Přejít na obsah


Fotka

Bookmark Unit 935 (železniční keše)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
163 odpovědí na toto téma

#41 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 23:14

D@liking napsal/a:
GC2P1HZ (zst. Plzen - Jizni predmesti II.)


Heh, tu první mám ještě někde v papírech přichystanou, nedolovenou. Takže jak se zdá, vyjde mi to cestou někdy plus minus na verzi zst. Plzen - Jizni predmesti IV. ;)


comparare napsal/a:
Něco čerstvého masa ;) GC2HME0



Chramst! :) Až si říkám: škoda, že není možno dát si na notorické ajznbónské recidivisty, resp. přírůstky od nich, notifikace tak říkajíc personální...

Jste hodní, že jste dali vědět. Bookmark tak aktuálně čítá 565 položek.
  • 0

#42 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 23:17

Další;) GC2PZ19
  • 0

#43 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 0:58

Hmmm, díky, to vypadá zajímavě, hotový parkour... B) Cestou do Aussigu určitě pokusím (přidal jsem nejen do bookmarku, který tu celou dobu probíráme, ale i do svého interního uzlu na kapesníku). 566.
  • 0

#44 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 9:58

Další;) GC2P2JK
  • 0

#45 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 4:07

D@liking napsal/a:
Další;) GC2P2JK



No potěš koště, to je tedy "suterénně nejexportnější" zadání měsíce. :o Ale pěkně to tam přibývá. Od teď do Libčic na kešky už asi jen s nůší. :)
Děkuju za dalsí upozornění. S bookmarkem jsme se už dostali na počet 571.
  • 0

#46 Otmi

Otmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 11:08

Přihlašuji do bookmarku svou GC2MPBF
  • 0

#47 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2011 - 17:03

Dík, máš ji tam - cestou jako když se najde. Aktuálně jsme tak s bookmarkem na počtu 576 (zařadil jsem i GC2QVX7 - předpokládám, že je dostatečně tematická - pokud snad ne, nechť mě někdo klepne přes prsty.
  • 0

#48 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 11:07

Nová GC29AG6. Tyhle styky napájecích soustav já rád. B)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#49 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 2:09

Děkuju za připomenutí, že v jazykových znalostech mám ještě nehezky hluchá místa. :) Bookmark momentálně čítá 578 položek.
  • 0

#50 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 4:34

Od včerejší noci 19.4.2011 publikovaná keš GC2RX4T Tišnov - Železniční stanice II.
  • 0

#51 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 7:04

bobasso napsal/a:
Od včerejší noci 19.4.2011 publikovaná keš
GC2RX4T Tišnov - Železniční stanice II.


Dík, už je tedy tam. Sběr hub za jízdy? Se divím, že to na některých lokálních tratích dráhy nenabízejí jako feature. :D
Po nejnovější aktualizaci (zejm. dopadený zlotřilec Helmut von Seireit mě notně rozesmál) zahrnuje bookmark 582 keší.
  • 0

#52 vlackova

vlackova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 8:37

Kešink a vláčky :) - krásné spojení. Vzhledem k počtu keší hádám, že v ČR je hodně kačerů a milovníků železnice v jednom... (ale aj kačerek ;) Díky Toniczech za vytvoření listu (a jeho rozšiřování)
  • 0

#53 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 11:03

GC2RA70GC2RH2G :)
  • 0

#54 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 16:10

GC2RA70 až GC2RH2G
Potěš koště. Powertrialy mě sice nechávají klidným, ale tady asi neodolám, i když jsem tam před 6 lety šel.
  • 0

#55 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 20:10

Díky Raraku, jsi moc hodná, žes nás upozornila. Zrovna cirka za týden se mi to asi bude hodit do krámu. Skvělý počin ta série a konečně PT, který má dobrý smysl. Samoúdržbová distribuce a sběr logbooků uživateli je taky originální nápad. B) O to víc mě mrzí, že první hodnotitel "oznámkoval" na GCVote kešky jednou hvězdičkou jako by snad šlo o nějaký odpad. :@ Do Unit 935 samozřejmě vlečku přidám, ale kvůli enormnímu rozsahu pravděpodobně formou odkazu na separátní bookmark, věnovaný jen té sérii. Ideální by bylo, kdyby to měli bookmarkem shrnuté přímo autoři, ale přes BM to nepůjde. Já se k celé záležitosti podrobněji dostanu asi až za pár dnů. Pokud by se snad mezitím jejího podchycení bookmarkem ujal někdo jiný, budu jen rád, ušetří mi to práci.
  • 0

#56 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 20:20

Toniczech napsal/a: Skvělý počin ta série a konečně PT, který má dobrý smysl.

Jaky ma smysl 84 stejnych listingu ??
Jedna dlouha multi by byla lepsim a hlavne mnohem cennejsim ulovkem, nez pouhy "sber" bezcennych bodu, jen pro body samotne.
Nicmene misto i tema jsou samozrejme opravdu naprosto super.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#57 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 13:15

kapsa napsal/a:
Jaky ma smysl 84 stejnych listingu ??
Jedna dlouha multi by byla lepsim a hlavne mnohem cennejsim ulovkem, nez pouhy "sber" bezcennych bodu, jen pro body samotne.



Souhlasím s tebou v tom, že spousta lidí si očividně dost neváží krabičky, pokud ji dostane jako dílek v rámci většího celku (a nejde zdaleka jen o powetraily, úplně stačí deklarovaná série o třech čtyřech keších a hned je markantní podhodnocení zúčastněných položek). Jak už jsem napsal výše v poznámce k hodnocení, dost těžce tenhle jejich přezíravý postoj nesu. Smysl to právě jako PT má. Oproti třeba FCPT (bez urážky) je jednak v trase, která je tematicky daná, a ne arbitrárně plesknutá do krajiny, druhak v tom, že se lidi budou nevyhnutelně pohybovat pěšky, tudíž se nedejbože kvůli GC a parkování na silnici nepřihodí autonehoda. Přiznám se, že individualizaci listingů (víc než jednu větu k tomu či onomu místu a vypíchnuto do popředí) bych uvítal, ale těžko to při takovém množství reálně očekávat. Pokud jde o počet, myslím, že klidně mohl být o třetinu či polovinu nižší.

P.S. Pro mě představa PT rozhodně neznamená "bezcenné body". Když nic jiného, bude za to "vyděláno" osm FP. Jako když se najdou.
  • 0

#58 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 14:02

Toniczech napsal/a: Oproti třeba FCPT (bez urážky) je jednak v trase, která je tematicky daná, a ne arbitrárně plesknutá do krajiny, druhak v tom, že se lidi budou nevyhnutelně pohybovat pěšky, tudíž se nedejbože kvůli GC a parkování na silnici nepřihodí autonehoda.

No nevim, staci se podivat v jakem poradi lovili nekteri FTF-kari a je jasne, ze znacny pohyb aut tam byl uz ted. Kdyby to byla jen jedna multina nebo wherigo a clovek nevedel predem, kde bude dalsi stage, tak by to k pohybu po trase a pesky vedlo mnohem vic a auto by bylo v podstate k nicemu. Jen navstevnost by byla v pripade jedne kesky podstatne nizsi, protoze 84 lacinych bodu je vetsi lakadlo, jak jeden jediny, byt hodnotnejsi a zajimavejsi. Ale to je jen muj pohled na vec, se kterym samozrejme nebude spousta lidi souhlasit. Nicmene namet i trasa jsou naprosto super, o tom neni pochyb.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#59 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 22:04

jedna novinka: Trat Kurim – Bityska (GC2TEV9) by ja-alias
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#60 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 10:58

Don82 napsal/a:
jedna novinka:
Trat Kurim – Bityska (GC2TEV9) by ja-alias



Děkuju, přidána (plus nějaké další). Bookmark má teď 585 položek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka