Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#21 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 11:57

Myslim, ze mel autor vlakno hned po napsani oznameni zakmnout az do doby, nez budou dalsi informace.
  • 0

#22 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:08

Tak prece jenom je to diskuzni forum, cili urcene k diskuzi, ne? ;) A takovyto prispevek diskuzi vyvovalava. U nekoho muze vyvolat rozpaky o duveryhodnosti zpravy, u nekoho radost z chystane akce, nekoho zklame nekonkretnost zpravy, u kadeho proste neco. Kazdy at vyjadri svuj nazor. Ja myslim, ze kdyz uz to oznameni je venku, tak jista predstava uz asi bude jak o miste tak o case, jinak by to bylo asi jen placnuti do vody. Tak proc s tim nejit ven? Nebo to ma bejt prekvapko? :)
  • 0

#23 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:38

Pokud dobře vidím je to v sekci oznámení (pokud by někdo oznamoval že se bude ženit taky by asi dostal dobrou radu kdy kde jak a proč). Nevím co komu na tom vadí že tu bylo oznámeno že někdo pracuje na megaeventu, technicky vzato je to event jako každý jiný jen pro ikonku mega je nutná účast víc jak 500 lidí. Nepamatuju si že by tu někdo diktoval a diskutoval o tom jak pořádat jeho event. Taky si vážím svého času a tak vím co budu dělat přesně za rok tak je pro mě důležité znát termín kdy se ME bude konat. Toto oznámení oznamuje že existuje skupina lidí (proto asi pro někoho nic neřikající nick který reprezentuje tuto skupinu) která pracuje na pořádání ME. Pracuje, ne že o tom mluví, chodí kešovat a nesedí jen u compu a nechodí na diskusi protože její uroven je pochybná. Ono asi kdyby taky celé dny diskutovali asi by nic nezorganizovali. Pokud mě nekdo chce prudit že mám málo nálezů upozornuji že nálezy loguju pod teamovým nickem a ostatní nesoudím podle počtu nalezených keší.
  • 0

#24 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 21:08

nn nikdo tě prudit nebude - mě jenom vadí zprávy typu TV Nova, prostě v tom vidím účel vyvolat pozdvižení a rozpoutat debatu /flame/ o ničem. prostě ta zpráva pro mě má hodnotu asi takovou, jako tvrzení Jehovistů že přijde Armagedon. dokud není řečeno zhruba kdy a kde, tak je mi to ukradený, i když mi je jasný, že to jednou přijde /konec světa i megaevent/ B)
  • 0

#25 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 21:08

Zase řečí a řečí o niček - každý ví co by bylo potřeba, jak a co by měli dělat ostatní. Někdy mi připadá, že geocaching dělá spousta lidí jen proto, že je to jediná možnost jak vyniknout. To že zde byla oznámena příprava ME je dobře. Bude to velká akce a konání dvou takových akcí souběžně by bylo o ničem. Já bych sice uvítal aspoň orientačně místo a termín, ale to je organizátorech. Pokud to není kachna.
  • 0

#26 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 22:03

já nějak nevím proč někteří lidé mají se vším problém,nestačí napsat že je to hezké že se chce někdo do tak velké akce pustit a těšit se na podrobnosti??To by nebylo asi tak zábavné jako buzerace,že hned nevíte všechno.Je hezké si v anonymitě netu zarejpat do někoho jiného. Jinak doufám že když akce bude ,takže bude někde poblíž,já sice na hromadné hurá akce moc nejsem,ale možná bych na chvíli hodila očko.:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#27 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 5:28

Je hezké že se chce někdo do tak velké akce pustit. Těším se na podrobnosti. :D
  • 0

#28 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:59

vtipné
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#29 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 14:39

Koukam ze nekdo byl v Salzburgu a chce udelat Ceskou verzi, ale jo. je vam prano, ale jelikoz jsem spoluorganizator jine akce, tak do tohoto organizovani bych asi nikdy nesel, vim co je to za starost. Drzim ale palce
  • 0

#30 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 14:40

Sutech napsal/a:
Ty jo, Cowboye, toho jsem tu neviděl ani nepamatuju :o


Cowboy totiz zacal spamovat na facebooku :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#31 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 17:48

Zatím to chápu, jako motivační text - bude český ME, tak nastavte uši a sledujte, co se bude dít dál :) Myslím si, že orgové časem z anonymity vystoupí (koneckonců to v tom příspěvku avízují) - minimálně už kvůli možným spolupracovníkům. Pokud bych "psal přes SZ, v čem jsem dobrý a nabídnul služby", tak prostě chci vědět, komu konkrétně to nabízím. Tož se těším na bližší info B)
  • 0

#32 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 22:16

Skvele ze bude pokud bude, aspon vime ze se neco chysta:) Navrhuji areal likerky Jelinek ve Vizovicich, mista hafo...:)
  • 0

#33 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 22:27

fotrik napsal/a:
Myslim, ze mel autor vlakno hned po napsani oznameni zakmnout az do doby, nez budou dalsi informace.


A proč to zamykat? Být šéf "marketingu" této záležitosti, tak si mnu ruce - oznámení vstoupilo do podvědomí, vlákno nechcípá, vytvořila se skoro "flame" debata na základním geofóru pro cz, zkrátka samá pozitiva a sociální jistoty.

Nemysleme si (tedy vycházím z mé maličkosti), že to dělá někdo, kdo má málo zkušeností. Minimálně si myslím, že team:
a)nekešuje pár týdnů
b ) byl na jednom (spíš více) - ME eventech v zahraničí
c)má čas, chuť , lidi a prostředky na realizaci
d)baví se nad našimi pindy v tomto vláknu a řeší důležitější věci ohledně ME - a tudíž jeho reakce zde zatím nenajdeme ;)
e)kolektivní nick je nutnost, aby ikonka založené monstrakce nepřistála jednomu jednotlivci ;)

a vůbec, proč to všichni bereme tak vážně ??? Bude to přece fajn, když to vyjde...
  • 0
Retired slowcacher

#34 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 22:31

cherubin napsal/a:
Skvele ze bude pokud bude, aspon vime ze se neco chysta:) Navrhuji areal likerky Jelinek ve Vizovicich, mista hafo...:)


Nee, zásadně neberu - plzeň za 35,- (v plastu) - toť krutá muka pro zhýralé české pivaře... :D:D:D
A navíc, než vyschnou ty hektolitry moči v tý klidový zóně(remízek) - to bude nějaký čas trvat...
  • 0
Retired slowcacher

#35 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 7:04

Tak tedy ano, kachna, flame, nebo jak tomu rikate to neni, neb jsem kontaktoval tento team a jeden zastupce mi potvrdil, ze megaevent bude, ale vice informaci nebude jeste prozrazovat. Souhlasil sam s uverejnenim teto informace, ale podrobnosti budou az od tohoto teamu, ja taky nic nevim, jen ze Megaevent bude a nechteji, aby se nekdo jiny poustel do teto akce, aby nebyly 2 na jednom pisecku.
  • 0
Dartanan

#36 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 7:29

Dartanan napsal/a:
Tak tedy ano, kachna, flame, nebo jak tomu rikate to neni

:) no, kdyby prvotní informace byla: chystá se 2-denní event, říjen 2009, 20km od města XY, max 1500 účastníků, tak ano, informace už trochu napoví (a vyvolá patřičnou zvědavosti). Takto nikdo neví, zda to bude letos (megaeventy se většinou zveřejňují 3 a více měsíců předem), spíše to zavání, že si někdo chce zablokovat název "1. český Mega-Event".
Loni v květnu (a vlastně i v září 2007) tu také proběhla diskuse na téma českého megaeventu, závěr byl rozpačitý.
Přeji autorům hodně sil do uspořádání a prosím přeci jen o trochu více konkrétní info. Dík.
  • 0

#37 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 8:47

Nechte je ať to připraví, pak nám dají určitě vědět. BTW: nevíte někdo, kolik megaeventů již bylo?
  • 0
Galdra

#38 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 14:58

No pokud platí stále pravidlo 6 měsíců dopředu, tak jsem v naprostém klidu. Jinak si myslím, že je to celé dobré tak akorát pro ikonkáře v takovém hafolu lidí stejně nové tváře nepoznám. A je mi milejší pidievent u táboráku na skále s basou piv v potoku. ;)
  • 0
Kolo jede

#39 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 20:04

wmh napsal/a:

cherubin napsal/a:
Skvele ze bude pokud bude, aspon vime ze se neco chysta:) Navrhuji areal likerky Jelinek ve Vizovicich, mista hafo...:)


Nee, zásadně neberu - plzeň za 35,- (v plastu) - toť krutá muka pro zhýralé české pivaře... :D:D:D
A navíc, než vyschnou ty hektolitry moči v tý klidový zóně(remízek) - to bude nějaký čas trvat...


Ty ceny urcoval Pragokoncert:)) Ale s tou moci mas recht, ale zase kaceri snad nejsou takovy...cunata?...jako metalisti:) Ale vyber mezi ToiToi a remizkem...vyhraval i u me remizek a to sem zenska:)
  • 0

#40 Chaotic

Chaotic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 20:30

Těším se na další informace, jen doufám, že to nebude někde na druhém konci republiky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama