Muzeum - Kacerov. U kazdeho useku je tedy potreba jeste jedna kontrolni osoba. A dalsi useky cekaji na sve zajemce. Navrh na misto srazu?
  • 0

#87 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 23:51

Co se tyka te GC136ZN, mam ji odlovenou a ty vychozi souradnice jsou opravdu hooodne daleko od finalky a metrem se tam fakt dostat neda... Jinak plan vypada moc pekne, vypada to, ze to becko se mi vlastne podari dat drive-in stylem B)
  • 0

#88 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 8:52

werg napsal/a:
Neee! Rozhodne ten usek udelej! Je potreba, aby kazdy usek udelali nezavisle alespon dva - kvuli kontrole. Nerad bych, aby se takhle slozita a dlouha multina nakonec polozila kvuli tomu, ze se nekde prepocitam o dva dlazdicky nebo o tri sloupy.


OK.
  • 0

#89 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 12:45

werg napsal/a: Potom jsme se chystali na cache GC136ZN

Já myslím, že by se měl zvolit opačný postup. Metro B spočítáme (a třeba i ulovíme i potmě), ale GC136ZN určitě ne. Nehledě na to, že pokud je finálka B někde na Černém Mostě (nevím a doufám, že ne), tak se budeme vracet přes celou Prahu. Takže já bych dal sraz na úvodních souřadnicích GC136ZN a po (ne)úspěchu se vrátil do metra.
  • 0

#90 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 13:51

mtauf napsal/a:

werg napsal/a: Potom jsme se chystali na cache GC136ZN

Já myslím, že by se měl zvolit opačný postup. Metro B spočítáme (a třeba i ulovíme i potmě), ale GC136ZN určitě ne. Nehledě na to, že pokud je finálka B někde na Černém Mostě (nevím a doufám, že ne), tak se budeme vracet přes celou Prahu. Takže já bych dal sraz na úvodních souřadnicích GC136ZN a po (ne)úspěchu se vrátil do metra.


Přesně tak bych to viděl taky. ;)
  • 0

#91 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 15:26

To nebude problem - napred se da jit na 123...moc, potom na metro. Pokud tedy nekdo ma opravdu dobry napad, jak ji resit. Protoze myslim, ze kdyz budeme nekolik hodin jenom tapat, tak nas ostatni probusi a odejdou. VV me vydesil s tim, ze start je daleko a neda se tam jet metrem. A ja si az dosud myslel, ze startovni obrazek s tou palmou je PRIMO ve stanici metra...
  • 0

#92 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 16:15

Pořád si říkám že bych se přidala, ale co dělat když denně jezdím tam i zpět celou trasu "céčka" ale nad ním? Jelikož bydlím v Bohnicích a pracuji až na 11km D1 je to pro mě krtkem neřešitelné. Nedají se ty indicie okoukat z patra? :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#93 houmr

houmr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 19:01

werg napsal/a:
To nebude problem - napred se da jit na 123...moc, potom na metro. Pokud tedy nekdo ma opravdu dobry napad, jak ji resit. Protoze myslim, ze kdyz budeme nekolik hodin jenom tapat, tak nas ostatni probusi a odejdou. VV me vydesil s tim, ze start je daleko a neda se tam jet metrem. A ja si az dosud myslel, ze startovni obrazek s tou palmou je PRIMO ve stanici metra...


S tou palmou si myslim taky že je to vevnit ve vestibulu metra.Když se koukneš na google mapy a trochu zazoomuješ tak ty kopule jsou vidět.Ale abych se přiznal jak to rozluštit tak mě nic nenapadá.
  • 0

#94 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:42

werg napsal/a:
To nebude problem - napred se da jit na 123...moc, potom na metro. Pokud tedy nekdo ma opravdu dobry napad, jak ji resit. Protoze myslim, ze kdyz budeme nekolik hodin jenom tapat, tak nas ostatni probusi a odejdou. VV me vydesil s tim, ze start je daleko a neda se tam jet metrem. A ja si az dosud myslel, ze startovni obrazek s tou palmou je PRIMO ve stanici metra...


Abych to trochu upresnil a zaroven moc nespoiloval - start je opravdu v metru u palem, ale neni nutne tam chodit, protoze tam opravdu na nic dalsiho neprijdete... No a finalka vubec neni v Praze, takze delat tuhle kes zaroven s metrovou multinou mozna neni uplne nejidealnejsi.
  • 0

#95 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:48

Druhou indicii mám, dnes jsem si prodloužil cestu domů na jinou stranu než obvykle a našel ;) Z nedostatku času jem dál nepokračoval, ale myslím, že by nás to mělo trknout na místě. No, a když neuspějem, tak co? Když si dáme ze začátku nějaký časový limit, tak to prostě po X desítkách minut prostě vzdáme. Já bych z toho žádnou vědu nedělal. Mně tato keška láká a pokud se nepřidáte, půjdu ji sám někdy jindy.
  • 0

#96 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:52

VelkyVezir napsal/a:
- start je opravdu v metru u palem, ale neni nutne tam chodit, protoze tam opravdu na nic dalsiho neprijdete... No a finalka vubec neni v Praze, takze delat tuhle kes zaroven s metrovou multinou mozna neni uplne nejidealnejsi.

Nechci polemizovat s někým, kdo tuhle lahůdku už odlovil, ale mně ty palmy nakoply docela dobře.
Takže návrh - většina z nás jde trasu A i B, tak se ve středu dohodnem, co s tím uděláme. Byl to můj návrh a pokud mě přehlasujete, tak se podřídím.
  • 0

#97 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 21:07

mtauf napsal/a:
Druhou indicii mám, dnes jsem si prodloužil cestu domů na jinou stranu než obvykle a našel ;) Z nedostatku času jem dál nepokračoval, ale myslím, že by nás to mělo trknout na místě.
No, a když neuspějem, tak co? Když si dáme ze začátku nějaký časový limit, tak to prostě po X desítkách minut prostě vzdáme. Já bych z toho žádnou vědu nedělal. Mně tato keška láká a pokud se nepřidáte, půjdu ji sám někdy jindy.


Já taky malinko tuším, jak od palem pokračovat, tak bych jí chtěl aspoň začít a projít co půjde. Můžeme se sejít nahoře u vlezu do Metra. Pokud to nevyjde ve čtvrtek, jsem pro jít s mtaufem do holportu a pokusit se o ní někdy příště ;)
Ve čtvrtek hodíme řeč.
  • 0

#98 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 21:54

Netusim jestli se da i z tech palem neco vykoukat (podle poslednich logu u te kese jsou palmy navic uz fuc), ale dost podstatny jsou ty cisla a treba uz 3. fotka je dost daleko za Prahou... Jinak myslim, ze navrh probrat vsechno ve stredu behem odlovu Acka je idealni.
  • 0

#99 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 23:38

Panove tak moje ucast ve stredu pada, skoda, ale s tim stehovanim dostalo shaneni nabytku prednost. Nicmene od pristiho tydne jsem zas svolna k loveni.:D
  • 0

#100 houmr

houmr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 0:25

tak jsem teď strávil zhruba 120minut přemejšlením a poskládáváním střípků informací ohledně tý 123....No mám několik nápadů.Nejsou to konkrétní věci jen moje dedukce, ostatně to probereme zejtra na Dejvický v 18:00 u budky dozorčího :D:D:DMimochodem proč myslíš VV že už 3 obrázek je daleko za prahou???
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama