Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2086 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 21:15

ditka napsal/a:
Každý slušný kačer má mít na podzim depresi. ;)


Jaký podzim ??

Celý víkend bylo krásně a bylo to na kolo ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 22:53

tak víte co,já se nudím a budu mít z toho depku.Ale vymyslela jsem si novou zábavu.Přetáhla jsem si triko přes hlavu a koukám dírkama v něm.No to čumíte na magora............:P:p:p,tak máte psát něco na co můžu reagovat a pak bych se nenudila a nekoukala na vás dírkama.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#23 starik_cz

starik_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 23:03

Já bych se vrátil k receptu wmh: :)

"Chce to dostatek kvalitního alkoholu"


  • 0

#24 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 18:52

Ahoj, tak mi to nedá a přidám do tohoto koutku svůj dnešní zážitek: Pípla keška Příliš úzký most GC2FPZR od MAROUSZe. Vyrazil jsem na ní. Byl jsem tam první. A hle v logbooku už od 26.9. zapsaná SAXOH. Říkám si Ok, náhoda, loguju jako STF. Jenže pak příchází další kačer. A říká: Jé, byl jsem na Starém lomu GC2FPV4. Stejný autor, stejný FTFkař... A také před publikací. Tak to už není náhoda. Pak kolega zjistil, že naprosto stejná situace byla i na Popleteném památníku GC2FPYV. Napsal jsem svůj názor na tyto podvody do logů těch keší, ale MAROUSZ mi je bez vysvětlení vymazal. Tedy maličké vysvětlení nechal v logách... Několikrát jsem svůj log opakoval a on ho několikrát vymazal. Do mailu mi jen napsal, že ho unavuju znepříjemňuju mu kešing. Já prostě nechápu, proč někomu hlásí sořadnice předem... Statistiky SAXOH vypadají zajímavě, ohledně těch států nálezů. Ale jestli je sbírá jako FTFka tady u Lovosic, tak to je fakt ubohé... Nechci tady rozpoutat nějakou nikam nevedoucí diskuzi, jen sem píšu, co mě potkalo a zklamalo. A i naštvalo. Spíš jen pro info, jací jsou kačeři mezi námi:-(((( Jestli je někdo znáte osobně, tak ať víte, s kým máte tu čest... Nebo MAROUSZi, můžeš mi sem vysvětlit tu situaci, kterou nechápu... Rád se ti kdyžtak omluvím. Jak jsem ti v několika lozích i mailu napsal...
  • 0

#25 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 19:20

vitablondak napsal/a:
Ahoj, tak mi to nedá a přidám do tohoto koutku svůj dnešní zážitek: Pípla keška Příliš úzký most GC2FPZR od MAROUSZe. Vyrazil jsem na ní. Byl jsem tam první. A hle v logbooku už od 26.9. zapsaná SAXOH. Říkám si Ok, náhoda, loguju jako STF. Jenže pak příchází další kačer. A říká: Jé, byl jsem na Starém lomu GC2FPV4. Stejný autor, stejný FTFkař... A také před publikací. Tak to už není náhoda. Pak kolega zjistil, že naprosto stejná situace byla i na Popleteném památníku GC2FPYV. Napsal jsem svůj názor na tyto podvody do logů těch keší, ale MAROUSZ mi je bez vysvětlení vymazal. Tedy maličké vysvětlení nechal v logách... Několikrát jsem svůj log opakoval a on ho několikrát vymazal. Do mailu mi jen napsal, že ho unavuju znepříjemňuju mu kešing. Já prostě nechápu, proč někomu hlásí sořadnice předem... Statistiky SAXOH vypadají zajímavě, ohledně těch států nálezů. Ale jestli je sbírá jako FTFka tady u Lovosic, tak to je fakt ubohé...
Nechci tady rozpoutat nějakou nikam nevedoucí diskuzi, jen sem píšu, co mě potkalo a zklamalo. A i naštvalo. Spíš jen pro info, jací jsou kačeři mezi námi:-(((( Jestli je někdo znáte osobně, tak ať víte, s kým máte tu čest... Nebo MAROUSZi, můžeš mi sem vysvětlit tu situaci, kterou nechápu... Rád se ti kdyžtak omluvím. Jak jsem ti v několika lozích i mailu napsal...


Co je na tom špatného, že má Saxoh nálezy i v Jižní Korei a na Taiwanu?:) tím neříkám, že ty FTFka nejsou podezřelá:) jen mi není jasné, co to jsou za kanály, kterými se ještě zveřejňují souřadnice kešek:)
  • 0

#26 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 19:24

A nemohlo by se stát, že owner nepočkal s publikací krabičky na alternativních serverech až do publikace na gc.com? I když na opencachingu ani terracachingu zmiňované poklady nejsou. Taky je možné, že chtěl prostě SAXOH udělat radost. Třeba jsou přátelé, třeba se mají rádi. Není to svým způsobem krásné?;) Při pokusu o FTF by mě to sice taky nakrklo, ale geodepresí bych to nenazýval :) Důležitější je, jestli ta cache stála za to?
  • 0

#27 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 19:28

Neříkám, že je na nich něco špatného, pokud jsou... Ba naopak, klobouk dolů, pokud jsou... Ale na druhou stranu: Když si někdo loguje FTFka takhle... O těch kanálech právě také nevím, ani mi je neprozradil:-(( Asi u piva:-))) Já a nejspíš i ostatní lovíme FTFka na pípnutí z GC.Com. Třeba je nějaká rychlejší cesta. Že by telepatie:-)))
  • 0

#28 Xsi the Wolf

Xsi the Wolf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 19:28

ditka napsal/a:
Každý slušný kačer má mít na podzim depresi. ;)

Jsem slušný kačer, cha. Já se teda mám :)
  • 0

#29 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 20:01

wmh napsal/a:
Přichází to periodicky (i sem jako diskusní téma na fórum) a říká se tomu podzim.
Na jaře to zase bude dobrý, ale za rok to budeš mít zas.
Chce to dostatek kvalitního alkoholu.


Vypadá to, že se dostávám na další schizofrenní level, takhle citovat sám sebe... Ale když ono je to fakt univerzálně platný. Akorát s tou předpovědí jsem se seknul o pár měsíců ;)

Takže ještě konkrétní rada k této kauze: vykašli se na SAX-OHa a preferuj C2H5-OHa.;)
  • 0
Retired slowcacher

#30 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 20:43

Tak se musím připojit k Vitablondak. Tím kačerem jsem byl já. Na keši Stary lom - GC2FPV4 jsem nebyl, chtěli jsme v noci vyrazit, ale odradil mne terén, který po nedávnych deštích bude o hvězdu vyšší. Místo uložení kešky znám. Já jsem po rozloučení s Vitablondak neodolal a zajel na kešku Popleteny pamatnik - GC2FPYV, kde jsem pri otevreni logbooku nalezl take zapis SAXOH a datum 26.9.2010. Nic víc. Po návratu zpět jsem toto popsal Vítovi a napsal jsem slušný mail ownerovi, kde jsem po něm jen chtěl jeho názor. Do současné doby žádná reakce ani odpověď. Jen jsem zjistil, že archivoval kešku Prilis uzky most se zdůvodněním, které mne rozesmálo. Tak jsem zalogoval jako TTF a napsal jsem svůj nazor. Zda mi smaže log, to zatím netuším. Ale s názorem Vitiblondaka souhlasím a s ročním zpožděním se připojuji k názoru Nerd Angela v úvodu této diskuze, týkající se kešky U kyzu. P.S. deprese z geocachingu se nám vyhýbají, naštěstí u nás v širším okolí převažují kačeři slušní a řada kešek, jimi vytvořených, naplňují podstatu HRY geocaching a moc rádi je lovíme. P.P.S. Na toto téma se diskutovalo mnohokrát, takže je zbytečné z toho udělat zase nějaké flame.
  • 0

#31 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 21:39

wmh napsal/a:

wmh napsal/a:
Přichází to periodicky (i sem jako diskusní téma na fórum) a říká se tomu podzim.
Na jaře to zase bude dobrý, ale za rok to budeš mít zas.
Chce to dostatek kvalitního alkoholu.


Vypadá to, že se dostávám na další schizofrenní level, takhle citovat sám sebe... Ale když ono je to fakt univerzálně platný. Akorát s tou předpovědí jsem se seknul o pár měsíců ;)

Takže ještě konkrétní rada k této kauze: vykašli se na SAX-OHa a preferuj C2H5-OHa.;)


Jde o vtip takzvaný chemický, jak říká Jára Cimrmann ?! :D:D
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#32 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 21:41

Aha, tak on to je "rodinný podnik". Marousz a Saxoh. Nebo že by jeden člověk... Oba nicky mají zalogované stejné kešky ve stejný čas... A to i ty daleké zahraniční... Přece to mohl říct rovnou a bylo by to v klidu. Udělal pro "osobu blízkou" FTFka. Nejspíš si je zalogoval/a už doma:-))) To by se dalo snadno omluvit:-))) A né se divit, jak je to hezké míst...:-))) Takže ty kanály jsou jasné, teda spíš kanál... Ale v této souvislosti to je takové ošklivé slovo. Uměl bych to pojmenovat mnohem lépe:-)))) P.S. Nebo mohli udělat tým a připravovat nám ty kešky společně. Pro naši zábavu a radost....
  • 0

#33 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 23:52

gpsku si nechej ... a vyhoď ty trenky ;)
  • 0

#34 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 6:41

noe1 napsal/a:
Na té jeho reakci je nejsmutnější, že člověk, který o sobě tvrdí že je vědec kvůli slušnému upozornění kope kolem sebe jako vzteklá kobyla vymlouvá se jako malý harant.

To že je někdo inteligentní a vzdělaný bohužel vůbec nevylučuje, že se nebude chovat jako idiot. Naopak, inteligence umožňuje chovat se jako idiot mnohem sofistikovanějším způsobem! :)
(Například nejvytrvalejší a nejneodbytnější kazatel a flamer co jsem na internetu potkal se pyšní titulem PhDr.)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#35 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 6:50

[quote]Aviatik napsal/a:
[quote]noe1 napsal/a:
...
(Například nejvytrvalejší a nejneodbytnější kazatel a flamer co jsem na internetu potkal se pyšní titulem PhDr.)[/quote]
http://www.google.co...=utf-8&oe=utf-8 :D
  • 0

#36 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 8:10

Toho nemyslím, takový padouch abych mu upíral tři z jeho čtyř akademických titulů zase nejsem! :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 8:35

Aviatik: no jeste aby jo, navic mit jenom jeden titul, to bych se stydel :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 8:41

Nabízí se samozřejmě zde i otázka, zda SAXOH vůbec na dotyčné keši byl(a), a zda nebyl ownerem vložen logbook už s daným zápisem do krabičky hned při založení keše ("Hele, já to tam teď jdu odnést, flákni sem razítko, ať tam nemusíš, venku je zima a trochu poprchává, ještě se někde vyválíš v blátě."). Přece jen keš založená ownerem 25., záhadné FTF 26. a publikace 30.? Nicméně proč si kazit už tak depresivní den - pokud to někoho baví a namasíruje si s tím své ego, protože jinou možnost "masáže" nemá, my to nějak přežijeme. A třeba měl(a) SAXOH narozeniny a tohle je pěkný dárek od geokačerstva, ne? Tak, Saxi, všechno nej a nej a přejeme hodně dalších FTF !
  • 0
M+M+m+a SCHW

#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 9:52

Skladba kačerů je stejná jako skladba společnosti. Ale dobrý nápad, zkusím hodit do keše hovno :D
  • 0

#40 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 10:20

začal jsem kešovat v roce 2006 v listopadu a mám nějakých sednsetšedesatneco kešek. A co je to za spravedlnos že někdo začne lovit na začátku roku 2010 a už mě předehnal to mám ale velkou depresi ale zase ten čas co nelovím věnuji rodině. Deprese č2. furt mi nějakej d**** ničí kešky a nejvíce mě štve že mi tam furt lezou nějací kačeři a zapisuji se tam a já pořád dokola musím měnit lokbok Deprese č3. jsem pitomec na mysterky coak já můžu tušit co tím autor chtěl říci a na co u toho myslel a úplně nejhorší je ,že když už na to přijdu tak to zase nemůžu najít v terénu. deprese č4. Normálně jsem si koupil navigaci už 6 a je super ale ta 62s neumí wherigo jdu si na večer koupit 4 litry burčáku a slivovici doma nějakou najdu Díky WMH za radu
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama