Přejít na obsah


Fotka

Prozatimní zastavení vydávání nových GeoMailů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#101 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 15:45

kulhal napsal/a:
Ahoj, upozornění jsem dostal a díky za něj. E-mail aktivně využívám, mám však následující problém:

Asi před 2 měsíci při přihlašování ke geocaching.cz emailu mi systém nabídl sjednocení s mým stávajícím gmail účtem. To se mi líbilo, odsouhlasil jsem to a od té doby se přihlašuji jen ke svému gmail účtu, mám tak přístup i ke zprávám zaslaným na doménu geocaching.cz. Nejde mi však přihlásit se samostatně na geocaching.cz email - a byl bych nerad, aby mi kvůli tomu byl smazán účet. Co mám s tím udělat?

Díky za radu!

Zkus kliknout na gmail uctu na jmeno v pravem hornim rohu. Rozbali se Ti menu, kde dole kliknes na prepnout ucet. Vyberes si ten druhy mail a prihlasi se na nej.
  • 0

#102 Kankys

Kankys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 20:43

nebyl by jeden email volnej.uz sem se poptal na tweetu ale nikdo mi neodpovedel.urcite bych ho vyuzival.
  • 0

#103 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 6:08

Musíte počkat. Po pročištění uděláme nějakou akci na GeoMaily. Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#104 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 9:09

Vyborne, treba se dostane i na mne. Je dobre, ze jste na tento "projekt" nezanevreli uplne. Edit: Pokud existuje nejaky poradnik, prosim o zarazeni. Dekuji.
  • 0

#105 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 12:23

Toz bych chtel do teho poradniku taky.B)
  • 0

#106 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 6:21

Smazáni tito neaktivní uživatelé: - balda88 - cz.nemo - faya.a.freya - gavros - chmelda - jardatrek - lerwig - miroslav.turek - mischelin - rago - toomik - zbycz ***** Uvolněné místo bude nabízeno v rámci akcí, odměn nebo soutěží zde na geocaching.cz. Proto prosím neposílejte žádosti - nebude jim vyhověno. Máte-li o GeoMail zájem, sledujte náš Twitter nebo fórum. Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama